ЮЛСКАТА ДРУЖИНКА празнува 5-тата ГоДинкА

  • 57 363
  • 206
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Ехей, Иренка, кога мина това време! То не останало вече. Ще се справиш, не се притеснявай. Добре, че Алекс те слуша. Щото аз вече откачам. Мария е толкова дива и ината. Поне да беше ходила на градина. От Нова година е ходила има-няма 20 дни. Все болни са. Добре, че дребчо е послушен.

# 76
  • sofia
  • Мнения: 482
Привет и от нас!

И ние изкарахме третата сливица преди повече от месец! Доволна съм, че го направихме.

Мамо Гери, страхотни сладури имаш! ПУ ПУ!!! А малкия и той колко е пораснал... И ти гледам, че се оплакваш от болестите. Да не би и при вас третата сливица да се обажда? Моята щерка, както съм писала и преди, в детските ясли ходеше повече, отколкото сега в първа група. А то явно се оказа, че точно третата сливица ни е създавала такива проблеми. И при Нати виждам, че има резултат. Как сте мамо Нати, оправиха ли се ушичките на малката?

Иренка, дай снимка на коремчето, де! Не се притеснявай, не е чак толкова страшно с два броя.  В никакъв случай не казвам, че е лесно, но все пак - някакси нещата се организират.
И нашата кака на ДГ няма да ходи юли, август, та дори си мисля и септември - сама ще съм, та и на мен лесно не ми се пише. Ама карай, важно е дечицата да растат здравички, другото минава.

Момичета, къде ще почивате лятото? Организирахте ли се вече.
Ние на море няма да ходим, най-вероятно във Велинград ще се вдигна с двата броя за около седмица и това е. Ако някоя баба ходи на море и има желание да вземе каката е добре дошло, аз това лято ще пасувам от морето.

Бебо вече е на 3 месеца. Само на кърма сме, добре е детото! ПУ ПУ!!! Добричък е, спинка, плаче само като е гладен или му се спинка и така. Ходиме на разходки, следобед взимаме каката от ДГ и така минава времето толкова бързо.

Хубав ден от нас!

# 77
  • Мнения: 1 041
Здравейте, момичета! От доста време не съм писала, но виждам, че и вие не сте много активни!
При нас няма нищо ново. Ицо ходи от време на време на градина. След всяко 1-2 седмично ходене после лекуваме продължително хреми и кашлици. Миналата седмица на мода Embarassed беше  друг вирус, но пък детето беше щастливо че двамата се гледаме и сега не иска да ме пуска на работа. Уж скоро ще става на 4, а още се държи като бебе.
Ето една снимка от миналата седмицаhttp://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2132&AlbumId=29424

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Мамо Гери, страхотни сладури имаш! ПУ ПУ!!! А малкия и той колко е пораснал... И ти гледам, че се оплакваш от болестите. Да не би и при вас третата сливица да се обажда?

Момичета, къде ще почивате лятото? Организирахте ли се вече.
Ние на море няма да ходим, най-вероятно във Велинград ще се вдигна с двата броя за около седмица и това е. Ако някоя баба ходи на море и има желание да вземе каката е добре дошло, аз това лято ще пасувам от морето.


Да, при малчо наистина имаме проблем с третата сливица. Като се разболее все там го удря. Но не искам да мисля от сега за вадене. Много е малък още.

А иначе в неделя заминаваме за 1 седмица на Обзор. Дано нямаме проблеми. В смисъл да няма болести пак. Малко ми е притеснено, защото досега не сме ходили на море. Не само Самуил, но и Мария не сме водили. Та ще видим как ще е.

# 79
  • София
  • Мнения: 7 097
Как сте мамо Нати, оправиха ли се ушичките на малката?

Ушите й са добре сега, когато е с импланти. Октомври месец ще махаме имплантите и се надявам и без тях да продължи да е добре. Иначе и тя боледува в градината - 1-2 седмици ходи, после започват сополите. Сега пък е само с кашлица, но много мъчителна  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 77
Здравейте скъпи мами, не съм писала в тази тема, макар че тук ми е мястото "по линия" на третото ми момченце - Владко, 30.07.2004 г. Wink
ПОздрави за начало, ще ви изчета и тогава повече Peace

# 81
  • Мнения: 1 041
Привет и от нас, taya? Как е с три деца? Слушат ли? У нас в последно време е пълна лудница Rolling Eyes! Явно горещините правят мажката част много агресивни и за всяка дреболия двамката налитат да се бият! Голяма конкуренция е - дори на масата за хранене започват да се борят за един и същи стол. Само таткото успява да оправи положението!
Гери, приятна почивка и много да слушат Мими и Самуил! 

# 82
  • Мнения: 77
Същата работа е и при нас, само че отвреме - навреме в екшъна се включва и ненаигралия се бате Ники Mr. Green Вчера основната ми грижа, покрай опитите да им приготвя обяд и вечеря беше разтърваването, по-скоро разделянето на две на една търкаляща се напред - назад топка Joy Joy Joy Резюмето от вчера - една счупена чиния, само три пъти разсипан чипс, ядки и др. дреболии, но за това пък из цялата къща, един скъсан панталон и да не ви казвам как изглеждаше банята (а и аз) след като ги изкъпах Wink

# 83
  • Мнения: 3 334
Здравейте майчета,
надявам се всички да са здравички и да посрещнем рожденните дни на малчуганите свежи и усмихнати.
Все още не съм правила задълбочени планове къде и как ще празнуваме,но детски РД ще има със сигурност Grinning.
Иначе сме здравички,ходим плътно на градина,сега сме в сборна група и едва август ще може да отпусна на Хриси малко отпуска,че до тогава  няма как да се гледаме в къщи.На всичкото отгоре правим основен ремонт в наш дом и направо луда ставам да съчетавам всичко.
И честно да ви кажа,обръщам се към майчетата  с повече от едно дете, се чудя как се справяте Rolling Eyes,аз лудвам с едно и не си представям как ще бъде с две,но като гледам се справят чудесно. Peace Peace Peace
Все още не се навивам за второ,ще изчакам още 2-3 годинки,ако не се разубедя и тогава Laughing

# 84
  • sofia
  • Мнения: 482
Привет мамчета!
Ето, дойде и нашия месец за отбелязване на  Рождените  Дни на нашите пораснали слънчица!!!
Аз лично този месец ми е много плътен от към рождени дни - малката, таткото, майка ми, брат ми, 3 племеници ... не е като да няма .
Нашата градина вече е в отпуска, така че РД в ДГ няма как да правиме, иначе според мен на тази възраст, там като че ли децата най се радват на празника, знам ли?....
За нашия РД - на 9ти - другата сряда - живот и здраве, ще го празнуваме само ние четиримката. Мисля, първо да е заведем да й купим колело и след това смятам да мръднем до Борисовата градина. Приятелчетата на Галя вече са по провинцията или отиват на море... А пък в събота вечерта ще се събираме с бабите и дядовците. И така, вие какви планове имате,  а какви подаръци ще им подарите на дечицата?
Мамо Гери, как беше почивката?
Анни, не се чуди, не е лесно, но не и невъзможно... Wink
Поздрави на всички вас и малчовците!....


ПС - Не мога да не споделя, най-накрая ми се сбъдна желанието да платя пълна такса на ДГ - за юни имаме пълна такса.... ПУ ПУ!!! newsm44

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Честит рожден ден на Ицо на Мари-ана! Да е жив и здрав, щастливо детство и много усмивки!
Честит празник, Марианче!   bouquet

Еми, на децата много не им хареса на морето. Както и на нас с баща им /но ние по принцип не обичаме да ходим на море, това ни е за първи път ходене за 10 години, отидохме заради децата/. Много беше жега, Самуил го беше страх от водата, искаше да изяде всичкия пясък на плажа и само ревеше. Мария цопаше половин час в морето и след това искаше да си ходим. Хубавото беше, че квартирата беше на 20 метра от плажа, та се прибирахме за секунди. Иначе извън плажа всичко си беше добре, много разходки, особено вечер по хладното. Пробвахме, не става, догодина направо някъде по балканите.

# 86
  • Мнения: 3 334
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЛИ ВЧЕРА И ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС СЛЪНЧЕВИ ДЕЦА!

Пожелаваме им здраве и множество усмивки по лицата.На семействата също много веселие и усмивки!
Ние сме добре,племенницата и кръщелника вчера имаха рожден ден,та малко в повече ми дойде да ви кажа честно две близки деца да уважим Hug Wink,но всичко мина супер.
Хриси ходи в сборна група юли и ще почиваме август месец.РД в градината ще й направим и следобяда на едно заведение ще й направя с майки и деца рождения ден.Поне такива са ми плановете за сега.Подаръци съм й купила доста като бях на скоро в командировка в чужбина,така че остава другите да я изненадат.Смятаме със сестра ми да им направим заедно детски рожден ден при родителите ни,тъй като имаме доста дечица,с които нашите кокони си играят когато са при баба и дядо.Снимков материал ще пусна със сигурност.

# 87
  • Мнения: 1 041
Благодаря за хубавите пожелания! Много сме изморени от емоциите днес и отиваме да се приспиваме! Ицо е моного доволен от подаръците и тортата много хареса!

# 88
  • София
  • Мнения: 7 097
Мари-ана, Честит ти рожденик   bouquet
Да ви е жив и здрав и да расте умен и щастлив!

Калина не ходи на градина сега, защото изкара тежък вирус с над 30 афти в устата, които се инфектираха и е на Зинат 10 дни. Не искам да рискувам да я пусна и пак да се разболее, затова няма да отбележим рождения й ден в градината. Ще празнуваме в един детски клуб, но на 12 в събота, а не на 8 /живот и здраве/  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 3 334
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДЕЧИЦА!ЩАСТЛИВО ДЕТСТВА МИЛИ ДЕЦА!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт