ЮЛСКАТА ДРУЖИНКА празнува 5-тата ГоДинкА

  • 57 339
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Айде стига бе, горките деца. Представете си в училище какво чудо ще е.

# 166
  • Мнения: 86
Лелеее много рано ги учат тези неща!!!В нашата градина това се учи в 4-та група!А за четене и дума не може да става!  #Crazy #Crazy

# 167
  • Мнения: 3 334
Здравейте майчета..........все време няма да напиша някой ред и особено сега като се стопли времето..........все на вън сме,а и предполагам при вас е същото.Наближават празници какво ще правите по Великден?Ние решихме тази година да ходим до Хисаря по Великден в хотел Аугуста и малката само за това говори...........побърква ни кога щяла да ходи,да плувала в басейна,да се пускала по пързалката и т.н. Simple Smile
Иначе в детската градина тя си е добре както винаги........ходим на някакв английски,ама когато я питам някоя дума,тя ми я казва ама нещо като кавърверсия на английския ми звучи Grinning......скъсвам се от смях...............та те български не могат да говорят на тази възраст какво остава за английският език Laughing

# 168
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте!

Искам да попитам, коя мама маха терета скивица наскоро и при кого?
Имам спомен, че беше оттук, моля за помощ!

# 169
  • Мнения: 556
Ако не се лъжа беше Нати на дъщеря й Калина.

# 170
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако не се лъжа беше Нати на дъщеря й Калина.

Да, ние бяхме.
Точно преди една година я извадихме при д-р Френгов от Транспортна болница.

svetly_, какво точно те интересува?


# 171
  • Силистра
  • Мнения: 288
Нати, ние правим чест отити, от началото на годината поне 4, като след тях загубва слух. Записахме си час за 21.04 в ТБ, но при професора. Преди да запишем час исках да разбера към кой доктор да се обърна... от толкова инфо в нета ми се завъртя главата. Малко съм притеснена, сигурно преди година и ти си била така, Иван няма трета сливица, поне за сега от консулта с др лекари, но др вторник ще се разбере.
Не знам какво да питам, в главата ми е каша
Хубава събота и неделя   bouquet

# 172
  • Мнения: 3 334
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ Hug  bouquet
ето и моята лазарка от вчера Laughing,голяма радоста падна за нея Party,че ще облече народна носия

# 173
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, ние правим чест отити, от началото на годината поне 4, като след тях загубва слух. Записахме си час за 21.04 в ТБ, но при професора. Преди да запишем час исках да разбера към кой доктор да се обърна... от толкова инфо в нета ми се завъртя главата. Малко съм притеснена, сигурно преди година и ти си била така, Иван няма трета сливица, поне за сега от консулта с др лекари, но др вторник ще се разбере.
Не знам какво да питам, в главата ми е каша
Хубава събота и неделя   bouquet

И Калина правеше чести отити и имаше загуба на слуха, в резултат на което, по време на операцията за махането на сливицата, й сложиха импланти на двете уши. Стояха 6 месеца и ги махнаха. Има добър ефект, но все още едното ухо създава леки проблеми, та затова ходим редовно на прегледи и се надявам да не стигнем отново до импланти  Praynig

Anni, много е сладичка  Simple Smile

# 174
  • Мнения: 3 334
Н а т и  мерси Hug
стискам палци и при вас и при другите дечица да са здравички и да нямат усложнения Praynig
 

# 175
  • sofia
  • Мнения: 482
Анни, много сладка Хриси. Няма ли скоро да има братче, сестриче? newsm78 Wink

# 176
  • Мнения: 3 334
Анни, много сладка Хриси. Няма ли скоро да има братче, сестриче? newsm78 Wink
мерси,но аз все още за второ не се навивам............ Wink

# 177
  • Мнения: 1 983
Здравейте мами,
при нас нищо ново. Освен, че Вики упорито иска братче или сестриче, каза че няма да откаже и блазници, но е много притеснена баща й как ще се справя с толкоз много деца. Crazy Mr. Green
Мен кучета ме яли. Twisted Evil
Иначе ходи на градина, ние на работа, и така. Настроила се е, че в събота ще боядисваме яйца и вече едва издържа. Всяка вечер ми казва "Мамооо, нямам търпение вече, айде да боядисваме!"
Иначе аз напоследък взех много да се замислям как бързо растат. Кога бяха едни дребни мишки, а сега вече са "философи", понякога и дървени. Crazy Показвах й наскоро бебешките й снимки, не мога да я убедя, че бебето от снимките е тя. Иначе слуша, не мога да се оплача, малко е трудна с лягането вечер, ама засега се оправяме.
Храни се на моменти, понякога може да изяде цял вол, друг път не хапва нищо в продължение на дни.
За почивка още не сме мислили, засега плана е, че на море няма да ходим, а на екскурзия из Европа, пък ще видим.
Айде лека вечер от мен и целувки на дечицата. Hug Heart Eyes

# 178
  • София
  • Мнения: 7 097
Здравейте мами,
при нас нищо ново. Освен, че Вики упорито иска братче или сестриче, каза че няма да откаже и блазници, но е много притеснена баща й как ще се справя с толкоз много деца. Crazy Mr. Green
Мен кучета ме яли. Twisted Evil
Иначе ходи на градина, ние на работа, и така. Настроила се е, че в събота ще боядисваме яйца и вече едва издържа. Всяка вечер ми казва "Мамооо, нямам търпение вече, айде да боядисваме!"
Иначе аз напоследък взех много да се замислям как бързо растат. Кога бяха едни дребни мишки, а сега вече са "философи", понякога и дървени. Crazy Показвах й наскоро бебешките й снимки, не мога да я убедя, че бебето от снимките е тя. Иначе слуша, не мога да се оплача, малко е трудна с лягането вечер, ама засега се оправяме.
Храни се на моменти, понякога може да изяде цял вол, друг път не хапва нищо в продължение на дни.
За почивка още не сме мислили, засега плана е, че на море няма да ходим, а на екскурзия из Европа, пък ще видим.
Айде лека вечер от мен и целувки на дечицата. Hug Heart Eyes

Колко си приличат тези рачета  Laughing И моята все няма търпение  Wink Една вечер ми казва "Мамо, искам вече да е утре". Питам я защо, а тя ми отговаря, че за нищо вече нямала търпение - да си облече еди-какво си за градина, да отиде на градина и незнам какво още  Crazy

# 179
  • Силистра
  • Мнения: 288
Колко си приличат тези рачета  Laughing И моята все няма търпение 
Ванката, макар да е лъвче дежурната му реплика е "Ама, аз не съм търпелив човек, бе мамо..."
Ние ще боядисваме яйца в четвъртък, ще се нацапотим пак до ушите, а в петък имам е тържество за празника на мама  Crazy, луда работа
Хубав ден от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт