ЮЛСКАТА ДРУЖИНКА празнува 5-тата ГоДинкА

  • 57 246
  • 206
  •   1
Отговори
# 135
  • Силистра
  • Мнения: 288
Момичета, здравейте!
Малко снимки от нашия РД, с малко закъснение
http://svetlyg.multiply.com/photos/album/14/14

# 136
  • Мнения: 3 334
ей юлчета къде се губите.То времето се оправи та сигурно не се задържате в къщи,ама все пак срамота е бре хора. Naughty
Надявам се с настъпването на зимата да се включвате по-активно.
Аз ходих тези дни на родителска среща,та нали знаете за какво ги правят тези срещи все пак...............................изръсих се със скромните 50 лв. Tired така и не разбрах за какво точно.Отделно на английски език ще ходим и там месечната сума не знам с точност,но към 10лв. беше.Определено за някои това не са пари,ама системното ръсене и то в детска градина ме плаши,а какво остава като започнем училищи и всекидневните разходи са повече. Confused
От една страна се радвам,че започнахме с основния ремонт докато Хриси е по-малка,та да отделяме максимално средства за това.
Започнахме за поредна година рибомунила.Нямаме здравословни проблеми и се надявам да нямаме,но ако все пак се появат да мине леко.
Целувки на всички ви от нас.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 13:32 от Anni

# 137
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Момичета, покрили сме се всички.
Някой с нещо да се похвали? Освен Ани с ремонта. Simple Smile
Аз няма с какво да се похваля, седим си вкъщи и се гледаме.

# 138
  • София
  • Мнения: 7 097
Иренка, Честит Рожден Ден /макар и на патерица/!
Бъди здрава   bouquet

Ние се преместихме в ново жилище преди близо месец и покрай това, почти не намирам време да влизам във форума.

# 139
  • Мнения: 3 334
Иренка честит рожден ден и от мен на патерици. Hug  bouquet

Нати честита новост  bouquet.................нещо така снимчици са една форумска клюкарка няма ли да пуснеш Party

Целувки Heart Eyes
Иренка, Честит Рожден Ден /макар и на патерица/!
Бъди здрава   bouquet

Ние се преместихме в ново жилище преди близо месец и покрай това, почти не намирам време да влизам във форума.

# 140
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати честита новост  bouquet.................нещо така снимчици са една форумска клюкарка няма ли да пуснеш Party

Целувки Heart Eyes

Благодаря  Hug
Ще направя снимки и ще пусна  Simple Smile

# 141
# 142
  • Мнения: 3 334
здравейте майчета,как сте...................ние сме добре,вече ни обсебва коледната еуфория.Малката писма пише всеки ден и е намисли подаръци цял магазин...............въобще не проявява скромност. LaughingДядо Коледа ще се разори ако успее да изпълни и част от исканията Laughing.Готвят и тържество в детската градина.Кризата ни обсеби тотално и дано се заредим някак с празнично настроение.

# 143
  • Мнения: 1 034
При нас нищо ново. Ядосвам се, че от детската градина не може да научи нито една песен или стихче, но за глупостите няма проблем. Преди малко казваше, че очаква от Дядо Коледа в градината пистолет с бомбички, а за другия подарък още не бил решил. Всъщност има ново - от 2-3 дни вече казва буквата "Р". От време на време обаче все още я пропуска в думите.

# 144
  • Мнения: 3 334
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ЦЯЛТА ЮЛСКА ДРУЖИНА!ДА СТЕ ЖИВИ , ЗДРАВИ И ВИНАГИ ЗАСМЯНИ!Ние посрещнахме Новата Година сравнително весело.За първа година бяхме на домашно у приятели на гости с децата.Хриси много се кефи.От 30 декември тя е с варицела,но за моя радост я кара леко,без температура и унилост.Мажем пъпките,не я сърбят много и е малко на диетка.Аз лично от тези празници се разболях от гнойна ангина,та 01 януари съм на антибиотик.Новата Година ми тръгна малко така да се каже болестно Wink,но дано останалата част от годината да ми е здрава!

Много целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 145
  • София
  • Мнения: 7 097
За много години  newsm24
Живи и здрави!

Аз лично от тези празници се разболях от гнойна ангина,та 01 януари съм на антибиотик.Новата Година ми тръгна малко така да се каже болестно Wink,но дано останалата част от годината да ми е здрава!

И аз така - търпях болно гърло повече от 10 дни, но в Новогодишната нощ се влоших от дишането на цигарения дим и на 1-ви не издържах и започнах антибиотик. Вече съм добре де, ама ме е яд, че така ми започна Новата година  Crossing Arms

# 146
  • Мнения: 3 334
Нати май и двете сме с еднакви преживявания в новогодишната нощ Wink.Все пак дано да ни здрава годината. Praynig

# 147
  • София
  • Мнения: 7 097
Все пак дано да ни здрава годината. Praynig

Дано сме здрави и ние и децата  Praynig

# 148
  • Мнения: 179
здравейте,реших и аз да се запиша при вас.Моето голямо момче е малко болно и изобщо не слуша,толкова дни вкъщи издивя.А вие как се справяте?

# 149
  • Мнения: 1 983
Ето ни и нас, чак сега Embarassed
Но покрай тази работа нямам време да се обърна.
Всичко е ок около нас, Вики засега не боледува често, ходи на градина, много й харесва.
Целувки на всички. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт