Срещнах едно момче, което ми взе ъкъла...

  • 6 136
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
Оо..и аз да споделя, ей така да ми олекне малко.. Laughing
Отдавна съм си харесала един шофьор на такси, ама мноооого ми харесва.Едни флуиди, едни искри..Обаче той не знае, че го харесвам..и всяка сутрин като водя детето на градина, тайничко се надявам да пристигне" ТОЙ "Май само с това ще си остана  Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
bd, заинтригува ме историята ти Simple Smile
Дай ни развитие, ако има такова Simple Smile Simple Smile Simple Smile
 
 

# 17
  • Мнения: 90
Далече от очите, далече от сърцето. За мен това е рецептата.
Хора сме, случва се всичко. Ако все пак не успееш да устоиш, хубаво си виж нещата в развитие.
  Peace

# 18
  • Мнения: 1 844
елементарно,уотсън! Whistlingили се прежалваш или се окопитваш малко и забравяш за този носител на флуиди.първото е приятно,ама ако имаш съвест-малко тресе,а и може и проблеми да се навличеш,а второто е присъщо на по-осъзнатите жени.ти си решаваш.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
елементарно,уотсън! Whistlingили се прежалваш или се окопитваш малко и забравяш за този носител на флуиди.първото е приятно,ама ако имаш съвест-малко тресе,а и може и проблеми да се навличеш,а второто е присъщо на по-осъзнатите жени.ти си решаваш.

А как постъпват по-осъзнатите жени Simple Smile? На мен два пъти ми се случи и: първия не постъпих  никак, втория също, обаче за втория още като се сетя ме яд не себе си.

# 20
  • Мнения: 1 432
Най-много съпружието ти да намаже....прехжърли ласките си към него,пък ти фантазирай със затворени о4и   Mr. Green..

# 21
  • Мнения: 25 637
Тъй, както гледам, горкото момче не се е презорило особено. В смисъл, не му се е наложило да мъкне тежко...  Whistling Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 423
Нормална картинка за коледни партита.
Кво се оправдаваш с това, че си женена
и имаш дете, да не мислиш, че ще ти се
океси на врата и ще ти поиска ръката, бе,
малко гимнастика, това в онова и душата в
рая, а после кой откъде е. Иначе няма лошо
да си мислиш за него, така поне не виждаш
мръсните чорапи на мъжа ти и не ти се яде.

# 23
  • Мнения: 3 500
Ще ти мине. Спри да го виждаш по възможност. Имам чувството, че човек сам се настройва за подобни изживявания. Всряд скуката, обхващаща ни понякога.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Ще ти мине. Спри да го виждаш по възможност. Имам чувството, че човек сам се настройва за подобни изживявания. Всряд скуката, обхващаща ни понякога.

В подобни ситуации и аз съм на това мнение... Колкото и да не му се иска на човек.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
GERBER:  я кажи защо за първия не съжаляваш а за втория умираш от яд ?
малко да поспамим в темата ....

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
GERBER:  я кажи защо за първия не съжаляваш а за втория умираш от яд ?
малко да поспамим в темата ....
,


Хм, защото първия път беше интерес само от моя страна, в смисъл човека  не можеше да си позволи да го покаже по-свободно, а и ситуацията нямаше как чак толкова да  предразположи за нещо повече. Втория път беше  с голям взаимен интерес, но както си писахме в друга тема, обаче нещо не ми стигна кураж, а както ти ми каза: имах мерак Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
Много Ви благодаря на всички за мненията Simple Smile Май започва да ме отпуска и по-джобре се чувствам.

# 28
  • Мнения: 227
Пази Боже! Ако си свободен е супер, но при отговорни семейни хора си е кошмар.[/quote]


Затова пиша-донякъде....Все пак тръпката си е тръпка...казала Оливия след 14 години съвместен живот с мъжа си.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
малко гимнастика, това в онова и душата в
рая, а после кой откъде е.


Абе, хора не се ли притеснявате от болести; а ако нямате в себе се предпазни следства; ако стане гаф с кондома?

Общи условия

Активация на акаунт