Не ви ли е страх от магия по снимка....

  • 9 556
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Борисе настана Колед и ти изтрещя бе човек Shocked
Мен не ме е страх да си слагам снимката на детето за аватар...до скоро беше той на аватара ми.

# 16
  • Мнения: 227
Поредната чалната тема.И пак от Борис. Joy

# 17
  • Мнения: 7 837
Като пуснеш 1000 снимки в Интернет и ставаш невидим, така казват...
От друга страна, някои и видими, пак са невидими. Хм.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А някои невидими си нямат и представа колко са видими и колко е малък интернета Wink
По темата - на Борис съм му направила магия, която ще се развали на 31.12 в 00.00.01 . Не му се смейте

# 19
  • Мнения: 611
Борисе, гръмни се и стопли глобално сърцата ни!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
И мен не ме е страх, в най-скоро време ще кюфна снимка на мойто слънце, да го видат хората Laughing
А това за магиите е глупаво, или аз просто не вярвам Peace

# 20
  • Мнения: 1 077
Мен ме тревожат истински неща. Например някой да кихне иззад монитора ми... или от плюнките, които хвърчат понякога тук... затова съм си сложила антивирусна и антибиотична програма на комптъра.

пък и на това говедо, дето ми е на аватара в момента, колко кръвнишки мисли са му хвърлили....

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 17:08 от belyata

# 21
  • Мнения: 2 309
Дали ще пуснеш скоро,някоя по-ведра тема!?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 757
Не бих сложила по други причини нито своя, нито на дедето - примерно - да не ме разконспирира мъжа ми, че плюя свеки понякога Blush  Joy
В магии не вярвам. Чувала съм, че хващат само тези, които вярват. Така че съм имунизирана, дет се вика  Wink

# 23
  • Мнения: 14 654
Ако някой ми направи магия по снимка, несъмнено ще го стигне проклятието за вечни хемороиди, много е ефикасно. И нито аквасорс ще помогне, нито цитросепт, нито дори кадене с кожа от таралеж.

# 24
  • Мнения: 2 309
Ако някой ми направи магия по снимка, несъмнено ще го стигне проклятието за вечни хемороиди, много е ефикасно. И нито аквасорс ще помогне, нито цитросепт, нито дори кадене с кожа от таралеж.
Ще стане депутат и ще ги излекува Sunglasses

# 25
  • Мнения: 4 068
Аз съм си толкоз омагьосана по принцип, че хич даже не ме е страх. Още малко омагьосване сигурно изобщо няма да го усетя даже. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 986
Toзи Борис съвсем изперка по празниците.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
Поредната чалната тема.И пак от Борис. Joy
   Peace  hahaha

# 28
  • tardis
  • Мнения: 329
Колкото повече се замислям, все повече ме хваща страх някой да не ми магьоса замъка.
Ще взема да го сменя, аватара, с нещо друго, дето не е мое.
Който си е на аватара, да му мисли.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 18:42 от rainbird

# 29
  • Мнения: 4 585
А ако някой вярва, в какъв ли страх живее, не ми се мисли.

Общи условия

Активация на акаунт