Моля ако може бързичко за мнение!!

  • 6 292
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
абе какво има да му мислиш?!ако наистина условията са такива,детето ти няма място там!който иска да се сърди-да се сърди,здравето на детето ти е по-важно.котки,мръсотии,студ,катетъри..всеки нормален човек ще разбере,че това не е подходяща атмосфера за едно малко дете. #Crazy

# 16
  • Мнения: 3 447
Все си мисля, че на добре облечено двегодишно дете нищо няма да му стане от половин час в такава обстановка.
Странно ми е как всички изрядни майки тук не си дават сметка, че един ден ще са стари и безпомощни и няма да могат да се грижат за себе си (дай боже да не живеят в такава мизерия, разбира се). И как няма да имат право да видят внуците си заради претенциите на гнусливата им майка.
Да, водя детето при баба ми. Живо и здраво си е, нищо му няма. И докато е жива баба ми, ще продължвам да го водя. Защото радостта и обичта й струват много повече от една стерилна къща.

# 17
  • Мнения: 323
Dona,не става дума за половин час,а за няколко часово заговяване.Твоята баба може да е чиста жена,но тези не са от тях.При другата баба на мъжа ми ходим всяка седмица,там също не е стерилно...Бабите и прабабите могат да си виждат внучетата,но не мога да си представя как детето ще използва тоалетна ,която не е мита с месеци.Какво да правим като сме такива гнусливи Stop

# 18
  • Мнения: 3 447
Винаги можеш да измислиш някакъв предлог да не се застоявате. И да кажеш, че детето е яло у вас или нещо такова. Но според мен е добре поне да минете и да ги поздравите. В крайна сметка не знаеш още колко време ще са живи, а това наистина ще ги зарадва.

# 19
  • Мнения: 1 217
Честно казано аз не бих отишла заради детето.
Точно сега нямате нужда от болести.
Честно казано подобно е положението и в свекървата,е по-добре де ама..........
Хората са всеки ден на работа и свекито няма време изобщо да чисти,не пускат парно защото ги няма по цял ден.
И съм им казала да идват да виждат внука когато искат ,но не и ние да ходим там.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Надали е по-мръсно и по-студено от детските площадки. Щом толкова значи за мъжа ти, свеки, бабата и дядото, можеш да направиш тази жертва. Чак пък такава драма не е. Съгласна съм напълно с Dona

# 21
  • Мнения: 3 146
Не бих завела детето там, а и аз бих се обидила на мъжа ми, ако не схваща сам, че мястото не е за дете.

# 22
  • Мнения: 3 447
Болести, та болести... не вярвам да е развъдник на дизентерия, малария и тиф, ще прощавате. И както казва Лекси, едва ли е по-мръсно и студено от детските площадки. Говорим за дете на 2 години, все пак. Едномесечно бебе и аз не бих завела.

# 23
  • Мнения: 22 867
Дона е права, не забравяйте, че времето върви само напред. А бабите и дядовците нямат много радости на тези години. Внуците и правнуците са им скъпи, те ги обичат, убедена съм в това. И аз съм от гнусливите, но го преодолявам в такива моменти, защото ми става жал за тези хора. Като си помисля, че няма още много да са на този свят.........А по отношение на времето, ако наистина е студено, просто не стойте три часа, а за кратко. Не мисля, че мъжът ти ще е съгласен детето да мръзне, само за да угоди на майка си.

# 24
  • Мнения: 25 634
Едва ли е чак толкова мизерно там...  newsm78
Чудя се, ако това бяха твоите баба и дядо, пак ли така щеше да се отнасяш с тях?  Tired
Е, няма значение, на всички гореписали бих препоръчала да препрочетат приказката за стареца и куката. Господ обича да връща тъпкано...

# 25
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
 ooooh!
Толкова ли не можеш да изтърпиш няколко часа?
Префърцунено ми звучи, сори.
Егати, всички са гледани под похлупак...
Отвратителна безчувственост лъха от това, което си написала.
Пожелавам ти някога да се отнесат със същото уважение към теб.

ПП И освен това, за да не ядете пак лоясалите кюфтета на бедните "мърляви" старци,
как не ти стигна мозъчето, че можеш да приготвиш нещо, и да ги зарадваш, пък и ти да хапнеш, без да
се страхуваш, че ще влезе някоя зла гад в стерилните ти черва?

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 02:20 от LemonDesi

# 26
  • Мнения: 3 622
Мисля че от елементарно възпитание трябва да отидеш поне за час - два

# 27
  • Мнения: 1 432
Иди поне за малко....Вземи нещо ''стерилно'' за ядене на детето. Измий му вилицата, избърщи праха ,пусни прахосмука4ка ако щеш  Thinking .
Аз се 4удя защо тези стари хора са оставени да мизерстват така на студено.  ooooh!

# 28
  • Мнения: X
И аз съм съгласна с Dona. Спокойно можеш да отидеш с уговорката "за половин час".
Като гледам как се ровят децата в пясъчниците по площадките, които са препикани и осрани от уличните псета, болни от какво ли не, се чудя как, когато не им изнася майките стават толкова гнусливи. А и не ми казвай, че не извеждаш детето на 3 - 4 градуса. Ами ще седи с яке, запасяваш се с количество мокри къпи за ръцете, даваш му само ти в устата или не яде нищо, предварително си го натъпкала с какво ли не и толкоз. Дръж го максимално време гушнато.....

Не е най-прекрасната обстановка, но компромис може да се направи. Не бих се карала с мъжа ми за подобно нещо, пък и не се знае каква бабиера ще съм и аз някой ден и ще ми е много мъчно, ако никой не иска да ме види по празниците.

# 29
  • Мнения: 3 423
Аре, стига сте се правили на аптекарки, бре,
пръдли с пръдлите, нямате никакъв респект,
това са хората, благодарение на които и вие
сте живи и мърдате, няма да ви увисне сополът
или да ви изсъхне семката, ако си завъртите
трътлестите задничета и им целунете ръка на
хората. Имайте малко уважение и култура, не
се дръжте като последни отрепки. Гнус ви било,
от болести ви е страх, като че с чумави имате
среща. Че дори и такива да са, роднини са ви.

И как може за такива лични неща да се допитвате
до форум, хора на почти 30 години сте вече, гола
вода сте, ако наистина се гевезите по този начин.

Общи условия

Активация на акаунт