Тежки обици...

  • 3 889
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Свиква се, но за определени часове и при отделни поводи. Всеки ден не бих могла  Hug

# 16
  • Мнения: 757
подариха ми едни златни обици,много тежки,ушите ми от тях са в рани и дупката се е разширила,сега ги нося само като излизам,мисля,че едната беше 6 грама-злато + камък който още натежава.

# 17
  • Мнения: 1 043
сестра ми много харесва грамадни обеци - но поне се научи и си купува само леки метали / дупките на ушите  и са си нормални и не стоят грозно като си ги слага /
 аз личноне нося обаче големи обеци - чувствам се като коледна елха , нямам навика въобще да слагам обеци , а когато се наложи като излизам - после като ги смъкна се чувствам като изнасилена  Crazy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Реших да покажа обиците и как ми стоят.  Crazy

Обиците: http://images22.snimka.bg/004809998.jpg

На мен: http://images22.snimka.bg/004809997.jpg

# 19
  • Мнения: 565
Много са хубави и добре ти стоят. Не изглеждат тежки и не стоят неестествено. Слагай ги през ден примерно, ако те е страх да не ти се разширят дупките.   bouquet

Иначе аз си сменям обиците почти всеки ден в зависимост от дрехите ми така че не съм забелязала дискомфорт с моите.

# 20
  • Мнения: 738
Днес си взех супер огромни обици за новогодишния екип, смятам да ги изтрая една вечер Crazy Но интересно, че само на дясното ми тежи и увисва, явно дупката ми е по-надолу... Thinking

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Много са хубави и добре ти стоят. Не изглеждат тежки и не стоят неестествено. Слагай ги през ден примерно, ако те е страх да не ти се разширят дупките.   bouquet


Мерси за комплимента.  Flutter

Като ги взема в ръце, наистина не изглеждат тежки, особено в сравнение с халката ми, но днес, например, съм без обици, а ушите ме понаболяват ...
То и аз съм с едни капризни уши  ooooh!, нищо не понасят, освен благородни метали.  Mr. Green

Наоми, и мен дясното ме болеше, ама го разраних при пробването.



# 22
  • Мнения: 738
Много са хубави и добре ти стоят. Не изглеждат тежки и не стоят неестествено. Слагай ги през ден примерно, ако те е страх да не ти се разширят дупките.   bouquet


Мерси за комплимента.  Flutter

Като ги взема в ръце, наистина не изглеждат тежки, особено в сравнение с халката ми, но днес, например, съм без обици, а ушите ме понаболяват ...
То и аз съм с едни капризни уши  ooooh!, нищо не понасят, освен благородни метали.  Mr. Green

Наоми, и мен дясното ме болеше, ама го разраних при пробването.





Мен не ме боли, просто обицата дърпа ухото и ми е некомфортно, но ще се жертвам в името на фьешъна Mr. Green Много са ти красиви обиците и по моите критерии не са въобще големи, явно наистина имаш капризни уши... Confused По-добре не ги мъчи да не направиш беля, не ги носи всеки ден, така дори ще ги оцениш повече Peace Майка ми е така, на кожата си понася единствено и само злато, дори от часовници с кожени каишки се обрива Rolling Eyes Затова бижута не й подарявам Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
На този хал ще съм като си купувам обици веднъж на 100 години. Пробвах, гледах, струвах и накрая съм пак без обици.  Rolling Eyes

Май пак ще се ориентирам към старите добри халкички, нещо с камъчета си мисля... дано утре да мога да се похваля с нови.  Whistling

# 24
  • Мнения: 5 140
Киса ще те понаболяват ушите докато свикнеш, все пак си носила малки халкички и в сравнение с тези разликата е огромна.

Много са хубави обеците, отиват ти и с кеф да си ги носиш. Hug Heart Eyes

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ако  ти тежат,рискуваш да ти се разширят дупките на ушите и е много грозно,вземи си нещо лекичко за ежедневно ползване,пък тези само при определени поводи.

# 26
  • Мнения: 812
също имам тежки обеци,и така и не свикнах с тях Crazy

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Eто тези си взех днес. http://images22.snimka.bg/004813569.jpg

За всеки ден са ми идеални, не ги усещам даже. Пък "тежките" ще ги нося по поводи. Оказа се, че тежките уж обици са били към 6 и нещо грама общо, т.е. по ок. 3 гр едната - не е много, пък що така ги усещах?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 17 407
Киса, първите са много хубави. Аз предпочитам и нося обици от втория тип обаче. Ежедневно, не ги свалям.

# 29
  • Мнения: 1 526
Със здраве да си ги носиш и двата чифта. Добре ти стоят!

Общи условия

Активация на акаунт