Коледно... за свекървите:)

  • 1 891
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
 Да се отчета и в тази тема щом става въпрос за свекърви и свекъри. Благодарна съм им за това, че редовно ни дават пари. Свекърва ми е като войник- ако й кажа да дойде да гледа детето в 5ч. сутринта ще цъфне на вратата 30мин. по-рано. Друг е въпроса, че силата й не е в гледането на деца, но поне има желание.
  Свекър ми е страхотно умен, интелигентен и фин човек. Пожелала съм си дъщеря ми да има неговия интелект и финес.

# 16
  • Мнения: 6 618
Уважам и нея и свекъра благодарна съм ,че освен на мъж случих и на свекърва.
Разбират се прекрасно с нашите, по празници сме винаги заедно .
Напусна работа и гледа малкия имам и доверие на 100%.
Дразни ме единствено манията и да е супер тактична и да не се натрапва.

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Вече писах май, но и тук ще драсна. Свекърва ми е единственият човек, който стана и остави напълно обзаведено жилище, без да си вземе нищо освен дрехите, за да има къде "младите" да живеят сами, че да не се бъркат други в семейството. Остави ни всичко, за да не би да имаме нужда от нещо. Не че нямаше къде да отиде, или че беше проблем, просто дойде и каза, че вече си е събрала дрехите, да й помогнем да си ги пренесе, а ние да се нанасяме. Останах с отворена уста, направо не можах да го осъзная напълно. Незнам дали някога ще успея да й покажа колко много значеше този й жест за мен....  Peace

# 18
Ей,много се зарадвах на въпросчето Simple SmileМоята свекърва си е много добра домакиня и като сме на гости много се грижи за мен,да си хапна,да не пипам нищо,което страшно ми харесва.Много силна жена е,доскоро са грижеше за 3ма мъже(сега единия е в мои ръце),което си е геройство,толкова трябва да готвиш,и чорапи да переш Simple Smile,а не съм я чула веднъж да се оплаче.Има неща,за които сме на различно мнение,но това не ми пречи да призная нейните достойнства и да я уважавам като човек.

# 19
  • Мнения: 3 376
Ами и аз съм от късметлийките Wink
Винаги мога да разчитам на нея,тактична е,въпреки че виждам,че имаме различни виждания относно гледането и възпитанието на детето се старае да не се меси и натрапва.
Винаги можем да и оставим малкия-тя зарязва всякакви други планове щом става дума за внука и.Никога не ни дели със сина си,застава на моя страна когато спорим,готви специално за мен,когато сме им на гости...Мога да изредя още хиляди неща,просто съм случила на всекърва.

Всичко най-хубаво и пожелавам от сърце и здраве най-вече  Hug

# 20
  • Мнения: 2 353
  С моята свекърва никога не сме "мелели брашно", но знам, че в същността си тя е един добър човек, въпреки нелекия живот, който е имала. Желая й да е жива, здрава и щастлива още много дълги години  bouquet

# 21
  • Мнения: 817
Прекрасни хора са и двамата!  bouquet

# 22
  • Мнения: 743
тук сте егати и късметлийките  Twisted Evil
Казвам го с чиста завист,но пък с чисто сърце ви се радвам ,че има и такива  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 243
Да бе човек да ви завиди!!!!!!
що и намен не ми се падна една такава добра свекърва?
Ниюо следващия път!
 Laughingмайтап си правя Grinning

# 24
  • Мнения: 769
Да бе човек да ви завиди!!!!!!
що и намен не ми се падна една такава добра свекърва?
Ниюо следващия път!
 Laughingмайтап си правя Grinning

Може ако се вгледате по добронамерено да откриете и Вие някое добро качество у родителите на съпруга си.

# 25
  • Мнения: 5 940
На моята свекърва най-много й харесвам синът й и внукът й. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт