Отговори
# 270
  • Мнения: 71
Честита Новата 2008 година! Това е НАШАТА година мили мами! Нека си пожелаем най-вече здраве за нас и за нашите неродени (и вече родени) деца! Да си  простим слабостите, да ценим добродетелите, да се радваме на успехите, да съхраним душите и да воюваме за мечтите си! Пожелавам на всички ни леко раждане, здрави и красиви  бебчета, да сме мъдри и търпеливи, за да може да бъдем добри родители! Целувам Ви

# 271
  • Мнения: 102
Здравейте мами февруарки!

Честита да е новата година и да ни донесе само хубави емоции, здрави бебчета, много слънчеви дни и по-малко безсънни нощи!

Преди време бях пуснала запитване за една лекция относно "Тренировки по време на и след бременността" от лекциите на "9 месеца" във Варна, която чаках да ми изпрати треньорката, която водеше лекцията. И тъй като все пак я получих (много съм щастлива от което) съм я сложила в електронната поща, за да могат всички, които се интересуват от темата да се запознаят с нея.  Peace

Там видях, че има лекции на gotika80 и бих искала специално да й благодаря, че ги е споделила с нас - това е невероятен труд, наистина го оценявам!!!! Hug

# 272
  • Мнения: 153
Честита Нова Година и от мен. Пожелавам на всички много много щастие и здрави бебета.
Ние тази година празнувахме в спокойна домашна обстановка, но въпреки всичко си изкарахме много добре. Още в 22.00 часа местно време отворихме шампанското и посрещнахме новата година заедно с всички българи. Даже и хоро се опитах да поиграя но се получи нещо доста смешно и се отказах набързо Laughing
Днес имахме гости и пак голямо хапване падна. Чудя се изобщо къде го побирам това. Бебо обаче е щастлив и подритва отвътре.
И така изпратихме "Годината на корема" и посрещнахме "Годината на Бебо". За новата година си пожелах едно леко раждане, здраво бебе, и много много щастливи моменти през тази толкова специална година за всички нас. Пожелавам го от сърце  и на всички вас  Hug

# 273
  • Мнения: 674
искам да попитам yzida и izabela   дали когато ви е текло кръв от носа е било докато спите или през деня?щото на мен ми текна докато спях затова се притесних! Cry

east_lights  не ми е текло кръв докато спя,но не се притеснявай,нормално е  Hug

gigamiga благодаря и на теб  че си сложила лекцията   bouquet
Няма ли линкове със снимки за тези упреажнения,или може би аз нещо не се оправям както трябва.

# 274
  • Мнения: 102

gigamiga благодаря и на теб  че си сложила лекцията   bouquet
Няма ли линкове със снимки за тези упреажнения,или може би аз нещо не се оправям както трябва.


izabela83 явно проблема е в самия файл, и на мен не ми се отваря видеото  Cry Пуснах запитване на треньорката, като получа отговор ще пиша.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 245
Честита Нова Година и от мен мили майчета.
Нека тази така важна година за нас е изпълнена само със щастливи мигове и бебешки плач Wink
Желая много здраве на вас и семействата ви !
И аз си изкарах Нова година, тихо и спокойно, но супер. Много лошо се наядохме пак, аман! Вече съм си вкъщи и в това лошо време днес съм решила да си почивам най-накрая, като се пооправи времето ще свърша останалите неща  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 3 022

gigamiga благодаря и на теб  че си сложила лекцията   bouquet
Няма ли линкове със снимки за тези упреажнения,или може би аз нещо не се оправям както трябва.


izabela83 явно проблема е в самия файл, и на мен не ми се отваря видеото  Cry Пуснах запитване на треньорката, като получа отговор ще пиша.
Здравейте, аз да се намеся по повод на упражненията.
Значи изтегляте си файла, записвате го на вашия компютър и го отваряте с Power Point. След това го пускате на Slide Show и там вече като стигнете до самите упражнения и като кликнете на имената им ви се отваря клипчето с упражнението. Дано ме разберете.  Embarassed
А иначе упражненията са тук: http://s140.photobucket.com/albums/r9/galya_talkington/mothers/? … rrent=birddog.flv , но подредбата им май не е точно както в презентацията, затова е по-добре да се отварят от там.

# 277
  • Мнения: 307
Здравейте тумбачета Hug
Как сте днес?Мене ме мъчи едно безсъние Tired Face,снощи почти не можах да спя Tired
И времето е гадно днес,вали  Wear Umbrellaи духа вятър,на става за излизане Sad
Лек ден на всички Hug

# 278
  • Мнения: 23
Много гадно време е навън Sad.вали,вали!и в къщи не се седи,ужас

# 279
4estita nova godina na vsi4ki.az ot dnes sam otpuska .edvam stignah do 6einovo za da si go zema.a te imaha nahalstvoto da me viknat i utre da mi zimat krav da mi izsledvat jeliazoto.napravo gadoria. smile3514 smile3514

# 280
  • Мнения: 387
Здравейте и от мен мили мамчета     newsm51,  не се оставяйте лошото време да ви развали толкова настроението   smile3511, аз оправям примерно цяла сутрин  шкафчетата за бебоците ,намирам си работа общо взето...Мислете си за сльнчицата вьв вас preggo и ще ви стане топличко за в час    Two Hearts  sun Two Hearts

Забравих да напиша предложението ми за заглавие на нова  тема-

ПРЕЗ НОВОГОДИШНИЯТ ПРАГ СЬС ПЬЛНИ ЧАШИ
ЩЕ ОЧАКВАМЕ ФЕВРУАРЧЕТАТА НАШИ !!!


Kaжете си мнението по вьпроса ...........моля ви newsm03 Embarassed

# 281
  • Мнения: 4 242
Здравейте момичета!
И тук вали, но вече сняг, и то много нагъсто, дано натрупа.
Погледнах темата на януарките, просълзих се колко много бебочета има вече, и колко още има с термин 01.01, такова щастие няма на света!
Сестра ми още не е родила, ама аз си и го казах, то след толкова мързел, оплакване и пазене да не мръдне и пипне нещо, нищо чудно да роди март- април  Joy
Отивам да гладя и пооправя къщата. Целувки на всички!

# 282
  • Мнения: 674
Здравейте и от снежния Пловдив  Heart Eyes
Преди малко станах и като видях колко е натрупало неможах да повярвам  Shocked
Много е красиво,но е такъв студ че се надявам да не ми се налага да излизам !
Естествено пътищата не са разчистени,на някои места няма и ток ...
Ама хората които отговарят за това,казват че снега ги бил изненадал  ooooh! Разбирам
да завали Май месец,да са изненадани,ама за Януари ....

alex99 пак не ми се получава,ама линка,който си дала върши чудесна работа   bouquet

Ще ходя и аз при Януарките да видя как са с бебоците.  Hug Hug Hug

# 283
  • Мнения: 543
леле Мери, недей говори така за сестра ти, че и аз съм ТОЛКОВА МЪРЗЕЛИВА, че понякой път направо не се трае.... ако това е критерии за раждането, то на мен ми остават няколко години до заветния миг... напоследък след като приключих с работа, изпити и други дела и документи и съм се отпуснала като дроб и съм като някаква котарана - първо мама ме глезотеше целия декември, сега и Миро е поел щафетата и да ти кажа така ми е най - добре. даже в повечето случаи ме мързи да си върша домакинските задължения. в момента имам чувството, че трябва да опре ножът до кокала, за да се стегна и да направя каквото трябва

Ей сладурки, ядат ли ви се сладки неща? аз преди почти не вкусвах сладки неща и трябваше да е нещо доста специално, за да хапна, а сега съм като хала.... кво ми става не знам.... преди и пари да ми даваш не можех да ям обикновени вафли, а сега и тях си ги хрупам. това беше едно от удоволствията на Миро - да си похапва сладки нещицасамичък, на воля, без да го ощетявам и сега като видя че си похапвам и какви очи ококори и изпадна в шок... ама ТОЛКОВА СМЕШЕН МИ БЕШЕ.

айде стига съм дрънкала глупости, да отговоря и на Бубето: МНОГО МИ ХАРЕСВА ПРЕДЛОЖЕНОТО ЗАГЛАВИЕ, то квото и да предложиш е супер, щото имаш страхотно чувство за такт, а стихотворенията са изградени именно от това. имаше специални литературни термини, но всичко съм забравила и няма да се пробвам да си ги спомням, че най - много да напиша някоя велика глупост.

gigamiga :   благодаря, че си оценила по достойнство положения от мен труд за лекциите на 9 месеца, щото наистина не беше малко!  имам да набера още две, ама все отлагам, защо ли - виж в първия ред на поста ми!!!! Hug  Hug  Hug

# 284
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
 Здравейте, мили!
Тук във Варна времето е гадничко, вали сняг и много духа.... Много мразя такова време  Close
А така ми се разхождаше някъде ...  Cry. Писна ми това стоене в къши и покрай местенето ни, никъде не сме се мотали. Много гадно.

Общи условия

Активация на акаунт