"Имат" ли се сватовете?

  • 5 577
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Имат се, винаги празнуваме заедно.

# 16
  • Мнения: 9 865
Нито са баш сватове, нито са се виждали, нито са се чували.
Ако зависи изцяло от мен няма и да ги запозная. Нито едините са стока, нито другите. Положението е идеално.

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не се познават дори. Много искат да се запознаят, но с половинката старателно ги държим разделени  Laughing

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нашите се чуват от време на време,ходят си на гости,най-често при определени поводи и празници.Но с чиста съвест мога да кажа,че се разбират.

# 19
  • Мнения: 5 940
уж много се имат...

# 20
  • софия
  • Мнения: 636
чуват се, поздравяват се по празници. Правят си подаъци. Виждат се мн. често, обикновено с нас. Живеем в един град и общо взето държим на семейните традиции да сме заедно на големите празници.

# 21
  • Мнения: 13
От 20 г. съм омъжена и до ден днешен не могат да се гледат,дори и сега на бала на дъщерята имахме чувството,че ще се изядат,до ден днешен не знаем причината,но свикнахме и двамата.

# 22
В добри отношения са,разбират се,събираме ги,все излизат поводи.

# 23
  • Мнения: 274
И ние така. Постоянно сме във връзка, ходим си на гости с повод и без повод, чуваме се по телефона. Но това изобщо не задължава младите. Просто сме установили приятелски отношения и то не от куртоазия.

от кур... какво...????
 newsm12

# 24
  • Мнения: 817
Имат се,поздравяват се по празници, чуват се по телефона.Два, три пъти годишно се събират на по чашка-добре е работата...

# 25
  • Мнения: 728
Събират се от време на време.
Не са се карали,разбират се,но чак да се имат....незнам. newsm78

# 26
  • Мнения: 1 844
уважават се,чуват се по телефона,понякога се виждат на по кафе,на семейни празници се събираме заедно всички.бих казала,че имат добри взаимоотношения и според мен така е нормално.

# 27
  • Мнения: 389
В различни градове са, но редовно се чуват по телефона, на празниците задължително се поздравяват. Иначе се виждат веднъж годишно поне, понякога и по-честичко! В добри отношения са помежду си засега!

# 28
  • Мнения: 278
Виждали са се веднъж, няколко дни след това свекъра ми почина. Свекървата не се интересува от сина си, като се обади веднъж да го обижда по телефона му каза, че съм селянка, следователно и родителите ми са такива. Моите не биха желали да имат отношения с тази жена, а и аз не настоявам. Най-много ме радва, че родителите ми приеха мъжа ми като свое дете и се разбират с него. Когато татко правеше ремонт на апартамента се обадила и питала ти ли си човека който прави ремонта, а много добре знае кой е.

# 29
  • Мнения: 953
Живеят на 5 минути път пеша. По празниците се чуват по телефона, на гости си ходят 1-2 пъти годишно.
Отношенията са студени, двулични и змийски.

Общи условия

Активация на акаунт