какво момиченце бях, какъв глиган станах!

  • 18 896
  • 399
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 492
Това , което описва Веси е Хербалайф - формула от 1 до 4 .
Пила съм ги два пъти и само едно мога да кажа ... и без да давате по 350 - 400 лв , ако ядете по веднъж на ден и замествате две хранения с кисело мляко и протеин на прах ще направите същата работа .

# 16
  • Мнения: 4 428
Това , което описва Веси е Хербалайф - формула от 1 до 4 .
Пила съм ги два пъти и само едно мога да кажа ... и без да давате по 350 - 400 лв , ако ядете по веднъж на ден и замествате две хранения с кисело мляко и протеин на прах ще направите същата работа .

Да, за Хербалайф става дума. А ти, като си ги пила, доволна ли си. И сега как си с килограмите?
А за другите добавки, не знам. Тези поне сестра ми ги тества преди мен и нищо й няма  Mr. Green Има много боклуци по магазините и не се знае какво точно ти продават  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 942
Мога да ви кажа, че преди години живях в чужбина и имахме едно приятелско семейство, които бяха луди по Хербалайф. Мацката беше инвестирала 15 000 долара в тези продукти и бяха станали някакви златни или платинени дистрибутори, дори ги бяха сложили на календара на Хербалайф, цяла година ядоха само това като дрогирани и въпреки всичко и двамата си останаха по 100 кг. Така че си прецени за какво си даваш парите.

# 18
  • Мнения: 1 531
Е ще си споделя мъката, пък дано ми олекне, може и да намеря някои тук с подобна съсдба!Нека споделим и да сплотим в борбата с килограмите?
Бях много красиво , слабичко момиче допреди две години.Вярно е , че си имамм генетична предразположеност за напълняване, но чак като сега не съм била никога! Като се погледна в огледалото, което е рядко и лошо ми става, а и като чета тук всеки ден как всички тук слабеете и имате воляза диети, а аз все оправдания си намирам.Напълнях много поради здравословни причини, след това забременях и сега осем месеца след като родих, съм като мецанка, а не като младо и жизнено момиче.Задъхвам се при най-малкото усилие, не ми е комфортно, даже и мъжа ми не ме харесва така, въпреки, че не го казва, но аз така си усешам, щото и сексуалните ни контакти понамаляха, да не кажа изчезнаха и то май точно заради това, че приличам на Глиги.По принцип съм бивша спортистка, акробатка, имала съм колебания през годините, но чак така никога не съм се изоставяла и лошото е , че не виждам как ще стане подобрение, защото съм много страхлива и като започна да пазя диета, до следобед вече ми е станало лошо и аз съм се нахранила, е как да процедирам незнам?Иначе цели три пъти съм ходила при Емилова, хранила съм се около една година разделно и въобше наясно съм със принципите на здравословното хранене, каткто и необходимото колкичество спорт, но някак съм се отчаяла и съм се отпуснала и чакам да стане чудо, ама не би! Знам, че от мен си зависи, ама това са толкова много килограми, поне 40, оптимално 50, че не ми го побира главата как може да се получи, ами кожата ми, тя и без това сега е на стрии и от бременността и от напълняване и отслабване, та ако и сега прибавя ново отслабване сигурно ще увисна като булдог.много се плаша, че ще ми стане лошо и айде хоп нахранвам се и така всеки ден, то не е нито диета, нито ядене като хората, една борба със себе си водя.Защо така се страхувам да започна незнам? Thinking Е, споделих, олекна  ми, ако има някой като мен ще се радвам да сподели и да се подкрепим и да  започнем заедно с  борбата. Hug



виж ми лентичката и ще разбереш, че те разбирам прекрасно. мен ме поканиха при рицарките. започнах миналата година на 10 ноември. тази година към края на октомври вече ги бях свалила тези 30. задържах малко и сега отново съм на режим. мога много да разкажа, както всяка една от рицарките. разбирам те прекрасно. нужни са много търпение, много воля и много инат.

# 19
  • Мнения: 903
Оле Sunbeam, ти страшно ме вдъхновяваш. Много се гордея с хора като теб. Аз съм като mimi25bg и се чувствам по същия начин, с тази разлика, че моят мъж никога не ми натяква ,че съм дебела и все още ме желае и обича. Само ,че аз не се търпя. Минах всякакви диети и после качвам повече от колкото съм смъкнала. За увисването и стриите не ми се приказва. Сега тежа 93кг., а искам да стана 65кг. Ех, мечти - мечти. Не знам как да се амбицирам, направо умирам непрекъснато от глад, а и много често съм депресирана. Вече не съм и здрава, взеха да страдам от различни неща в следствие на наднорменото тегло или то е в резултат на болестите /не знам точно/. Болят ме и коленете и не мога да спортувам.
Кажете ми как да се измъкна от тази бездна? Cry Cry Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
Оле Sunbeam, ти страшно ме вдъхновяваш. Много се гордея с хора като теб.
newsm81 , наистина Sunbeam , страхотни постижения!
Аз точно това имах впредвид, че мотивацията , която получавам от Форума е незаменима!
DidiP , mimi25bg , не се отчайвайте милички и моят проблем с килограмите е подобен на вашия. Дайте да се подкрепяме, за се нахъсваме да отслабваме /заедно е по-лесно/ и мисля , че ще се справиме!
Но мотивацията е първата стъпка към успех. Аз благодарение на подкрепата и впечатляващите резултати на момичета като Sunbeam Hug аз съм събрала сили, желание и инат да успея този път!  newsm10

# 21
  • Мнения: 2 492
Елате в темата на рицарките ...
Там доста дами са постигнали завидни резултати .
Съни е една от тях и е много упорита и постоянна . Heart Eyes
Аз съм малко черната овца , най - дебелата и най - непостоянната , но щом аз с моята лакомия се разделих при тях с цели 17 кг , значи добре ми действат . / що караници отнесох /  Tired

За Хербалайф някой питаше , да не се връщам назад да гледам никове ...
Когато стартирах с Хербалайф имах да свалям страшно много килограми , това беше преди три години .
Свалих първите 10 кг за един месец именно с тях , но какво установих , като това са си само мои лични наблюдения.

Първо по цял ден бях принудена да следя някакви часове и да разнасям бурканчета с кисело мляко  и хапчета в което забърквах шейка , заместващ две от храненията .
Отделно пиех и Термоджетикс - чай , който пак трябваше да разнасям .
Преди хранене 20 мин пиех едни хапчета , по време на хранене други две хапчета - ставах разногледа .
Това , ако си в къщи е лесно , но ако си зает човек , като мен нямам просто думи какъв тормоз е .
Налагаше ми се примерно да си изям шейка насред Витошка , и какво да правя , айде хоп в някое кафе , дегизирала млякото , в някаква хубава опаковка , за да не ме гледат странно .
Налага се да пия чая , айде пак на кафе , поръчвам чай , но не слагам тяхното пакетче , а разтварях моя чай . Тоест 1,5  лева за топла вода .  Joy
Това едно на ръка , ако има човек наистина желание някак си ще преглътне тези неприятности .
Но сега , като се замислите - ако имате воля да заместите две от храненията с чаша кисело мляко , ядете веднъж дневно при това в моята програма беше написано , че не трябва да се яде пържено , панирано , пикантно и е за препоръчване скарата  зеленчуците и плодовете всичко до 600 калории - как мислите дали щях да отслабна 10 кг ?!
Дам , щях , защото после продължих без хапчетата и си спестих месечните 400 лв за , използвах ги да ходя на фитнес , масажи и т.н.

Общо калориите на всички хапченца и шейкчета в програмата е около 1350 за деня - не се чудете сметнах ги .  Mr. Green
Тоест заедно с едното хранене за обяд , нормално е да свалите .
Но , защо да не си хапнете тези калории под формата на салата , пържола или нещо друго полезно , а трябва да се нагъвате с хапчета .
Дам , хапчетата помагали - едните са витамини , другите са фибри - ауу витамини за 420 лв .
Като се притеснявате , че ще може да ви липслав витамини - ми вземете си едни от аптеката - все ще излезат по евтини от тез златни витамини .
А фибрите - боите се , че не приемате достатъчно фибри - ленено семе - никои хапчета не могат да съдържат толкова фибри , колкото този естествен продукт .
Остана да намерим заместител на вълшебния шейк - едната съставка я продават в магазина - кисело мляко , другата в спортните магазини - протени на прах .
Оп открихме тайната на Хербалайф - намалени калории , протеини , фибри и витамини .

Ако и това не ви е впечатлило - следващия опит .
След свалените 10 кг аз продължих , вече без Хербалайф да си спазвам НВД - ВМ и си свалях пак от порядъка на 8 - 10 кг месечно , моята приятелка упорито си даваше парите и тя сваляше .
Но с разликата , че аз спортувах , а тя просто си даваше парите за хапченца .
Е аз си свалих тогава всичко излишно .

Причината три години по късно да съм отново толкова дебела е травмиращо събитие , последвала депресия и абсолютна загуба на интерес към това колко тежа , как изглеждам и т.н.
Има моменти в живота ни , когато кантара ни е последната грижа , е аз преживях моя такъв момент .

Моята приятелка свали 30 кг , никакви травмиращи неща , не й се случиха , но уви след Хербалайф дойде момента , когато трябваше да започне да се храни нормално .
Липсата на изградени навици я доведоха отново до началното положение .
Та така , няма вълшебни хапчета , има воля и постоянство .
И този път , каквото и да се случва , няма да позволя да си решавам проблемите с ядене .


Този пост стана ужасно дълъг и ако стигнете до края значи имате голямо търпение , тоест едно от качествата да стигнете и заветната цел .  Mr. Green

Успех !

# 22
  • София
  • Мнения: 1 950
nepukistka , прочетох поста ти не толкова с търпение , колкото с интерес  newsm10. Наистина няма вълшебно хапче , а е нужно търпение , постоянство и воля. А относно хербалайф - доста е скъп /за мен/ и нямам  излишни пари да го купувам, а и моя позната , която преди доста време беше дистрибутор .... абе не е по-слаба отколкото преди да го пие. Може би и маше някакъв резултат тогава , но сега - май е по-дебела от преди това.
Аз иначе и търпение и воля нямам много , но понякога ме хваща един инат /сега май съм в такъв период/ и ще се боря без да си харча парите за разни скъпи продукти още повече , че сигурно ще ми трябва изцяло нов гардероб след няколко месеца. smile3503
Ще понагледам тези дни как се справяте Рицарките! И ще се радвам да имате още по-големи резултати, защото точно това ни амбицира нас начинаещите в отслабването newsm51

# 23
  • Мнения: 903
Мен ме е срам да пиша при рицарките. Та какво да пиша, че пак съм се наплюскала и се чувствам зле ли? Cry Ще пиша когато се нахъсам и започна някакъв режим, което отдавна се каня и не успявам Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета  Hug
и аз да си опиша трънливия път как от 63 кг./пак не бях финна,но поне изглеждах прилично/станах 97 кг. Embarassed Embarassed сега съм 87 кг. след две деца и склонност към напълняване просто не виждам как ще успея да отслабна,ааа забравих и пословичната си лакомия  ooooh! ooooh! знам че много жени постигат страхотни резултати,но аз просто не мога да се ограничавам  #Cussing out #Cussing out или започвам да спазвам определена диета и след това се наяждам като за световно  #Crazy hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 1 950
pipy , не така , мила. След 02,01 сме в правия диетичен път, нали! Hug


Ако взаимно се подкрепяме ще успем!

# 26
  • Мнения: 1 092
pipy , не така , мила. След 02,01 сме в правия диетичен път, нали! Hug

Лиде, аз се каня още от 01.01 да започна,ноооо ще видим  ooooh! ooooh!

# 27
  • Мнения: 480
Благодаря, благодаря, благодаря!  Hug Hug Hug
Nepukistka, съгласна съм с всичко, което си написала и изобщо не ми беше скучно да го чета, напротив!
Много сте готини, направо нямам думи, не съм вярвала, че може да срещна такава подкрепа и упора тук! Heart Eyes Страхотни сте момичета! Hug Hug
Остава сега да избера кой режим да започна от 02.01.2008, но определено, четейки ви се нахъсвам все повече и повече!
Весело посрещане на новата година! Здраве, мир и любов ви желая от сърце!  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 092
Хайде всички след новогодишната нощ с нов късмет да  #2gunfire #2gunfire гадните килограми   Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 950
Хайде всички след новогодишната нощ с нов късмет да  #2gunfire #2gunfire гадните килограми   Peace
Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт