Егати грозните обувки...

  • 18 285
  • 321
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 397
Тока ми идва малко  Sick , но иначе ми харесват.

# 166
  • Мнения: 6 167
Не съм чела нищо от темата ( Blush), но аз ги харесвам обувките и бих обула тутакси.
Токът е много модерен, вече видях и наживо подобен модел обувки т.е с такъв ток.
В послендния италиански ВОУГ също ги има. Мисля, че и в последната ЕВА видях снимка на една жена, която си показва къщата ( назад в списанието), тя също е ... модерна   Wink
Виж обувки на Марк Джейкъбс ( от онези, където тока е успореден на земята) трудно бих обула.

# 167
  • София
  • Мнения: 1 176
Дали са модерни е последното, което ме интересува.
Грубовати са, определено.

# 168
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Мен пък също много ме кефят - много повече от разните му там лъскави лачени ботички с остра "муцунка" и ток като игла... Naughty а и понеже нося такъв тип обувки, си мисля и че ще са много удобни въпреки високия ток...

# 169
  • Мнения: 2 161
Аз имам обувки и ботуши с подобен ток.В смисъл,че ако издутината се мине с режещ инструмент,ще се получи точно моят любим ток.Харесвам прави и леко дебели токчета.

# 170
  • Мнения: 742
Аз имам обувки и ботуши с подобен ток.В смисъл,че ако издутината се мине с режещ инструмент,ще се получи точно моят любим ток.Харесвам прави и леко дебели токчета.

 Laughing Само си представи картинката...

А иначе - никога не съм успявала да жонглирам на токове-пирончета.  И моите любими са рави и дебели.  Laughing

# 171
  • Мнения: 8 999
На мен ми харесват, но връз такъв ток никога не бих скокнала. Ще се пребия със сигурност /имам предвид височината, а не формата/.

# 172
  • Мнения: 2 161
Аз имам обувки и ботуши с подобен ток.В смисъл,че ако издутината се мине с режещ инструмент,ще се получи точно моят любим ток.Харесвам прави и леко дебели токчета.

 Laughing Само си представи картинката...

А иначе - никога не съм успявала да жонглирам на токове-пирончета.  И моите любими са рави и дебели.  Laughing
Е,няма как да не използвам емотикон- Joy.

# 173
  • София
  • Мнения: 1 481
На мен ми харесват, бих ги носила.

# 174
  • Мнения: 459
Много грознчки!  SickОбаче ако станат модни...., ще им се нагледаме на куцо и сакато. Peace
Да, за жалост си много права.

# 175
  • Мнения: 39
Тока им е малко грозничък,май???Все ще се намери някоя кака,която ще си даде и последната капка кръв за тях Laughing

# 176
  • Мнения: 5
На мен лично не ми харесват, но за всичко си има хора.

# 177
  • Мнения: 1 179
Абе навремето имах едни ботуши, тъпи отпред с малко тип патешки ток. Бяха ми много удобни, но май ще трябва да чакам, докато им дойде модата, защото никъде не мога да намеря. Не мога да намеря снимка да покажа какво имам предвид  ooooh!

# 178
  • Мнения: 336
Хаха, най-сетне обувки по мой вкус! Супер сладурски са, само да не бяха отворени отпред! Много обичам груби обувки с дебел ток, може да не ми отиват, защото съм джудже, но пак такива нося!   Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 1 715
На мен лично не ми харесват, но за всичко си има хора.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт