Номер на фактура от Мтел

  • 9 279
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
И аз да кажа ако може Simple Smile

За да си видиш сметката в сайта на Мтел, трябва титуляра по договора, т.е. МОЛ-а на фирмата да дойде в магазина и да пожелае да му бъде направена регистрация и в последствие да може да си гледа фактурите в нета. Така е за фирмените потребители.

ПИН кодът на фактурата не винаги съвпада с последните 4 цифри от ЕГН-то. Мтел+ менюто може да ти свърши работа.
Или на *88 ... /звездица осмица, както казваше една лелка/  Mr. Green.*88 и почва да ти говори: Вие се свързахте с центъра за обслужване на клиенти. For English press one. Дори когато Мтел абонатите са извън покритие или телефонът им е изключен, Вие можете да разчитате на услугата "Пропуснати повиквания" ... Бла бла бла.... За да не слушаш всичките глупости, натискаш 9, за да преминеш към следващата глупост - За еди кво си натиснете едно, за еди що си - 2 ... Натискаш 1 - там ти текуща сметка, дължими суми по фактура и т.н. Все си мисля обаче, че ти казват общата сума по фактурата, т.е. за всички номера .... Не съм сигурен.

Абе минаваш през някой магазин на Мтел и питаш колко е сметката за твоя номер. За 2 мин. работа е.... 

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 00:10 от deja pere

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
 Доколкото разбрах, тя не иска сметката, а разпечатката да види - кога и на кого е звъняла.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 569
Доколкото разбрах, тя не иска сметката, а разпечатката да види - кога и на кого е звъняла.  Rolling Eyes

Е значи й трябва име и парола за сайта на Мтел. Ако шефът й си е активирал услугата. А детайлната справка към фактурата, която идва по пощата се заявява изрично иначе не присъства. Ако фирмата има 20 номера, не вярвам за всеки от тях да има заявена такава...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 634
На мен не ми го казаха този номер като звъннах на *88   Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Доколкото разбрах, тя не иска сметката, а разпечатката да види - кога и на кого е звъняла.  Rolling Eyes

Е значи й трябва име и парола за сайта на Мтел. Ако шефът й си е активирал услугата. А детайлната справка към фактурата, която идва по пощата се заявява изрично иначе не присъства. Ако фирмата има 20 номера, не вярвам за всеки от тях да има заявена такава...
  Да, но там ти искат точно този номер, за който става дума.  Mr. Green Той е в десния долен ъгъл на месечната фактура, ако не се лъжа. Без него не може да види разпечатката. А нейната фактура не отива при нея, а при шефа и. Там е проблемът.  Crazy

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Просто не може да е по-сложно, отколкото е  Tired
нА ви МТел  Tired

*milenna*  - отиди в счетоводството ви и помоли за една ф-ра. Снимай, записвай каквото е нужно, но както казва ПЕРЕ, само шефа прави заявки да си следи в НЕТ-а фактурките (които повече от често НЕ идват по пощата и вечно трябва да се молиш за дубликат  #Cussing out).

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всъщност, Пере... помогни на мацето, де  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз мисля, че няма проблем да заяви пред шефа си, че иска детайлна разпечатка за номера си. Ние имаме 400 номера и няма месец, в който да не са пристигнали разпечатките навреме  Peace. Раздаваме ги на който си поиска.

# 23
  • Мнения: 3 372
Защо на Мтел трябва да е толкова сложно Tired С Глобул няма такива проблеми, достатъчен е само 1 смс изпратен от същия номер Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 717
И аз да кажа ако може Simple Smile

За да си видиш сметката в сайта на Мтел, трябва титуляра по договора, т.е. МОЛ-а на фирмата да дойде в магазина и да пожелае да му бъде направена регистрация и в последствие да може да си гледа фактурите в нета. Така е за фирмените потребители.

ПИН кодът на фактурата не винаги съвпада с последните 4 цифри от ЕГН-то. Мтел+ менюто може да ти свърши работа.
Или на *88 ... /звездица осмица, както казваше една лелка/  Mr. Green.*88 и почва да ти говори: Вие се свързахте с центъра за обслужване на клиенти. For English press one. Дори когато Мтел абонатите са извън покритие или телефонът им е изключен, Вие можете да разчитате на услугата "Пропуснати повиквания" ... Бла бла бла.... За да не слушаш всичките глупости, натискаш 9, за да преминеш към следващата глупост - За еди кво си натиснете едно, за еди що си - 2 ... Натискаш 1 - там ти текуща сметка, дължими суми по фактура и т.н. Все си мисля обаче, че ти казват общата сума по фактурата, т.е. за всички номера .... Не съм сигурен.

Абе минаваш през някой магазин на Мтел и питаш колко е сметката за твоя номер. За 2 мин. работа е.... 


Ето това е..... научил си си урока......hahaha
Кефиш ма...... Mr. Green  friendship

# 25

За да си видиш сметката в сайта на Мтел, трябва титуляра по договора, т.е. МОЛ-а на фирмата да дойде в магазина и да пожелае да му бъде направена регистрация и в последствие да може да си гледа фактурите в нета. 


Тази подробност не я знаех, но какво и пречи да каже на шефа си, че иска да си разглежда разпечатката, особенно ако сама си го плаща Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890
 Ми сигурно ако е можело, момичето нямаше да пуска тема, не мислиш ли ?  Thinking

# 27
не само мисля, но знам,че може. Моят номер е от Мтел и е на фирма, информацията касаеща моята фактура ми беше предоставена от самото начало, имам достъп до разпечатката в сайта на Мтел без да съм държала на това, и смятам, че така е редно
Stop

# 28
  • Мнения: 3 372
няма да стане, трябва шефа да го заяви, проверих Tired Много жалко

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 841
няма да стане, трябва шефа да го заяви, проверих Tired Много жалко

Шефа го заявява или на *88 като се обади от неговия телефон, или се свързва с вашия координатор в М-тел. Нищо сложно. Само да има желание  Peace

Общи условия

Активация на акаунт