Въпрос към ползващите фурни за вграждане -Samsung"Twin convection"или AEG

  • 7 998
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 042
Аз нямам нито една от двете, но въпросът ми звучи риторично. Не се сещам какво би ме накарало да предпочета Самсунг пред АЕГ, освен цена ,разбира се Но в случая тя не е фактор. Да,Самсунг сега навлизат на този пазар и именно за това не бих ги избрала. След 20г-може. За това ,че работела 1 г. без грешка- ми аз имам Раховец на около 15г и той работи без грешка. Но това не го прави добра печка. А защо Звездев ползвал Самсунг- ми щото са си платили!Това си е реклама, нали не мислите,че има значение той какво иска. Все едно Джеймс Бонд кара БМВ вместо Астън Мартин щото Пиърс Броснън повече го кефи! Joy

# 16
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да,ама не мисля ,че Ванко би се изложил с недопечено ястие,само щото му били плащали за това да ползва Самсунг Mr. Green
достатъчен професионалист е,за да не се излага като кифладжия...и темата мисля ,че е написана достатъчно ясно......За ползващите фурна Самсунг Naughty
и освен,че я ползвам БЕЗ ГРЕШКА,както иронизираш,съм и много доволна...... Wink
и това дали ти,би си купила нещо което скоро стъпва на пазара,мисля,че авторката слабо я интересува.....

# 17
  • София
  • Мнения: 4 042
Първо- смени тона,ако обичаш и не ми размахвай пръст!
Второ- това е форум и всеки има право на мнение. Като не ти харесва -не го взимай под внимание.
И трето- щом мислиш,че единствената фурна, която не оставя ястието недопечено е твоя Самсунг- няма какво повече да се каже.  hahaha

# 18
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Първо:не ти размахвам пръст,емотиконата не означава това
Второ:уважавам мнението ти,но ти се изказваш твърде крайно,и не си ползвала този модел фурни
Трето:не мисля,че това е единствената фурна,която пече добре.Другите са също толкова добри.....Никога не съм отхвърляла други марки,както написа ти Wink

# 19
Ами вие всички,които пишете за AEG знаете ли,че тази фирма е фалирала и е купена от Еlectrolux.
Затова първо проучете и тогава коментирайте.И всичко свързано с техниката е въпрос на късмет.
Убедила съм се в това.

# 20
  • София
  • Мнения: 459
Ами вие всички,които пишете за AEG знаете ли,че тази фирма е фалирала и е купена от Еlectrolux.
Затова първо проучете и тогава коментирайте.И всичко свързано с техниката е въпрос на късмет.
Убедила съм се в това.

Аз пък си мислех, че AEG е по-скъпата марка от концерна AEG-Electrolux.

In 2004, appliances from AEG became designated AEG-Electrolux to signify the link with Electrolux.
(от тук: http://www.aeg.com/)

P.S. не се заяждам, наистина с такова впечатление съм останала, а не е като да не "проучвам".
P.S.S извинявам се на авторката за спама

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ванко готви на това, което му плаща за реклама. Преди готвеше на АЕГ, ако сте забелязали.

Общи условия

Активация на акаунт