Пропушихте ли след раждането?

  • 3 877
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Щях да изпитам оргазъм като запалих първата цигара,след като спрях да се изцеждам.
Това е било 3-4 месеца след раждането.
Докато бях бременна не пушех.
Сега както и преди има дни в които просто не ми се пуши и не пуша.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 039
Спрях ги в момента, който разбрах, че съм бременна. В деня, който си купих хапчета за спиране на кърмата, си купих и един стек цигари.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 920
Преди да забременея пушех, доста.
Спрях ги и все още не съм пропушила, а малката е на 3г. и 7-8 мес.,
нямам и намерение да ги започвам  Grinning.

# 18
  • Мнения: 5 103
Да, пропуших.

# 19
# 20
и при мен след спиране на кърменето се породи желание за кафенце и цигара, първите пъти ми беше гадно, но бързо ми премина smile3521

# 21
  • у нас
  • Мнения: 5 716
След като спрях да кърмя, при събирания си палвах по някоя цигарка, ама да ми стане навик като едно време, без цигара да не мога - не  Naughty Сега изобщо не искам и цигарен дим да подуша  Naughty

# 22
  • Мнения: 5 940
Пропуших. Коликите по 12 часа на ден са виновни... Simple Smile

# 23
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Пропуших в момента , в който спрях да кърмя и така до момента, в който малката заяви на баща си :
- Отивам с мама на теасата да пуша цигаа .
Взе една солета и я сложи в устата си като цигара.Лошо ми стана.Това беше преди един месец и 24 дни, от тогава не пуша и съм много горда с това Peace.

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
След раждането - не.
Но след като спрях да кърмя, след 6 месеца - да.
Уж по 1, 2 цигари с кафето, а сега пафкам както преди  Blush
Мъжа ми се оказа, по волеви, спря ги като забременях и все още е непушач.

# 25
  • Мнения: 29
За съжаление пропуших и аз уж само със сутрешното кафе, но уви. Мисля пак да ги откажа но май с мисленето ще си остана.

# 26
  • Мнения: 351
Гласувах с не,макар че подръпвам от време на време по половин цигарка!Ама това значи 3-4 пъти месечно когато излезем някъде на по биричка! Grinning

# 27
  • Мнения: 3 116
Първият път (след като спрях да кърмя) Да, сега вторият път се надявам отговора да е Не Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 2 104
Спрях цигарите само и единствено защото бях бременна. Докато кърмих също не пуших...после си ги започнах пак. Не съм ги спирала с цела да не пуша.....а с чистата съвест, че пак ще ги почна Mr. Green

 Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не съм се върнала,въпреки че пробвах 2-3 пъти.Направо ми се гади,дори от дима.Най-хубавото е,че и мъж ми спря да пуши и така вече 3 години и половина.Пушихме и двамата по 2 кутии на ден-това за статистиката Peace

Общи условия

Активация на акаунт