Споделете 39

  • 24 834
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 865
Клиенти, да не искате да затрият и тая тема, сакън. Бижута, кукли и разни текстилни неща, имам много идеи, малко време за реализация.
Като го написах (снежна пикла) валеше сняг, беше ми студено и бях дежурна по WC, освен това ми навява спомени. Когато бях малка и си ходехме на село през зимата не посещавах външната тоалетна, сещате се...

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Лятото минахме за няколко часа през наши роднини,  които живеят в провинцията . По едно време ми се допишка. Казаха, че имат само външна тоалетна  Confused стисках се и дочаках тази на шел. Кеф...има една приказка, че изпикаването  е 1/2 е.ане

# 62
  • Мнения: 3 835


Тая чехличка ме хвърли в джаза, навява романтика и още нещо...... Laughing
След малко пристига бандата, лудницата ще е пълна, а аз ще се спася нейде навън. Grinning

# 63
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
аз пък да се похваля  Mr. Green мъжът ми спчели от тотото Simple Smile принципно не играем ама този път не знам що решихме  smile3508

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз спечелих тройка , той какво спечели?

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Два пъти ядох баклава миналата Коледа и двата пъти ми се падна печалба от тотото. Е как пък не отидох поне веднъж да пусна фиш. Подритвам си късмета ей така...

# 66
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тео, под нас са отворили магазин с мебели като от Средновековието, не знам какъв стил са точно, там си го представям този чехъл, сред порцелановите кукли и нагънатите перденца и тн. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 2 550
Споделям, че ми дойде сметка за парно.
За апартамент, в който не живея и радиаторите са откачени  Rolling Eyes
500 кинта за целия отоплителен сезон...за две търби минаващи в банята  Crazy
Тия нормални ли са  Shocked

# 68
  • Мнения: X
Ей, половин час нямах нет и вие две страници сте начаткали.

Ох, направо им стъжних празниците на техниците!!  Twisted Evil Много съм гадна.Ще рече човек, че въртя милиони през нета. Mr. Green
Бет, днес я търсих темата ти, за да пиша в нея и не я намерих.Да, аз имам желание за това.

Споделям, че получих много готина картичка от съфорумка. Истинска, не електронна.Много мило ми стана.

# 69
  • Мнения: 17 407
ДА не засегна някой, ама хич няма значение планирано ли е детето или не. За красотата става въпрос. Причината си е в създателите Mr. Green Това е според мен, разбира се.
Честито на печелившите от тотото!

# 70
  • Мнения: 3 405
Моите са едно непланирано и едно планирано. Няма по-красиви на света  Grinning
Имам малко време да изчистя, че свеки ще идва  Mr. Green от кога я чакам.

# 71
  • Мнения: 4 300
Пишете като изтървани. Ще взема змея, той без това се кефи да натиска копчетата на клавиатурата, дано ви стигнем.
Споделям, че не съм чела всичко назад.
И споделям, че в новогодишния Капитал Лайт има няколко убийствени снимки.
http://www.capital.bg/show.php?storyid=410376
Хоро във водата на Йордановден

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 13:57 от Р0кси

# 72
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз споделям пъзелчето, дето си купих снощи. Много харесвам картинката.

http://i235.photobucket.com/albums/ee239/neaorlean/Picture024.jpg

# 73
  • Мнения: 5 370
Лятото минахме за няколко часа през наши роднини,  които живеят в провинцията . По едно време ми се допишка. Казаха, че имат само външна тоалетна  Confused стисках се и дочаках тази на шел. Кеф...има една приказка, че изпикаването  е 1/2 е.ане
Но 2 изпикавания не правят , все таки, едно цяло е....не. Mr. Green
Аз на 31.12 ще работя, на 15.12 не работихме, ние сме на друга програма.

# 74
  • Мнения: 742
Споделям огромното си задоволство: сдобих се с чудесно Анжуйско розе, реколта 2005. И с отлично италианско бяло Соаве, сорт Гарганега. Колекцията ми набъбва, джоба се вталява, но съм доволна и предоволна. И двете - с 85 точки от Бакхус, твърдят етикетите в магазина. Чак ми се приисква да ги отворя.

Общи условия

Активация на акаунт