Захар във водата

  • 4 298
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 294
не съм слагала захар във водата  Naughty

# 31
  • София
  • Мнения: 672
Аз захар не съм слагала. Давах му първите месеци чай против колики на ХИП, а от 3я месец сме само на вода (и май я харесва повече от чая)

# 32
  • Мнения: 423
Не съм слагала захар и съм категорично против това.
А я препоръчват според мен, за да се излъже бебето, че водата е сладка като кърмата, та да я пие и да не умре от жажда. Laughing Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 677
Не съм слагала.

# 34
  • Мнения: 560
1 чаена лъжица на 100 мл вода-това е по "рецепта" от книга за храненето на децата.Захарта е необходима,защото кърмата е сладка и след нея водата им се струва блудкава на бебоците.

# 35
  • Мнения: 2 100
Вода не давам, но и да искаше да пие нямаше да му слагам захар никога! Naughty

# 36
  • Мнения: 2 652
Захарта е необходима,защото кърмата е сладка и след нея водата им се струва блудкава на бебоците.
Чак пък необходима едва ли е. За мен е лудост да се слага захар на бебета, още повече да ги прилъгваш да пият със захар, защото така е по-сладка. Да не говорим, че докато не се е захранило бебето вода изобщо не е необходима.

# 37
  • Мнения: 1 197
аз не съм слагала захар не мисля,че на малката и е нужно

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
1 чаена лъжица на 100 мл вода-това е по "рецепта" от книга за храненето на децата.Захарта е необходима,защото кърмата е сладка и след нея водата им се струва блудкава на бебоците.
А защо трябва да се дава водата....нахраненото бебче си е с пълно стомахче и сито...допълнителното наливане с вода според мен не е необходимо. Вода то си доставя с кърмата/АМ.

# 39
  • Мнения: 46 565
... кърмата е сладка и след нея водата им се струва блудкава на бебоците.

Ами според мен това е естествена защита на бебетата и бозайниците, така показват, че през времето на изключително кърмене/АМ, нужда от вода нямат.

# 40
  • Мнения: 745
Вода се дава само за да се измие устата на бебчо.ние с толкова мъки го правим.само като разбере че е вода и започва да я бута с езика и се мръщи човека!!!иначе може да хване млечница или там нещо подобно се казваше на езичето.знам от познати,че много трудно се лекува Sick

# 41
  • Мнения: 1 674
докато кърмех не съм давала вода,а захар никога няма да сложа във водата

# 42
  • Мнения: 4 546
вода не давам, но и да давах - не бих слагала захар.
Христинчето, моето бебе не пие вода /предлагала съм няколко пъти в началото, но не иска/ и досега млечница не е имал. не смятам за нужно да го мъча да пие вода  newsm78

# 43
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Слагала съм до края на първия месец, когато отшумя и тежката ни жълтеница. Според мен вече не давай. Няма нужда, а е и вредна.

# 44
  • Мнения: 3 376
Абе момичета каква захар,какви пет лева... Rolling Eyes

Как може да си мъчите децата така,това е абсолютно безполезно за организма на детето.

Общи условия

Активация на акаунт