Каша с ориз и рожкови

  • 3 488
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Гита и аз чакам отзиви та като захраним с глутен да взимам и от нея! Peace

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита и аз чакам отзиви та като захраним с глутен да взимам и от нея! Peace

Че тя е без глутен. Само дето сега прочетох, че помага при диария, т.е. не разхлабва.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз разбрах,че е с глутен newsm78

Сега погледнах:Не съдържа: Глутен; Латоза;Млечни протеини.
Помага при: Профилактика на алергии; Хранене при различни видове хранителни алергии; Регургитация; Диария.
Подходяща за:
    1. Профилактика на алергиите: дава се на деца предрасположени към алергии, като допълнение към хипоалергенни храни.
    2. Захранване при вече съшествуващи хранителни алергии, както при бебета така и при възрастни: при хранителна алергия към протеина на кравето мляко, соята и пшеницата; при свръхчувствителност към глутен;
    3. Непоносимост към лактоза, като част от диетата при диарии;
    4. Хранене при вегетарианство от възрастни и деца.

# 18
  • София
  • Мнения: 430
Е как бе, егати ! Ми аз я давам, за да се отървем от запека, рожковите разхлабват! В интерес на истината от 3 дни сме без запек  #Crazy а от тогава давам кашата. Преди това едни твъри неща и само с термометър, не знам обаче дали не е и от смяна на пюрето..

Аз тази каша я давам с мерителната лъжичка на АМ. 10 лъжички каша и 4 АМ. Добавям 110-120мл вода.

# 19
  • Мнения: 623
Здравейте Simple Smile!
И аз да попитам нещо тези от вас, които я правят с АМ .Кашата, според упътването трябва да се прави с топла вода към 50 градуса, а млякото пък е с хладка вода...... как процедирате? newsm78


 

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте Simple Smile!
И аз да попитам нещо тези от вас, които я правят с АМ .Кашата, според упътването трябва да се прави с топла вода към 50 градуса, а млякото пък е с хладка вода...... как процедирате? newsm78


 

Както си искам  Mr. Green. Правя АМ в шишето, за да се разбие хубаво, изсипвам в купичката и слагам каша, докато ми хареса. Т.е. не я правя с толкова топла вода.

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мдааааа, яко разхлабва.....

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Бе ше се пробвам и аз Mr. Green

# 23
  • Мнения: 109
Да ви споделя, колко се надявах на тази каша, и затова и разпитвах за нея, и накрая... малкия отказва категорично да я яде. Явно не обича рожкови  #Crazy
С какво ли не я бърках, с всичките ми любими неща (не че са много, още сме в началото, както казах  Wink ) и не иска и това е.
Ще караме на круши и сливи до безкрай...

# 24
  • Мнения: 192
Да ви споделя, колко се надявах на тази каша, и затова и разпитвах за нея, и накрая... малкия отказва категорично да я яде. Явно не обича рожкови  #Crazy
С какво ли не я бърках, с всичките ми любими неща (не че са много, още сме в началото, както казах  Wink ) и не иска и това е.
Ще караме на круши и сливи до безкрай...
Ами обича ли плодово пюре?Защо не пробваш да я смесиш с пл.пюре,може да му хареса.Пробвай с повече пюре и после увеличавай количеството каша,ако така я яде.

# 25
  • Мнения: 192
Аз слагах по толкова супени лъжици по колкото пишеше ама големи и с връх.

# 26
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404

Момичета искам да ви попитам кога дадохте млечан каша newsm78 newsm78
Ние днес ставаме на 6 М и съм му купила млечна каша на Хумана.И понеже аз първа сефтосвам кашата  и катоя  опитах ми тя направо си мирише на мляко Rolling Eyes Rolling Eyes
И не дадох.Незнам какво да  правя.дали има проблем някакъв.А всички каши с амлечни вече от 6 М. #Crazy
Няма  безмлечна Sick

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Има и безмлечни  Peace
Не е задължително да е от 6 м,може и такива за след 4 ти да даваш Peace
Има голям избор но глдай да е безглутенова ако все още не си захранила! Hug
Аз давам каши и млечни и безмлечни от 5 мес  като в тях добавям винаги АМ   Peace

# 28
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
и аз давам  Безглутенова то е ясно.Ядем каша от 1 месец .Захраннила съм го от толкова

яде пюрета  даже мисля да давам скоро и месно
мисълта ми беше друга.Винаги добавях в безмлечната каша от неговото мляко.
в Млечната то е ясно че няма да слагам-та мисълта ми е друга
Дали да давам МЕЧНа.
Има ли мамкойто на тази възрасъ дават млечни или да си търся безмлечна някъде
Защото на Бейби Колински неможах да намеря безмлечни,а те имат най голям избор Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
Ми вие сте колкото нас почти,няма проблем да даваш млечни! Peace

Някои мами взимат безмлечни само за това за да си слагат от Ам което яде детото им!
Аз взимам предимно на Милупа защото ядем Аптамил,но също харесвам ябълковата на Хумана и ябълка с круша и праскова пак на Хумана!

Общи условия

Активация на акаунт