подстригване

  • 1 128
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Може...въпреки, че аз не го правих, за да угодя на мъже, баби и т.н. сакън да не му резнем на юнака "чурката"  Joy После няма да ти остане време да се подстрижеш, затова давай смело.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Да. Можеш и да се гримираш даже.

# 17
  • Мнения: 411
Разбира се,че може.Стига ти да пожелаеш.Аз например вчера леко й клъцнах изтънения край и странно,но сега се чувствам по-красива  newsm80

# 18
  • Мнения: 4 496
Да, можеш да се подстригваш, да се боядисваш, да се гримираш, да се лакираш, да носиш бижута, да се обличаш хубаво, да се къпеш редовно, да ползваш парфюми, кремове, лосиони, можеш дори да си режеш ноктите и да си почистваш порите, можеш да си слагаш дезодорант, да си чистиш ушите, да си духаш носа, да си скубеш веждите, да се епилираш.
А може и да не правиш всичко това и да заприличаш на обикновено чудовище.

 Joy Joy Joy

Стига бе хора! Мислете трезво!Не живеем в 18-ти век.... Crazy

# 19
  • Мнения: 1 371
Що да не може?

Аз се подстригвах докато бях бременна.  Flutter

# 20
  • Мнения: 3 376
 Crazy  Хм,ти ако слушаш всичко..трябва да останеш във вас да не те виждат хора и ти да не виждаш такива,че какви неща се случват на бременните....

# 21
  • Мнения: 1 586
Ако питаш бабите ще кажат,че не може но верният отговор е ,че можеш да правиш с косата си каквото поискаш!Аз се подстригвах и се боядисвах също! Flutter

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Подстрига ли се вече?????

# 23
  • Мнения: 3 069
Разбира се, че може!
През цялата бременност се подстригвах и съм се боядисвала.

# 24
  • Мнения: 371
Разбира се че може аз си ходя редовно на фризьор. Това са едновремешни глупости - казват че ако се постригваш по време на бременноста ще "отрежеш" пишката на бебето в смисъл няма да е момче а ще е момиче. Аз лично не вярвам на такива глупости

# 25
  • Мнения: 812
може разбира се Crazy

# 26
  • Мнения: 164
няма нищо по хубаво от добре подържана бременна жена.прическа маникюр грим

# 27
  • Мнения: 1 064
Не виждам причина да не се прави...аз лично ходих 4 или 5 пъти на фризьор, докато бях бременна Peace

Общи условия

Активация на акаунт