Вече съм на години.......

  • 4 126
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



                     Честито, много се радвам за теб!

  Това си е Божа работа дали ще имаш проблеми, независимо дали си на 20 или на 40г.

 Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 005
Много се радвам Joy Joy Joy Честито Hug Hug Hug Това е най-прекрасното нещо на света - дечицата Laughing Да са ни живи и здрави  Praynig Само може да се гордееш с това , че чакаш втората си рожбичка , защото аз също искам второ , но поради здравословни проблеми - просто не мога да имам Cry За това ти пожелавам лека бременност и раждане   bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 324
Честито! Толкова хубави моменти те чакат! Безпроблемна бременност, леко раждане и здраво бебе!    

Не си на чак толкова много години; тук средната възраст за първо дете е 32-33 години.

# 33
  • Мнения: 357
майка ми е била на 37 когато ме е родила, родена съм нормално при това  Simple Smile и то във време когато не е имало толкова много възможности за помощ на бременната  Wink успех ти желая и да се радваш накрая на едно сладко бебче  Hug

# 34
  • Мнения: 1 371
ЧЕСТИТО!
Леко бременеене ти желая.   bouquet

За подкрепа - баба ми родила най-малката си дъщеря (леля ми), няма да казвам на колко, но след 40 годишна възраст, като дядо ми си изродил бебето сам в къщи. Стават и такива неща.  Heart Eyes


 Hug

# 35
  • Мнения: 356
Поздравления! Добре дошла в клуба Hug  Laughing
Аз родих на 39, имам прекрасно момиченце Heart Eyes Не мисли за годините, а се поинтересувай за необходимите изследвания, направи, каквото трябва, и няма да имаш проблеми.
Желая ти лека бременност и здраво бебче!   bouquet

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Поздарвления .
Леко бременеене и хубаво и послушно бебче.  bouquet

# 37
  • Русе
  • Мнения: 299
Честито!Имам дъщеря,родена 1992г и съм на 36.Я погледни в подписа какво слънчице си имам.Лека бременност!

# 38
# 39
  • Мнения: 472
Честито! Леко и безпроблемно бременеене. Моя близка приятелка роди на 38г. като дъщеря и тогава беше на 15г. Аз родих на 32г. и почти всичките ми приятелки родиха след 30г. Няма от какво да се притесняваш, я ги виж на запад баби на по 50г. и кусур раждат без проблеми. Това си е божи дар!

# 40
  • София
  • Мнения: 928
Честито  Hug, леко бременеене и още по-леко раждане  Simple Smile За годинките е важно на колко се чувства човек, а 16 годишния батко ще помага  Peace

# 41
  • Мнения: 953
Поздравления, ти си получила най-хубавия коледен подарък на света  Hug
Пожелавам ти лека бременност и не се притеснявай излишно, в днешно време не е рядкост жените а раждат след 35г.

# 42
  • Мнения: 100
Е това вече е страхотен коледен подарък LaughingЧестито и от мен!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и леко раждане.А колкото до годините човек е на толкова на колкото се чувства.Както казва  бабата на една моя приятелка "Аз съм на 58г"( а тя навърши 88г преди месец) Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 548
Благодаря! smile3525
Един последен въпрос!? Тъй като сайта е огромен и количеството информация също, има ли някъде в хронологичен ред /по седмици, примерно/ таблица на въпросните изследвания? Абсолютно съм убедена, че гинеколожката ми няма да пропусне нищо, но бих искала да съм подготвена по-отрано за това. / А навремето разбрах, че е момче едва, когато го родих Embarassed/
Наистина сте невероятно отзивчиви Simple Smile Благодаря ви, български майки!

# 44
  • Мнения: 254
Не точно в таблица, но подробно и ценно - една от закованите теми в този подфорум:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237889.0
Поздравявам те, мисля, че на възрастта ти нищо и няма! Леко бременеене и прекрасно здраво бебче!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт