Къде е мечтата ви да отидете? А изпълни ли се тя?

  • 11 487
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 697
Инспирираща тема Wink

Сега, докато четях, си мислех, че мечтая най-много да ида на всички онези места, които ще се окажат по-приказни от в представите ми. А като за човек със завидно въображение, това си е амбициозна задача.

# 106
  • София
  • Мнения: 3 886
не знам, наистина. мислех, мислех, много исках да отговоря, най-вече заради себе си. все още не съм била на мястото, където да ми спре дъха и да кажа "ето, тук бих останала до края"

# 107
  • на път
  • Мнения: 2 804
Преди години, още когато имаше визи и се ходеше с голям напън някъде се чувствах като в затвор в България. Толкова се стремях да отида където и да е, че кандидатствах за емигрантска канадска виза. Чаках 2 години за нея и когато ми я дадоха вече не ми трябваше ....
За последните 10 години обиколих много места (някои които заслужават по много пъти). Нямам мечта, но винаги когато постигна някоя дестинация имам идея за следващата  Wink. Като болестно състояние е ....

# 108
  • София
  • Мнения: 7 168
Мечтая си за екзотичните Бора Бора и за едно малко градче окъпано от залеза, което незнам къде се намира....засега е в мечтите ми  Rolling Eyes
Имам приятелка , която работи на круизен кораб .На супер много места е била в цял свят и ми разказва и показва какви чудеса има да се видят. Дано някой ден съм пасажер на такъв кораб  Sunglasses

# 109
  • Мнения: 4 965
Мечтая за Индия. Била съм в Шри Ланка. Надявам се и до Индия да стигна някой ден.
И Латинска Америка искам да обиколя.
А в момента бленувам да съм в Белград /ходила съм преди години на екскурзия/ - на 1 определен адрес, който седи записан най-отгоре в служебния ми бележник, но, заради един човек - не, заради самия град...

# 110
  • Мнения: 278
Мечтая да отида в Санкт-Петербург  .Не ми се е изпълнила още. Sad

невероятен град в невероятна страна!пожелавам ти да отидеш по скоро

и аз си мечтая за Азия - Китай Япония Индия
уж се каним за нова година Simple Smile))))))))))
ще пиша ако стане  Wink

# 111
  • Мнения: 1 505
Аз си мечтаех да се махна от България и ето днес мечтата ми е сбъдната,вече сам в Испания.Също така си мечтаех да живея близо до морето и пак ми се сбъдна мечтата,от терасата си виждам морето.

# 112
  • Мнения: 795
Искам да посетя толкова много места, че ми е трудно да ги степенувам  Grinning  Но ако трябва да реша бързо бих избрала някой екзотичен остров за почивка   grinning039

# 113
  • Габрово
  • Мнения: 403
Мечтая си за Таити... - особено като видях къде се намира.... на края на света  Mr. Green Но и Малдивите на първо време биха ме задоволили.... Никога не съм била на далечно, красиво, тихо и самотно място... затова може би.... (не че Таити е толкова самотно...) А мечтите за по-близките и достижими дестинации гледам да си ги изпълнявам в по-кратки срокове  Grinning

# 114
  • София
  • Мнения: 2 024
Още като ученичка във френската гимназия започнах да мечтая да ида в Париж и да се кача на Айфеловата кула. Тази ми дългогодишна мечта или както ме майтапи една приятелка, казвайки "детската ти мечта", се изпълни през 2006г. Е, чуството беше наистина страхотно!
Другата ми "детска" мечта е да посетя Египет, все още не се е осъществила, но има време.  Wink

# 115
  • Мнения: 1 710
Бих била щастлива да отида на Малдивите, даже разгледах подробно хотелите, избрах си един приказен и сега остава да се надявам, че ще успея да отида. Не съм сигурна обаче, че ако имам 5 000 лв. на човек в перо "пътувания", ще отида точно на Малдивите. Вярно, че океана, палмите, лагуните и къщичките ме привличат неудържимо, но Мачу Пикчу, Петра, водопадите Игуасу, Тадж Махал, Ниагара, Серенгети, Рио де Жанейро и още много мечтани места биха напълнили сетивата ми с прекрасни, силни и зареждащи емоции. Така че ми остава да се надявам да разгледам Перу, Мексико, Бразилия, Япония, Индия, а и не само тях и след това да отида да си почина сред тишина и палми на екзотичен остров. smile3521

# 116
  • Мнения: 583
ох, момичета попаднах на тази тема тъкмо когато ме тресе мечтата за екзотика и далечни земи-предимно островни Mr. Green. направо съм се побъркала и започнах да събирам парички-в момента в който ги имам си обещавам да отида. за съжаление не намирам съмишленици в лицето на най-близките Sad, но това не е в състояние да ме спре....искам да отида на остров Мавриции или в Коста Рика....

# 117
  • Мнения: 532
ох, момичета попаднах на тази тема тъкмо когато ме тресе мечтата за екзотика и далечни земи-предимно островни Mr. Green. направо съм се побъркала и започнах да събирам парички-в момента в който ги имам си обещавам да отида. за съжаление не намирам съмишленици в лицето на най-близките Sad, но това не е в състояние да ме спре....искам да отида на остров Мавриции или в Коста Рика....

Продаваш седемте Беемвета и си готова  Laughing

# 118
  • У нас
  • Мнения: 304
Еееееее,момичета ,чудесни мечти.Аз си мечтаех да видя Рим ,Ватикана и успях newsm44  .Влечат ме обаче по -екзотични дестинации,също и круизи (но това дали е в плановете на съдбата -не знам)Все пак мечтите са безплатни.Ще дерзая!!!!!! newsm26

# 119
  • Мнения: 187
Още от ученическите си години като ученичка във френска гимназия мечтаех за Париж. Сбъдна се през 2003 г. и наистина и до днес смятам, че Париж е очарователен град. Доста съм обикаляла по света, но Париж ми е фаворит и до днес. Град с атмосфера, стил, излъчване, усещане за величие - каквито не съм срещала другаде!

Общи условия

Активация на акаунт