Кафявата черта на корема?

  • 3 941
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не ми се е появявала. Някъде бях чела , че жените с по-блед тен  нямат такива проблеми.

# 31
  • Мнения: 71
Не ми се е появявала. Някъде бях чела , че жените с по-блед тен  нямат такива проблеми.
                                                                                                                                                                                                                              Peace и при мен беше така

# 32
  • Мнения: 4 555
Не ми се е появявала. Някъде бях чела , че жените с по-блед тен  нямат такива проблеми.
А кое точно определяш като "проблеми"?

# 33
  • Мнения: 71
Аз също знам, че причината е в хормоните. Променя се пигментацията на кожата. може да се появи и т.нар. "маска на бременността" - в Т-зоната на лицето. Четох някъде, че бемките по тялото може да се увеличат също. Аз маска нямам все още, но чертата ми се появи до пъпчето още в края на 3-тия началото на 4-тия  месец. Сега в края на 7-мия , началото на 8-мия месец се почви и над пъпчето, нагоре. по тялото почти до гърдите стига.  Прилича на Гринуичкия мередиан по тялото ми  Joy, ама аз не се притеснявам, защото ме уверяват че след раждането изчезва. А и нищо не мога да направя, важното е бебока да е добре!

# 34
  • Мнения: 145
Аз също знам, че причината е в хормоните. Променя се пигментацията на кожата. може да се появи и т.нар. "маска на бременността" - в Т-зоната на лицето. Четох някъде, че бемките по тялото може да се увеличат също. Аз маска нямам все още, но чертата ми се появи до пъпчето още в края на 3-тия началото на 4-тия  месец. Сега в края на 7-мия , началото на 8-мия месец се почви и над пъпчето, нагоре. по тялото почти до гърдите стига.  Прилича на Гринуичкия мередиан по тялото ми  Joy, ама аз не се притеснявам, защото ме уверяват че след раждането изчезва. А и нищо не мога да направя, важното е бебока да е добре!
И при мен така растеше от към 4-5  месец и сега малко преди финала си се вижда ясно.
Ще изчезне!!!

# 35
  • Мнения: 3 034
Появи ми се преди около 2 седмици, т.е. в началото на седмия месец. Наистина се надявам, както казват другите мами, да изчезне след раждането. Това е една от неприятните екстри на бременността.

и при мен наскоро - 27-28 седмица, а зърната потъмняха и се уголемиха много рано, още във втория месец  Tired

# 36
  • Мнения: 422
аз я имам почти от  пети месец , до ден днешен си е там , дано после по бързо се махне , че нещо не ми есимпатична  ooooh!            Hug

# 37
  • Мнения: 5 362
Имах такава,но съвсем бледа.След около половин година след раждането изчезна напълно.

# 38
  • Мнения: 145
от хормона прогестерон е, който през бременността е повече, след 2 3 месеца след като родиш изчезва

# 39
  • Мнения: 1 938
През първата бременност нямах.
При втората бременност се появи и изчезна около 6 м. след раждането.  Peace

# 40
  • Мнения: 559
Хехе  Grinning
Аз пуснах темата още преди да ми се появи. Беше ми интересно. Но тази сутрин вече я има! Много тънка и бледа е, но явно ще я има и при мен. Crazy Май ми е малко рано, но корема ми е доста голям за 5 ти месец. Мисля, че и това е от някакво значение  Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 4 589
Не ми се е появявала. Някъде бях чела , че жените с по-блед тен  нямат такива проблеми.

Аз влизам във въпросната категория, но имах "такива проблеми".
Появи се към 3-4 месец и все още я имам, макар и доста бледа вече.

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 14:28 от passion

# 42
  • Мнения: 1 080
аз също съм със страшно бяла кожа, но имам линия - е не е толкова тъмно, но все пак.
А причината е  повишената пигментация през бременността

# 43
  • София
  • Мнения: 178
Появи ми се около 3 месец от бременността, сега Тони е на 5 месеца и половина и още я имам, но съвсем избледняла.

# 44
  • Мнения: 42
появи се към 3-4 месец.тънка е,но сега започна пигментация около пъпа newsm78
дано поне косми не ми пораснат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт