отношенията между майка ви и мъжа ви ?

  • 4 315
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
Само не кови мъж ти да си трае щот по лошо-за теб ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 100
Замисли се от какво са породени тези конфликти-кой кого не харесва и поговори с "проблемната страна", че няма да е лошо да прави компромиси. А ако двамата не се харесват взаимно, компромиси и от двете страни или инсценирай някаква нервна криза пред тях и им кажи, че ти си между чука и наковалнята и ти влияе на нервите тази ситуация. Казваш, че ти е писнало и да се оправят най-накрая.

# 17
  • Мнения: 2 677
Разбират се чудесно. Живеем заедно и много си се тачат.

П.П. Темата май не е за тук.  Thinking

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
М/у моят мъж и майка ми отношенията са с една дума казано - поносими .

# 19
  • Мнения: 1 844
макар че майка ми и мъж ми се виждат доста често/живеем в една кооперация/мога да кажа,че имат добри взаимоотношения.майка ми много го обича,и той нея..май. Whistling Joy

# 20
  • Мнения: 423
Имат съвсем нормални отношения, а и ние се виждаме рядко с родителите ми, така че не мисля че може да има кой знае какъв конфликт

# 21
  • Мнения: 750
Повече от прекрасни са отношенията им!
Майа ми не говори английски.....мъж ми не говори българси!
Немогат се скарат! Mr. Green
Само се гледат,мигат....и се усмихват!Мноооого се обичат! Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 4 884
Мисля, че имат чудесни отношения. На мен ми харесва да ги гледам отстрани как се разбират. И всичко това се случва, защото моята майчица е много, много добра.  bouquet

# 23
Чудесно се разбират още от самото начало.Дори си приказват повече отколкото аз и майка ми.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 766
И всичко това се случва, защото моята майчица е много, много добра.  bouquet
Тя мойта си е малко проклетичка Simple Smile (двете сме си лика прилика) Даже това лято кат беше на гости каза, че изгонила мъж ми (1вия път) като дошъл да ми иска ръката. Аз туй не го помня Simple Smile Сега са дупе и гащи Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 577
Обожават се, разбират се чудесно, партия са винаги. Имат 13 год. разлика, т.е. почти на един акъл  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 005
Чудесни са им отношенията  Peace

# 27
  • варна
  • Мнения: 1 830
Моят мъж се разбира повече с майка ми отколкото с мене Laughing

# 28
  • Мнения: 689
Е завиждам ви на всички, моите/майка и мъж/ не се разбират и това си е. Ням аначин като че ли нещата да се оправят.

# 29
  • Мнения: 3 376
Ами нормални са им отношенията,тя постоянно го глези с разни вкусотии/щото аз така не му угаждам  Mr. Green/,а той си лепна етикета "Зет като мед".

Общи условия

Активация на акаунт