Притеснявам се за бебето си!!

  • 3 677
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 439
Една колежка на майка ми стана баба заедно с нея.
Когато внучката й стана на около годинка, тя много възмутено споделила с майка ми, чи лекарят й препоръчал да изхвърли всички медицински книги от тях. Майка ми й казала, че разбира въпросния лекар, понеже диагноза епилепсия и ДЦП /и други, но съм забравила вече/ не могат да се поставят едновременно.
Дори бяха водили детенце на някаква снимка за бъбреците, абе мина през мсякакви щуротии заради бабата.

# 16
  • Мнения: 2 960
Моето бебенце е на 7 месеца и  забелязах,че  понякога като че ли се " втренчва ", т.е както ние възрастните  се втренчваме като се замислим.Днес го споделих с майка ми и тя ми каза да я заведа на лекар,това можело да означава епилепсия.Много ми е притеснено.

наистина такъв е един от симптомите на вид епилепсия...имам позната на което дъщеричката  е с такова заболяване. Точно по това даглеждане ,вторачване ,сякаш се изключваше от заобикалящата среда...втречено и отнесено.НО това нищо не означава за твоето детенци. Просто трябва за собствено спокойствие да се консултираш с педиатър...може  просто детецето ти да е било изморено в този момент ,да се е отпуснало...кой знае....просто направи консулт с доктор. Peace

# 17
  • Мнения: 351
Айде сега,моят син също се втренчва!Ти ме притесни!Апък е и по малък от твоето бебче...
Той е много живо дете!Случвало ми се е да го оставя в леглото и след малко като вляза в стаята да го намеря втренчен в една точка-лежи и не мърда,но като усети че съм влязла в стаята се усмихва и почва да шава..... FlutterА също и докато го разнасям ми се е случвало да го хващам че се втренчва.Не бях се замисляла че може да е нещо толкова сериозно! Sad
Ще следя темата с интерес!

# 18
  • Мнения: 11 004
Дъщеря ми отдавна се втренчва в нещо за кратко, като всяко любопитно и живо дете, което опознава света около себе си. Проблемът не е в бебето, а в компетентните баби. ooooh!

# 19
  • Мнения: 382
LinoFrina проблема е,че когато е втренчена,тя не опознава света,а сякаш гледа в " нищото".

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Дъщеря ми отдавна се втренчва в нещо за кратко, като всяко любопитно и живо дете, което опознава света около себе си. Проблемът не е в бебето, а в компетентните баби. ooooh!

и аз така мисля. За твое успокоение се консултирай с лекар

# 21
  • Мнения: 506
Нищо му няма, тя и моята шматурка си изчезва от време на време, говоря и размахвам ръце пред нея, ама не, тя я няма..и след минутка-две се връща!! newsm10 newsm03  bouquet

# 22
  • Мнения: X
За мен е мормално да се втренчват. Сякаш се замислят нещо....... дъщеря ми също го правеше от време на време и сега го прави, макар и рядко. Просто се замисля....аз също се замислям, всички се замислят......

# 23
  • Мнения: 382
Момичета Hug Hug.
Поуспокоихте ме,благодаря ви от сърце!!! newsm51

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 23:18 от ladybg

# 24
  • Мнения: 506
Ако искаш, попитай и личния, но мен лично никога не ме е притеснявало това, и да-малката го правеше често, а и продължава и как не...и аз съм така, а баща й малииииии ooooh!, той направо до Марс си ходи човека така, и после обратно !!!  newsm62!!!

# 25
  • Мнения: 382
Ей nikiki  ти си страхотна!!!Разсмя ме от сърце Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 351
И аз съм по спокойна вече,като виждам че има и доста други дечица дето правят така! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 197
и моето се втренча въпреки,че е още малко и така я разбирам,че се е уморила не мисля,че има нещо притеснително

# 28
  • Мнения: 9 973
и нашите баби ни плашат с глупост,добре,че спрях да се връзвам Hug

# 29
  • Мнения: 728
Сподели притесненията си с педиатър и тя ще те насочи ако има някакъв проблем.
Знам,че е лесно да се каже "не се притеснявай" ,но като става въпрос за детето ни няма как да не го правим.
Успокой се и мисли положително! Hug
дано всичко е ок! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт