Какви шишета ползвате и защо?

  • 4 633
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Awент. Купих комплекта им за новородено още преди бебка да се роди и тя не е имала никога проблеми с тях, затова не се налагало да пробвам друга марка.

# 16
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: Samsara
Става дума за малките бебоци.
Според вас имат ли специалните шишета някакъв ефект срещу коликите изобщо?


Няма такова нещо. Всичко е въпрос на внушение, според мен.
А, иначе, ние сме с шишета на Авент.

# 17
  • Мнения: 35 968
Цитат на: Sunnily*

По принцип е добре бибите да са от един вид и форма, защото бебът свиква с тях и се сърди на различните,

ще си действам с камерските биберони, а после ще подарявам Чико и Авент

# 18
  • Мнения: 1 181
имаме на Авент, на д-р Браун и на Камера. Д-р Браун в момента не ползвам, защото ми е труден за миене, ползвах го по време на коликите и мисля, че имаше някакъв ефект. Камера ползвам за чай, вода и сокчета. Иначе си ползвам Авент и съм си много доволна от него.

# 19
  • Мнения: 3 479
Ползвам на Авент и Чико. В тях най-много ми допада това, че са по-широки и като слагам адаптираното мляко, няма риск да го изсипя навън. На Камера, освен че са тесни и бибите ми се струват много малки за по-големите дечица, иначе за новородени стават. Иначе моето дете е кърмено до 7 м, затова не мога да кажа дали имат ефект срещу коликите.

# 20
  • Мнения: 5 140
Бях си купила комплекта за новородени на Авент и много съм доволна,още си ги използваме от глезотиика.Определено съм за Авент! newsm10

# 21
  • София
  • Мнения: 10 825
Ние сме с Авент. Нямаме колики, но не мисля, че това е благодарение на шишетата. Просто сме си късметлии Laughing
Смятам че шишетата против колики са по-скоро за успокоение на мама и тати и нямат особен ефект върху бебе

# 22
  • Мнения: 1 878
Цитат на: bubanka
ще си действам с камерските биберони, а после ще подарявам Чико и Авент


Бубанка, тези на Камера са много хубавки и шаренки, но бибите са им малко твърди, защо не подариш тях, пък си ползвай Авента или чикото като по-добри. Всяка биба си е за съответното шише и дори съвместими за различните марки не знам дали и дупките за въздуха съвпадат та ....................

# 23
  • Мнения: 8 769
Д-р Браун-доволна съм. Дали от тях или не-дъщеря ми се справи много лесно с коликите, доколкото ги имаше, много бързо отшумяха и като цяло не ги усетихме особено. Сега,когато се налага-давам на сина си от същите шишета.

# 24
  • Мнения: 35 968
Цитат на: Sunnily*

Бубанка, тези на Камера са много хубавки и шаренки, но бибите са им малко твърди, защо не подариш тях, пък си ползвай Авента или чикото като по-добри. Всяка биба си е за съответното шише и дори съвместими за различните марки не знам дали и дупките за въздуха съвпадат та ....................

права си; ще започна е Авент и когато ме питат "от какво имаш нужда", няма да свивам срамежливо рамене, а ще искам комплект за новородено на Авент  #Milti  #Milti  #Milti  дано поне това бебе иска да суче  #Crazy и да не се налага дохранване от началото;

# 25
  • Мнения: 2 784
Авент.Не знам помагат ли против колики,давам само водичка с тях.Преди да ги купим една позната викаше-вземи си шише от лев-два,всичките са еднакви.Ама си сменя шишетата всеки месец почти(също само вода дава).А аз чак сега ще им сменям и то само бибите,не че са толкова захабени,ама съм чувала,че на няколко месеца се сменят.

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Докато бяхме в много бебешка възраст и я кърмех до 6-я месец, ползавахме за чайчета и водичка д-р Браун. След това купих Авент, но категорично отказваше да приеме бибата, явно й беше твърда. Сега ползваме Чико, с новите бибки.

# 27
  • Мнения: 35 968
на училището за бременни ни показаха новата серия на Нук, шишетата и бибите са също широки, като тези на Авент; пообиколих, за да ги видя като цени, но още не съм ги виждала по магазините; видях само от залъгалките,  по-скъпи са от старите

# 28
  • Мнения: 1 878
Цитат на: bubanka
..... когато ме питат "от какво имаш нужда", няма да свивам срамежливо рамене, а ще искам комплект за новородено на Авент  #Milti  #Milti  #Milti  дано поне това бебе иска да суче  #Crazy и да не се налага дохранване от началото;


  ideauu  newsm10 Така де няма да повтаряме грешките от първия път

# 29
  • Мнения: 3 334
Аз изпалзвам предимно на Авент,но имам  и Чико.Не мисля,че шишетата влиаят на коликите.Не вярвам да има шешета,които да успокояват гадните колики.

Общи условия

Активация на акаунт