Какво вечерят едногодишните ви дечица?

  • 1 364
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Благодаря ви момичета   bouquet ,мисля да изчакам още докато започне да не и стига само АМ-то  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 368
Моят син вечеря супа или друго ядене, и задължително преди лягане си пие млекце. Или е Нестле Джуниър или кисело мляко, различно му давам всяка вечер и не ми отказва детето  Grinning

# 17
  • Мнения: 292
С АМ вечеряме,преди сън.

# 18
  • Мнения: 1 483
Вечеряме супа,а преди сън кисело мляко.

# 19
  • Мнения: 18
 Вечеря към 19ч. супа най- често или някакво леко ядене (картофено пюре, зеленчуково ) , а към 20ч.  преди лягане пие АМ около 200гр.

# 20
  • Мнения: 24 467
За вечеря на 1 годинка бяхме на каша "Лека нощ", която постепенно заменихме с храната, която ядем и ние за вечеря. Сега на година и половина детето се храни с нас, не пасирам, само 1-2 пъти в седмицата вечеря с каша. АМ си го пием сутрин, така е свикнал.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 044
А защо искаш да махаш Ам преди лягане?Аз му давам на Алекс около час -два преди лягане или малко супичка или плодове ,но преди заспиване си папка Ам.Хубаво е да си пият млекце поне до годинка и половина Laughing

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
До 1г-1г.2м беше изцяло на кърма вечерно време. А след това започнах да й давам супите от детската кухня.

# 23
  • Мнения: 2 241
Досега не съм си сверявала часовника за храненето, но излиза, че правя като много от вас - около 19.30 - 20.00 ч. давам на девойката супата от детската кухня, а преди сън - АМ.

# 24
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
За вечеря преди сън от скоро кисело мляко,той и без това като седнем на масата си опитва от нашето ядене

# 25
  • Мнения: 375
КАша, супа,Попара готвено нещо.Днес ще правя кюфтета сос  .Лека полека човешка храна почва да хапва.

Общи условия

Активация на акаунт