Купувате ли готови салати ?

  • 12 232
  • 182
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 36 149
Да, купувам и то често

# 121
  • Мнения: 3 360
Изключително рядко купувам салати-правя ги.

# 122
  • Мнения: 4 546
купуваме редовно от руската салата на денито. от тази година са я подобрили, преди беше отврат. други май не купуваме или то ще е много много рядко.

в била е хубаво, че спазват хигиена, обаче салатите им честно казано са ми отвратителни. кой каквото се сетил, това сложил вътре. с две думи - за мен са буламачи и не ми харесват.

# 123
  • София, България
  • Мнения: 5 612
като прочета- Купувам само за гости и ме разбивате


 Laughing

# 124
  • Мнения: 1 988
Аз си купувам, нямам време за готвене.

# 125
  • Мнения: 1 485
Ако имам време правя,иначе купувам

# 126
  • Мнения: 3 036
Купувам когато имаме гости и ми трябват по големи количества.
Може и според сезона сега примерно ако ми се яде тиквички с подлютен сос или друго което го няма.
Иначе имам мляко - цедя и майонеза домашна си правя.

# 127
  • Мнения: 1 432
Купувам само тикви4ки с мле4ен сос ,защото мноооого оби4ам ,а по това вревме няма хубави ти4ви4ки на пазара

# 128
  • Мнения: 3 356
Купувам редовно Снежанка.Детето умира за ния.Също правя и много домашни

# 129
  • Мнения: 3 830
От скоро купувам готова зелева салата с моркови и майонеза от СВА и съм много доволна. Страхотна е!  bouquet

# 130
  • Мнения: 7 201
Да,случва се.Но рядко.

# 131
  • Мнения: 3 830
Салатите на Кенар са гадни, защото им слагат какви ли не аромати, оцветители, консерванти,какви ли не подобрители,  за да са в годност по-дълго време и крайният резултат е отвратителен Sick От много много време не купувам техните боклуци Naughty Stop

# 132
  • Мнения: 500
Много рядко купувам и то главно за гарнитура,ако ми трябват,т.е. по-малки количества.Смятам,че нито излиза по-евтино,нито по-вкусно! Peace

# 133
  • Мнения: 165
От домашно приготвените салати по добри няма.И аз днес имам именник и доста се чудих какво да правя. Да си купя или да си направя млечна и руска. Особенно пък като знам руската която си приготвяме колко вкусна става. Обаче като сме на работа? Така се случи че три вечери подред имахме други задължения след работа и се прибирахме доста късно, кога? Та си взех готови на Олинеза. Няма да са като тези, които ние си приготвяме, но поне горе-долу да се ядват.

# 134
  • Berlin
  • Мнения: 11 332
откакто четох тук една тема за черния списък на бг продуктите  Mr. Green, не купувам не само готови салати, ами и много други неща. но за салатите - взимам само, и то много рядко, тиквички със сос, защото не мога да си я направя. иначе за нова година такава руска салата се получи, че нямам думи. домашното си е за предпочитане. Peace

Общи условия

Активация на акаунт