Купувате ли готови салати ?

  • 12 203
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
А най - масово купуваната " Снежанка " е най - лесна за приготвяне  Peace Цедено кисело мляко има във всички по - големи магазини .

# 16
  • Мнения: 943
Ние си купуваме пикантна и много ни харесва!

# 17
  • Мнения: 1 427
Не купувам. Гадни са, предпочитам аз да ги правя за да знам какво има вътре.

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не купувам.Лично на мен не ми харесват,направо са ми гадни. Naughty

# 19
  • Мнения: 27 524
Преди купувах. Едно време бяха много хубави, точно когато излязоха топлите препечени сандвичи на Кенар, ммм, страхотни бяха. Сега наистина са гадни станали, не знам защо. Днес купих всички продукти да си ги направим ние - Снежанката, кьопоолу, руската... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 655
салати ВЕСЕЛИНА доволна съм и до сега не съм имала проблем с качеството

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Избягвам да купувам готови салати, особено руска и снежанка.Те са ми най-гадни от готовите. Купувам изключително рядко, при инцидентни гости и то други видове:престиж , унгарска, моркови, царевица и соеви кълнове.

# 22
Купувам в много, много редки случаи. Предпочитам приготвената домашно салатка. В същото време се радвам на това, че сега една заета мама може да наготви бързо минавайки през магазина и да спаси положението.

# 23
  • Мнения: 5 713
Не купувам и никога не съм купувала. Пък тия Кенар чудно ми е какво ги държи като толкова народ се оплаква от тяхното качество.

# 24
  • Мнения: 3 622
До нас има Пикадили и често купувам салати от тях. До сега не съм оставала разочарована

# 25
  • Мнения: 2 126
Няколко пъти (2 или 3) купувах в последните месеци Снежанка на "Денито" -много ни хареса.На "Аро" съм взимала и за мое учудване също беше перфектна.Винаги предпочитам да си направя домашна руска,купена не бих хапнала.
Сега за Нова Година сме си изцедили мляко и Снежанката ще е домашна Peace

# 26
  • Мнения: 5 713
На "Аро" съм взимала и за мое учудване също беше перфектна.
За Аро произвежда Кенар. Така знам аз. Но може нещо да се е променило. На етикета би трябало да пише.

# 27
  • варна
  • Мнения: 1 830
Купувам само от Пикадили готова, която се казва "Пикадили".От продуктите на Кенар не съм доволна Naughty

# 28
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Купувам много рядко,предпочитам си домашните салати.Днес народът масово купуваше салати на Кенар в Кауфланд,направо беше опашка. Thinking

# 29

Общи условия

Активация на акаунт