Купувате ли готови салати ?

  • 12 231
  • 182
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 527
Тази публикация в дира ми се вижда малко преувеличена и украсена ...  Rolling Eyes
Друг е въпросът , че всичко се прави от нишестета и други заместители .
А аз не мисля така - имам близък, който работи в колбасарски цех - имам чувството, че всичко написано го чувам от него - там е в общи линии същото, така че съм сигурна, че изобщо не е преувеличено.

# 61
  • Мнения: 50
Купувам само за гости.
Точно пък за гости никога няма да купя - да се излагам така пред хората! 
Embarassed
По-добре да отворя някаква туршия или лютеница, ако нямам нищо друго.

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 591
Купувам само за гости.
Точно пък за гости никога няма да купя - да се излагам така пред хората! 
Embarassed
По-добре да отворя някаква туршия или лютеница, ако нямам нищо друго.

Аз туршии и лютеници нямам.

# 63
  • Мнения: 3 830
Понякога купувам, но предпочитам сама да ги приготвям, защото стават много много по-вкусни Peace

# 64
  • Мнения: 423
Много рядко купувам готови салати и то предимно "Снежанка ". Предпочитам сама да си ги правя и не изискват кой знае колко време!

# 65
  • Мнения: 1 762
Купувам 4есто само на Кенар и Денито и съм много доволна Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 4 294
Купувам само на Кенар и то предимно от халите  Peace

# 67
  • Мнения: 674
 Много рядко купувам готови - само в краен случай, ако нямам време да приготвя аз. Последния път в купената Снежанка имаше някакви слузести топки..... Sick

# 68
  • Мнения: 5 001
И аз рядко купувам готови салати,предпочитам да си ги правя сама...

# 69
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не, гнус ме е.
Сама си ги приготвям, Снежанката пък специално се прави супер бързо и лесно.

# 70
  • Мнения: 301
И аз сама си правя всичко и салатите и туршийте и лютениците особено тази с меда децата я обожават.

# 71
  • Мнения: 2 199
А за салата снежанка цедите ли кисело мляко или правите с готово цедено?  smile3506

# 72
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
А за салата снежанка цедите ли кисело мляко или правите с готово цедено?  smile3506

Купувам си готово- най-често катък на една габровска фирма, става много хубаво.

# 73
  • Мнения: 5 001
А за салата снежанка цедите ли кисело мляко или правите с готово цедено?  smile3506
Аз си цедя млякото по-вкусно ми е (понеже до сега не съм намирала марка цедено кисело мляко ,което да не е прокиснало).За няколко часа си се изцежда супер.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 153
Много рядко купувам готови - и то най-вече от тиквичките с подлучен сос и салата Цезр на Била, просто ми харесват. Руска салата и снежанка от купешките не мога да хапна, независимо от марката - всички са ми отвратителни. За снежанката си купувам една кофичка цедено мляко и слагам и една малка кофичка сметана., орехи...мм.

Общи условия

Активация на акаунт