Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 642
можеш да си вдигнеш седалката

Имам впредвид скосената предница. Колкото и да си вдигаш седалката, тя ти се губи някак си Simple Smile
Но това не е болка за умиране.

# 16
  • Мнения: 1 426
отзад се чува по-често

# 17
  • Мнения: 10 758
Питай Сопрано за возията Peace

# 18
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Имам Зафира от 4-5 год. Повече от доволна съм. Ако я сменявам пак същата бих взела. Икономична е....въобще СУПЕР колица. Peace Купихме я за 25 000  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 642
Питай Сопрано за возията Peace
Надявам се да се включи и той с мнение, както и други които я ползват.
Ще покажа после на мъжът ми мненията, че забелязвам известни колебания у него... Всичките негови приятели са против Опел - бил гниел, возел дървено, нямал мощност и т.н.  Засега сме твърдо "за", но дано не размисли докато дойде време да ходи да го купува.
Аз бих се отказала само ако го заменим с едно малко джипче Toyota RAV 4, но не новия модел, а по-старичкото. То обаче в никакъв случай не влиза в класа "семеен автомобил" Laughing
http://mobile.gbg.bg/

...Така като гледам линка, май не се отваря точно там където трябва  newsm78

# 20
  • Мнения: 3 634
Нашата Зафира е последни модел и е от магазина. Ние сме първите и потребители.  Blush В сравнение с другите ни коли вози твърдо, а на нас все не ни стига багажник. Нямам много впечатления, а и мъжа ми казва че до 10 000км още е рано да я коментира. Не я харесвам много, но сделката беше добра. Гледам, че в София много се карат и се надявам да ни служи добре. Аз така исках С4 на Ситроен... Confused

# 21
  • Мнения: 4 668
Новите Опели не гният . Колкото до видимоста - казах вече , според мен има нещо малко сбъркано ... Аз не бих си взела пак Зафира .
Но това , което е по - важно , че всеки дава някакви мнения , без да е много запознат / познатите ви имам предвид , едва ли всички са карали тази кола ... /
Щом на вас ви харесва , няма значение какво мислят другите .
Баща ми и до ден днешен твърди , че Ауди - то ми не било хубаво , но не може да се мотивира разумно защо  Rolling Eyes  Освен това , никога не е карал Ауди ...

# 22
  • Мнения: 1 426
Питай Сопрано за возията Peace
Надявам се да се включи и той с мнение, както и други които я ползват.
Ще покажа после на мъжът ми мненията, че забелязвам известни колебания у него... Всичките негови приятели са против Опел - бил гниел, возел дървено, нямал мощност и т.н.  Засега сме твърдо "за", но дано не размисли докато дойде време да ходи да го купува.
Аз бих се отказала само ако го заменим с едно малко джипче Toyota RAV 4, но не новия модел, а по-старичкото. То обаче в никакъв случай не влиза в класа "семеен автомобил" Laughing
http://mobile.gbg.bg/

...Така като гледам линка, май не се отваря точно там където трябва  newsm78

преди това карах Рав4, но го откраднаха беше 3 годишен и определено не беше семейна кола. След едно кошмарно пътуване до морето с него, взехме решението че само ван ще ни спаси от тъпканицата в колата и купихме Зафирата. Сега карам и Аутлендер, но на всички SUV (всички са дизели) не виждам къде са им 140-те коня, май отзад са ги вързали.

# 23
  • Мнения: 3 634
За да оспамя темата ще кажа, че за нас RAV 4 не се оказа добър вариант. С потрес мъжа ми откри, че гние до предната броня. Мисля, че е на 3-4год.

И нашата Зафира е дизел, малко по-тежка от моя Меган. Ускорява добре, но има да му диша прахта дори да е празна, а той пълен.  Mr. Green Както вече казах аз ги избирам по багажник и там няма как да се мери. Ако аз трябва да направя избор не бих купила Зафира.

# 24
  • Мнения: 315
зависи с каква цел се купува колата .и за мен по-добро е ауди А8L Laughing Laughingама няма да приличам на семеен фен Sunglasses Laughing Laughing
а за разликата в цената да не говорим.
зафирата изглежда симпатична,но не съм карала опел.
карам в момента голф и съм доволна.за градско става -непретенциоден,където го оставиш-там го намираш,въобще-скука Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 642

преди това карах Рав4, но го откраднаха беше 3 годишен и определено не беше семейна кола. След едно кошмарно пътуване до морето с него, взехме решението че само ван ще ни спаси от тъпканицата в колата и купихме Зафирата. Сега карам и Аутлендер, но на всички SUV (всички са дизели) не виждам къде са им 140-те коня, май отзад са ги вързали.

Тук съм съгласна с теб, защото и за мен големия багажник вече е критерий за хубава кола  Simple Smile
А RAV-чето (късата база) ми се видя като почти без багажник, но ако е само за мен - става. Joy

За да оспамя темата ще кажа, че за нас RAV 4 не се оказа добър вариант. С потрес мъжа ми откри, че гние до предната броня. Мисля, че е на 3-4год.

И нашата Зафира е дизел, малко по-тежка от моя Меган. Ускорява добре, но има да му диша прахта дори да е празна, а той пълен.  Mr. Green Както вече казах аз ги избирам по багажник и там няма как да се мери. Ако аз трябва да направя избор не бих купила Зафира.

 newsm78 ами тогава значи не е вярно, че Опелите гният най-много. В една др. тема пък някой беше писал, че японските коли били най-добри и почти не гниели

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Преди месец карахме Зафира за два-три дни и нямах търпение да я върнем - изобщо не ми хареса, неудобна, вътре стъклата се запотяваха безумно просто, вози твърдо и няма кой знае колко голям багажник - не бих си купила.

# 27
  • Мнения: 4 668
Ауууу , да - сега се сетих и за запотяването на стъклата  Close Зафирата го имаше този проблем , а преди това имах Опел Тигра и се случваше същото .

# 28
  • Мнения: 1 426
какво запотяване ви гони, за климатик не сте ли чували или за въздушен филтър, на всяка кола се запотяват прозорците ако дишаш и не е пуснат климатика а на вън е студено

# 29
  • Мнения: 1 426
Преди месец карахме Зафира за два-три дни и нямах търпение да я върнем - изобщо не ми хареса, неудобна, вътре стъклата се запотяваха безумно просто, вози твърдо и няма кой знае колко голям багажник - не бих си купила.

не знам каква Зафира си карала, новата или старата но с багажника си в голяма заблуда. Според теб какво значи голям багажник - какво ще слагаш вътре, защото аз знам точко колко побира.

вози твърдо заради окачването, но е здраво,
За тия пари е повече от перфектна - ползваш данъчен кредит и 17% отстъпка при закупуване на фирма т.е. 37% от цената още никой дилър не е постигнал тази цена

Общи условия

Активация на акаунт