Принцеси с кайма, но не на скара - как?

  • 11 353
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
Благодаря,   bouquet izabela   bouquet. Това ще го пробвам!

# 16
  • Мнения: 7 723
Само във фурната ги правя-
тя събира по повече и стават на веднъж Wink
Докато ги мажеш я включи да загрява,
мушкаш ги в горещата фурна и.....готово Grinning
и аз така Mr. Green

И аз  Grinning
Вие пък да не видите нещо Whistling

Аз пък слагам отгоре и кашкавал bowuu

# 17
  • Мнения: 500
И на фурна стават.Малко поизсъхват,но...пак стават. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
   Аз ги правя и на скара, и във фурната, и в микровълновата на грил, всякак стават.  cook  Хватката да не се свиват е следната : каймата се омесва с малко топла(хладка) вода и така се нанася на филията. Гаранция, че ще си стои на мястото.  Party Каза ми го една готвачка в пицария, принцесите и винаги бяха страхотни.  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 679
И на фурна стават.Малко поизсъхват,но...пак стават. Peace

Да, на фурна ще са по-сухи и няма да имат същия вкус.

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
   Аз ги правя и на скара, и във фурната, и в микровълновата на грил, всякак стават.  cook  Хватката да не се свиват е следната : каймата се омесва с малко топла(хладка) вода и така се нанася на филията. Гаранция, че ще си стои на мястото.  Party Каза ми го една готвачка в пицария, принцесите и винаги бяха страхотни.  Crazy
Ще пробвам!  Peace

# 21
  • Мнения: 656
Аз ги правя на фурна и ги харесваме,не са сухи.Винаги слагам настърган кашкавал в каймата и много подправки.

# 22
  • Мнения: 7 723
И на фурна стават.Малко поизсъхват,но...пак стават. Peace

Да, на фурна ще са по-сухи и няма да имат същия вкус.
Ако фурната е добре загрята, не изсъхват Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
   Аз ги правя и на скара, и във фурната, и в микровълновата на грил, всякак стават.  cook  Хватката да не се свиват е следната : каймата се омесва с малко топла(хладка) вода и така се нанася на филията. Гаранция, че ще си стои на мястото.  Party Каза ми го една готвачка в пицария, принцесите и винаги бяха страхотни.  Crazy
Ще пробвам!  Peace
  Пробвай !  Hug Слагай вода без притеснение, да стане такава смес, че да се маже лесно.  Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз пък омесвам каймата с маргарин и отгоре слагам малко настърган кашкавал. Но пека в парти грил. Във фурната стават по сухи.

# 25
  • Мнения: 4 435
А аз винаги слагам кайма и отгоре настъргвам малко кашкавалче и никога не ми се е свивала каймата. newsm78 Пека ги в парти грил.Обикновено ползвам каймата на Сами-М.

# 26
  • Мнения: 5 250
Как печете принцесите с кайма на скарата?
За фурната и парти грила ясно, в микровълновата пък ми стават много твърди.

# 27
  • Мнения: 5 250
Да побутна темата, но сериозно бихте ли казали, как се пекът принцеси на скара(за обикновенна скара ли става дума)?  Thinking

# 28
  • Мнения: 4 435
Да побутна темата, но сериозно бихте ли казали, как се пекът принцеси на скара(за обикновенна скара ли става дума)?  Thinking

Аз го разбирам това "скаричка",като парти-грил скаричките.

# 29
  • Мнения: 82
Как печете принцесите с кайма на скарата?
За фурната и парти грила ясно, в микровълновата пък ми стават много твърди.
Пека принцеси само в микровълновата на грила стават чудесни и супер мекички-може би зависи от модела а филиите ги чмажа предварително с малко маргарин или масло

Общи условия

Активация на акаунт