Пяна за лице -каква..?

  • 2 293
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Ползвам на LE CLUB

# 16
  • Мнения: 264
Пяната за измиване на лице на Institut Arnaud е страхотна! За всякакъв тип кожа е, адски приятна, много леко и нежно ухае, много икономична и почиства идеално. Много любим продукт ми е. Цената й е 17-18лв., а при всекидневна употреба стига за повече от 2 месеца!

# 17
  • Мнения: 5 539
Oligo25 на Vichy е страхотна. Най-добрият измиващ продукт, който съм ползвала. И също може да сваля грим без проблем.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз ползвам на Кларанс, за всеки тип кожа е. Аз съм със суха към нормална кожа и ми се отразява много добре, доволна съм. Почиства много добре кожата, грима също.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 616
Аз ползвам пяната на Джонсън, за която по-горе се говореше. На моя приятелка с много суха кожа подарих пяната на Лореал и е във възторг.
Някой има ли впечатления от пяната на Елеа - скоро гледах такава и много се зачудих дали да я взема...

# 20
  • Мнения: 33
Vichy Oligo 25 Foaming Cleansing Water



Подкрепям с три ръце Peace

# 21
  • Мнения: 1 179
И аз ползвам на Джонсън  Peace

# 22
  • Мнения: 880
Аз съм много доволна от тази:

# 23
  • Мнения: 2 414
Аз съм доволна от Loreal- Happyderm. Peace

# 24
  • Мнения: 2 936
Vichy Oligo 25 Foaming Cleansing Water



преди я ползвах и бях доволна,а също така е доста икономична!

# 25
  • Мнения: 47
Преди около две седмици си взех на Dr Renaud Vital-oxygen cleansing foam, определено съм много доволна

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887

Някой има ли впечатления от пяната на Елеа - скоро гледах такава и много се зачудих дали да я взема...

Да,ползвам такава в момента.Цена около 7 лв.От серията Relaxance -почистваща вода-пяна за всички типове кожа.
Много е приятна и икономична. Wink

# 27
  • Мнения: 3 157
Аз съм чела много добри отзиви за пяната на галеник.Иначе съм ползвала на виши-страхотна е и мирише невероятно,сега съм с на джонсън-също не е зле,но не е кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт