Седмична спамо-чат тема.

  • 11 542
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 526
Ще подпишем петиция да ти ги нулират!
Или ще си замразиш акаунта и ще се регнеш с нов!
Другата алтернатива- пишеш в Клю. там не се броят.

# 16
  • България
  • Мнения: 1 090
Съгласна съм за петицията,хе,хе  Crazy
Ааа,не отивам в друг подфорум,аз откога 4акам такава тема. Crossing Arms

# 17
  • България
  • Мнения: 1 090
Гледам, че броячат ги отчита. Но не мисля, че това е най- важното  Peace!
Точкотрупците и без тази тема отговорят всевъзможни въпроси и пускат емотикони във всяка втора тема. Тук поне подозирам, че ще стане интересно!
И аз мисля ,че може да стане интересно. bowuu

# 18
  • Мнения: 200
ами то ние трябва да си го направим интересното бе мацки Simple Smile

# 19
  • Мнения: 847
Охо , нова тема...
Да попитам запознатите :каква е идеята за трупане на то4ки ,4е нещо не се сещам....дали накрая има някаква награда?...(няма да слагам емотикони ,4е не трупам то4ки..)

# 20
  • България
  • Мнения: 1 090
Това с трупането на точки и аз не съм го разбрала,престижно ли е във форума... Whistling
Я да ви питам аз, какъв алкохол се пие при вас най- много,тук наблягат на бирата и силните домашно приготвени концентрати Sick,аз така и не се престраших да  ги опитам.
Вино се пие ,но не много ..
НаздравИ за новата тема,хайде на късмет!
 spam2 beer2

# 21
  • Мнения: 1 184
аз откога 4акам такава тема. Crossing Arms
... и аз, и аз  Mr. Green.

Супер темичка  Peace. Приемате ли ме при вас???

Я да ви питам аз, какъв алкохол се пие при вас най- много
Безалкохолен  Twisted Evil  Laughing. При нас е забранен алкохола.

# 22
  • България
  • Мнения: 1 090
elip, newsm51,
Добре дошла при нас!!! Hug  bouquet

Ама как така не пиете алкохол,сериозно ли.. Shocked
Верно,че май така беше...е,то няма лошо,де,тук е другата крайност. Drunk
Тук веднъж ме питаха,да не съм религиозна като отказах алкохол Crazy,понеже не мога да им смогна на темпото,ужас ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 461


Я да ви питам аз, какъв алкохол се пие при вас най- много
Безалкохолен  Twisted Evil  Laughing. При нас е забранен алкохола.

И при нас се продава само в специален магазин, в хотелите и ресторантите, но това не пречи голяма част от местното население да е в постоянно приповдигнато настроение.

elip, вчера в супермаркета, в секцията за свинско, имаше опашка от британци, които се запасяваха с шунка  и други забранени лакомства, а продавачите опитно лепяха етикети с надпис "пуйка" за пред митничарите в Саудитска Арабия. Joy

# 24
  • България
  • Мнения: 1 090
А значи не им пречи много забраната  Wink
И тук алкохолът се продава отделно,в специални алкохолни магазини,в супера има само бира ,ако трябва да се купи едно вино обикаляме половината град. Rolling Eyes
Но разликата с вас е до там Joy,излишно е да казвам,че  тези магазини са претъпкани по всяко време,тук яко се купонясва.
А вие като българки,спазвате ли това за свинското,аз не бих издържала.. Thinking

# 25
  • Мнения: 3 461

А вие като българки,спазвате ли това за свинското,аз не бих издържала.. Thinking

В Бахрейн свинско се продава без проблеми, но пак на определени места и не във всички супермаркети. Ако искаш да ти направят кайма смес от телешко и свинско, телешкото го смилат на щанда за свинско, за да не няма допир с машината на другия щанд, от който купуват само мюсюлмани. Свинското е внос и вкусът му няма нищо общо с този в България. Купуваме, но рядко, не ми харесва тук, минахме на говеждо, което не можех да понасям в началото. Иначе има от пиле мляко.

# 26
  • България
  • Мнения: 1 090
Ех,различен свят е..,но така като гледам чужденеците могат  да си купуват ,това което искат,друг е въпросът,че човек отвиква или свиква с много неща,като отиде в чужбина.
Аз например след 16 години в чужбина за първи път си направих баница онзи ден Simple Smile,съобразяваме се с мъжете си ,няма как...

# 27
  • Мнения: 200
абе Норче в понеделник работи ли магазина за алкохол? Laughing

# 28
  • България
  • Мнения: 1 090
абе Норче в понеделник работи ли магазина за алкохол? Laughing
Аа,многУ си окъсняла,бре,не работел, каза моя Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 363
че тук в чужбинския нямаше ли седмична тема?
Видях, че мое възлюбено другарче е писало тук, (което ме е забравило от доста време Crossing Arms) и просто искам да му напомня за моето съществуване. И това ми било приятелство Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  Simple Smile

Приятно спамене Peace

Как ще празнувате нова година?

Нора, ти в Швеция ли си? Нещо такова ми се върти. Моя приятелка, ходи и си поръчва вино в няк'ъв офис в министерството.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт