Седмична спамо-чат тема.

  • 11 597
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аааа, шелера си го харесвам лятото. Има си той прозорци, въпреки, че само лампите и небето виждам от тях. След горещ ден на плажа (макар тук да са рядкост, ги има), знаеш ли какъв кеф е да се прибереш в прохладата на шелера и да му хапнеш едно студено пъпешче. Еееех, пак се рамечтах  Whistling

А иначе, как да си купим наше, имам идеи бол в главата, ама сега са ми малко вързани ръцете, нал знайш  Wink

В момента се изтезавам да разглеждам готварския и за нова година си поръчах нов миксер. Ще правя сладкиш с ябълки  Grinning

# 61
  • България
  • Мнения: 1 090
никьде нема да ходиш....не ть пускам ей дружке Heart Eyes
Сливке Heart Eyes,засИга съм тука Wink

# 62
  • Мнения: 1 294
Абе мани ти таз работа, че е едно и също да живееш в циметовия челер вместо в къщата. А Нора ти като си била в Англия би трябвало да знаеш, че там е още по-зле в това отношение.
На мен пък ми е любимо през пролетта, не обичам лятото, много е жега.

# 63
  • България
  • Мнения: 1 090
Боб4енка,един ден и на вашата улица шЬ огрее слънце,ни боИ сА,има време,нали имате Йованка Heart Eyes,какво по- хубаво от това. Hug

Абе хареса ми в Англия,еее,не е като Италия примерно или Испания,и не само климата,ами като цяло,едни възпитани мъже,отварят ми врати,ала,бала,тука кат танк минават отгоре ми  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 3 674
Привет от една Винск..у  норвежко. Hug

 Малееее колко се радвам че си имаме такава хубава темичка  Heart Eyes  ....Уура!!   Mr. Green

А аз цял ден на работа....кво шъ ма прай моя мъж такава работна по празниците,не знам... Joy

# 65
  • Мнения: 1 294
Бобченка, тя твойта много сложна, щом те кефи само в 3те дни лято, не знам. А не виждам какво му е сложното иначе, вие и сега ги давате парите ама за наем.
Ох, хайде лягам си че утре аз съм на смяна с Мартин.

# 66
  • Мнения: 3 674


Норвежки девойки, при вас не се ли продават едни почти безалкохолни газирани вина ? С тях да заместите шампанското?
Тук има едни с вкус на портокал и май 1.2% алкохол или нещо абсурдно от този род. Та тези се пият по Нова Година със закуската Grinning Бяло вино, портокалов сок и сода- или нещо от тоя род. 

Мира...аз знам че при нас има безалкохолно винце...дето се използва за сладкиши и за готвене. Simple Smile 
Нали името ми е Винска....та съм спИциалист по вината... Joy  Hug иначе тези вина за които питаш се намират се нвасякъде по супермаркетите....ама не знам дали някой ги купува... newsm78

# 67
  • България
  • Мнения: 1 090
Ооо,винце,хади бре,откога тЪ чакаме тука Hug Hug Hug

Палачинке,утре пак да си тука,ей. Naughty Laughing

# 68
  • Мнения: 1 294
Верно, че местните не са хич джентълмени, ама поне знам че няма рязко да се смени поведението, че съм се нагледала на пичове дето са страшно галантни ама само докато те свалят, аре мерси...

# 69
  • Мнения: 3 674
Ооо,винце,хади бре,откога тЪ чакаме тука Hug Hug Hug

Палачинке,утре пак да си тука,ей. Naughty Laughing
Тука ли сте бе милички.... Heart Eyes Ей мъ на тук...вашЪ съм  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 4 390
Дивиана,аз не искам да трупам мнения ей така,затова питах Peace
Нора, не съм имала някого конкретно предвид. Peace

# 71
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Бобченка, тя твойта много сложна, щом те кефи само в 3те дни лято, не знам. А не виждам какво му е сложното иначе, вие и сега ги давате парите ама за наем.
Ох, хайде лягам си че утре аз съм на смяна с Мартин.
Мъжо изплаща кредит от преди да се оженим, а аз не работя. Ей ти на ситуацияяяяя  Thinking

# 72
  • България
  • Мнения: 1 090


Дивиана,аз да си кажа,да няма недоразумения. Grinning

# 73
  • Мнения: 3 674
хохо, нова тема за трупане на мнения.  Предусещам, как в чужбинския форум ще дойдат гости  Laughing

Ще дойдат ...къде ще ходят...  Whistling Joy  Hug

# 74
  • Мнения: 200
адиии бе винце добре дошла Hugлипсваше ми бе душко Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт