Ще посрещнем Новата година, с цяла бебешка дружина! (ЯНУАРИ)

  • 11 479
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Честито на Павлетутка! Да и е жив и здрав Даниел!
Честито и на мама Теди Simple Smile! Чакаме повече новини.
Добри новини за Новата година, дано да продължава все така!   Wink

# 226
  • Мнения: 43
Честита Нова Година 2008, да носи много здраве, щастие и късмет и всички да си имаме здрави бебчета!!!!!
Честито на новите мамчета!

# 227
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА, МОМИЧЕТА!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МАЛКИ БЕБЕНЦА С НААКАНИ ПАМПЕРСИ!!!  newsm67 Tada  ura
Честито бебенца, на всички мами, които са родили! Да са ви живи и здрави и да порастат послушни и добри деца!!!
Мене вече ме боли доста гърба - тежи ми! Трябва да изчакам около 10-тина дни и тогава докторката каза, че ще раждаме. Вече започна  по-малко да ме боли корема. Даже на 28.12 вечерта имах много контракции и доста се поуплашихме с моя мъж.

# 228
  • Мнения: 127
честито на мама тедсан и мама павлетутка!
да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!

# 229
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Честито на двете мами  bouquet  bouquet  bouquet
Да са живи и здрави мъничетата, много да папкат , да гукат и да ви радват!!

Аз имам едни пронизващи болки в гърба Thinking, добре че не са много редовни че да се притесня... ooooh!Дано издръжим още малко- поне още една седмица...Не спирам да пия тези илачи, но на 3-ти съм при доктора- да видим докога ще ги продължавам?!Иска ми се бебото да не бърза да излиза,има още до термина, нека да си порасне!
Да ви питам нещо- сутринта се събудих с едно такова леко чувство, все едно нямам голям корем, и бебото не мърда много-много, само лекичко се намества -чак се уплаших.. Вие как сте ,движат ли се вашите бебчета, знам че сигурно вече е доста тясно, ама до преди 2-3 дена ме риткаше здраво... Thinking

# 230
  • Мнения: 5
Честита Нова година!!!
Пожелавам на всички много здраве и каквото ви е на сърцето, това да ви е в ръцете!!!
На всички обебени да са им честити рожбите, и много да се слушат!
 Всичко най-добро през 2008!

# 231
  • Мнения: 135
Честито на Тедсън.Да е жива и здравя дъщеричката й,много да слуша мама и тати.А на щастливата майка бързо въстановяване и чакаме повече новини от нея  bouquet  ylinfant

# 232
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Честита Нова Година, момичета!!! Нека да я напълним с живи и здрави бебчета! И ние, и другите членове на семействата ни да сме живи и здрави, че да е пълна радостта ни!!!

Честито на мама Тедсан и мама Павлетутка!

Дойде и нашият месец. Дано е изпълнен само с хубави емоции и много много радост!

tonisi, според мен, щом бебчето се намества, значи всичко е ОК, нищо че интензивността не е като преди 2-3 дена. Погледни си корема - дали не се е променила формата му? (Да не се е смъкнал, та от там усещането, че нямаш голям корем.) Може бебчо да се е придвижил към изхода. Нека и мамите с опит да си кажат мнението, че моето са само разсъждения по темата.

Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 18:05 от Кафява мечка

# 233
  • София
  • Мнения: 6 212
Честита нова 2008, момичета!  Hug

Честитити бебчета на Тик-Так, Павлетутка и Тедсан!
   bouquet   bouquet   bouquet

# 234
  • Мнения: 0
Честита Нова Година 2008, да носи много здраве, щастие и късмет и всички да си имаме здрави бебчета!!!!!
Честито на новите мамчета!

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Честита да е Новата година ! Нека тя ни донесе много здраве , късмет и хубави емоции !

На двете нови мами пожелавам да са им живи и здрави малките съкровища и много , много да ги радват Simple Smile
Мъничко им завиждам , че вече са гушнали бебенцата , като се има предвид , че и аз съм на финала , но ще видим бебчо кога ще реши да излиза. Очевидно му е добре в корема на мама.  Simple Smile А как ми тежи вече... Надявам се до ден - два и аз да стана горда мама  Simple Smile

# 236
  • Мнения: 4 056
Честита нова 2008 година! Нека бъде незабравима и щастлива за всички нас!


Честито на Тик.так, Павлетулка и Тедсан !!!!! Hug

Значи първото януарско бебенце  отбора е на Теди, нали така? Направо не мога да повярвам, до вчера пишеше и ни окуражаваше и разсмиваше - а днес вече е станала мама!  Hug Hug Hug

# 237
  • Мнения: 79
Честита Нова Година на всички!
 Нека новата ни донесе много радост, щастие и само здрави бебета.

Честито на Тик.так, Павлетулка и Тедсан !!!!!

# 238
  • Мнения: 4 056

Да ви питам нещо- сутринта се събудих с едно такова леко чувство, все едно нямам голям корем, и бебото не мърда много-много, само лекичко се намества -чак се уплаших.. Вие как сте ,движат ли се вашите бебчета, знам че сигурно вече е доста тясно, ама до преди 2-3 дена ме риткаше здраво... Thinking



Тониси, чувството с корема го изпитах преди време - точно както го описваш, все едно, че коремът го няма, но като се погледна в огледвалото - всикчо си е на място. Мисля, че в този период и леките намествания също се броят за движения. Аз вчера също се зачудих  защо не сме толкова активни, но после бебока се "разигра" и ме успокои. Важното е да се запази спокойствие, но истината е, че вече бих ходила всеки ден на лекар, само и само да знам, че всичко е наред....

# 239
  • Мнения: 10
Честити рожбички на Тик-так, Павлетулка,Тедсан, Mirka76 !!!!!   bouquet
Пожелавам на всички ни леко и бързо раждане Hug

Общи условия

Активация на акаунт