Вегетарянство

  • 1 592
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Иля,ще трябва ти да ми даваш акъли.Днекса започнах с диетата и нямам никакъв стимул. Sad Готова съм да се откажа много бързо.

Аааа Славче, никакво отказване.  Naughty

Обаче това твоето броене на точки, зони, групи не е за всеки.  Whistling

Нямам друг избор.Другите ниско въглехидратни и т.н. не са за мен пък съвсем. ooooh! Цял ден нямам кеф. Sad

# 16
  • Мнения: 3 094
Цитат
П.С. Тези, които ядат риба не са вегетарианци - вегетарианството не е само начин на хранене, то е и философия.
Не е така, тези, които консумират и риба също са  лакто-ово-вегетарианци, водят се разширен вид. Не мога да кажа за себе си,а и познавам още няколко такива като мен,че не сме вегетарианци-не ядем никакво месо-пиле,свинско,телешко,заешко,и т.н,готвя за мен отделно толкова години,защото самия допир на месото към останалата храна ме отвращава,но с рибата и морските неща просто не е така. Ето тук http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=58 са описани видовете вегетарианства Simple Smile

Няма какво да споря и да чета по въпроса - вегетарианец е този, чието тяла не служи за гробница на трупове..........съжалявам но профански сайтове от сорта на диети.бг не чета. Ако искаш сериозна информация потърси я другаде......Вегетарианството е философия на неубиване. А твоето е диета от зеленчуци и морски дарове.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт