Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекитата си?

  • 32 862
  • 419
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Много смешно Flutter. Ама на мен хич не ми беше в началото. Особенно с ранното събуждане.
Това с рибките е далеч по-полезно - гътва се рибока и хоп в тигана. А канарчето какво да го правя? Пък и беше заподозряно в разнасяне на птичи грип.
П.С> Те, зайците са на вилата. С тях нямам проблем в отглеждането Flutter

# 376
  • Мнения: 2 023
Съвсем скорошен случай,в който за пореден път свекърва ми  прояви  неизмерната любов към сина си:Осми март- отиваме  им на гости заедно със съпруга ми и двете ни пораснали дъщери.Естествено ,че сме купили подарък за свеки и цветя.Подаряваме и ги а тя към свекър ми - Хайде сега и ние да се отчетем!На  двете си внучки подариха по 1 саксийка с разцъфтял зюмбюл, а на мене цъфнала декоративна роза - пак в саксийка!Благодарим  за подаръците, нооооо   има продължение- свекър ми измъква още една саксия по-голяма - отново разцъфнала роза и , подава на съпруга ми Shocked
Той - и на мене ли за 8 март? Shocked
Свекърва ми - ами как да те отделим бе П   като си ни един!
На тях да има - а на тебе не Laughing
Мълчание - и след малко избухваме в луд смях цялото наше семейство!
какво да я правиш - обича сина си и това е! Mr. Green

# 377
  • Мнения: 444
бабата на мъжът ми (щото нямам свекърва) преди няколко месеца-= т.е. края на лятото беше май ми подари едни терлици да съм си ходела с тях в къщи да не ми е студено (не съм имала нужда от терлици.. както и да е) и две големи парчета плат различни моята баба или майка ми да ми ушият нещо, като искам да подчертая че плата и е останал от някъде и е толкова демоде че идея си нямам аз с акъл ли ще съм ако от тоя смотан плат си ушия нещо... но според нея този плат можел да влезе в употреба..... - явно е че не ми ги е дала тези неща с лоши чувства ама да се беше замислила аз изобщо нуждая ли се от тези неща...  ку-ку...  newsm78  #2gunfire

# 378
  • Мнения: 474
бабата на мъжът ми (щото нямам свекърва) преди няколко месеца-= т.е. края на лятото беше май ми подари едни терлици да съм си ходела с тях в къщи да не ми е студено (не съм имала нужда от терлици.. както и да е) и две големи парчета плат различни моята баба или майка ми да ми ушият нещо, като искам да подчертая че плата и е останал от някъде и е толкова демоде че идея си нямам аз с акъл ли ще съм ако от тоя смотан плат си ушия нещо... но според нея този плат можел да влезе в употреба..... - явно е че не ми ги е дала тези неща с лоши чувства ама да се беше замислила аз изобщо нуждая ли се от тези неща...  ку-ку...  newsm78  #2gunfire
Е, недей така...то бабето сигурно си е умряло от кеф, че ти подарява нещо....  Дала каквото има жената....  Peace

# 379
  • Мнения: 16
бабата на мъжът ми (щото нямам свекърва) преди няколко месеца-= т.е. края на лятото беше май ми подари едни терлици да съм си ходела с тях в къщи да не ми е студено (не съм имала нужда от терлици.. както и да е) и две големи парчета плат различни моята баба или майка ми да ми ушият нещо, като искам да подчертая че плата и е останал от някъде и е толкова демоде че идея си нямам аз с акъл ли ще съм ако от тоя смотан плат си ушия нещо... но според нея този плат можел да влезе в употреба..... - явно е че не ми ги е дала тези неща с лоши чувства ама да се беше замислила аз изобщо нуждая ли се от тези неща...  ку-ку...  newsm78  #2gunfire
Искам да ти кажа че е по добре да имаш баба,вместо свекърва!Аз по добре се разбирам с бабата на моя отколкото с майка му!Не я съди бабата строго тя жената вече е на възраст и не е с всичкия си, нали се сещаш ,все пак и ние на там сме тръгнали!Прави си пас и все едно ти харесват тия подаръци,пък после каквото искаш ги прави,като нас-хвърляй ги или ги пази в някой забравен от бога шкаф

# 380
  • Мнения: 937
Мойто свеки е само от четири години ме познава и живея при тях ми подари за втората ни коледа, на мен чорапи хавлиени, на детето момиценче в 6 месец малък танк пластмасов - и двата подаръка бяха опаковани в едно пликче, та може танка да е бил и за мене  newsm78, иначе за рожден ден не се сърдя много от скоро ме познава че да си направи труда да запомни датата, но пък честно казано що да си кривя душата и аз не се изхвърлям с подаръци към нея...така че каквото почукало такова се обадило.

# 381
  • Мнения: 342
Айде и аз на опашката. Моето свеке умре да подарява подаръци.Дребни неща,но влезе ли в серия отърване няма.За една седмица ми подари 5 денджери,всеки ден по една.Друга такава седмица ми подари пет нощници(а знае ,че не нося),явно да не спя поразголена до синът и... Е, не мога да кривя душата,че е имала и точни попадения пр.блузки.които ми харесват и ще си ги нося.Такава си е сега какво да я правя от дума не разбира,щом иска да купува.....

# 382
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Женени сме от почти 15 години и ако щете ми вярвайте до сега само един подарък съм получавала от моята свекърва Embarassed Mr. Green. След раждането на първото ми дете идва свеки натъкмена и ми носи подарък риза, с бродерия и ми я подава с думите "Дано ти стане че на мен ми е малка, ама и който ми я е давал не ме е преценил"  #Crazy #Crazy #Crazy Така ми кипна та на момента я върнах. От тогава не получавам подаръци от нея за мен Mr. Green. Виж на сина си подарява чат пат някой изкуствени чорапи от едно време тип силонови, да и се чуди човек от къде ги вади. newsm78
Ииии, много моля никой да не ми завижда за страхотните подаръци на свеки! hahaha Mr. Green

# 383
  • Мнения: 50
Изгодно я давам. Без пари съвсем. Пъргав, деен, добре готвещ екземпляр. Бонус - раздава неискани съвети, коментари и абсурдни подаръци.


 JoyТи ме разби!!!!!!!!!! Wink rotfImbo newsm62 smile3501

# 384
  • Мнения: 14
прахосмукачка!!!!!!!за 8ми март!!!при условие,че вече имам 2 едната ,която аз си купих,и една от сватбата ми!!!Вече имам 3 Shockedама от работа и грижи за детенце,понякога нямам време даже и за едната Joy

# 385
  • Мнения: 14
а на сестра ми нейното свеки все и подарява саксий с цветя!тва няква мода ли е?Че вече често чувам приятелки да ми споделят за подобни подаръци newsm78

# 386
  • Мнения: 16
Айде и аз на опашката. Моето свеке умре да подарява подаръци.Дребни неща,но влезе ли в серия отърване няма.За една седмица ми подари 5 денджери,всеки ден по една.Друга такава седмица ми подари пет нощници(а знае ,че не нося),явно да не спя поразголена до синът и... Е, не мога да кривя душата,че е имала и точни попадения пр.блузки.които ми харесват и ще си ги нося.Такава си е сега какво да я правя от дума не разбира,щом иска да купува.....
Joy JoyМоже да се страхува да не изнасилиш синчето rotfImboили пък се опасява че сте много палави със синчето й,и може да има още някое внуче!Нали знаеш-за всичко си има причина,виж мойта се опита да се оттърве от внуче и ми подари една нощница дето мъжа ми кат ме видя и щеше да получи инфаркт hahaha,но въпреки това след 1 седмица я зарадвахме че ще става баба newsm62Май закъсня с подаръка женицата

# 387
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
прахосмукачка!!!!!!!за 8ми март!!!при условие,че вече имам 2 едната ,която аз си купих,и една от сватбата ми!!!Вече имам 3 Shockedама от работа и грижи за детенце,понякога нямам време даже и за едната Joy
Ами сигурно се надява да и подариш едната на нея Joy

# 388
  • Мнения: 14
прахосмукачка!!!!!!!за 8ми март!!!при условие,че вече имам 2 едната ,която аз си купих,и една от сватбата ми!!!Вече имам 3 Shockedама от работа и грижи за детенце,понякога нямам време даже и за едната Joy
Ами сигурно се надява да и подариш едната на нея Joy
Наистина Laughingне съм се сетила Joyа може да ми намеква,че не е достатъчно чисто newsm78

# 389
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Изгодно я давам. Без пари съвсем. Пъргав, деен, добре готвещ екземпляр. Бонус - раздава неискани съвети, коментари и абсурдни подаръци.


 JoyТи ме разби!!!!!!!!!! Wink rotfImbo newsm62 smile3501
Това оферта ли беше?  Money Laughing

Общи условия

Активация на акаунт