Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекитата си?

  • 32 858
  • 419
  •   1
Отговори
# 270
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Аз пък нищо не получих . Shocked

# 271
  • Мнения: 16
За три години абсолютно нищо не ми е подарявала моята свекърва.

# 272
  • Мнения: 1 062
Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекър си или свекърва си?

За рожденния ми ден ми подариха готварска книга,да не огладя синчето им. ooooh!
За Коледа бейбифон. Shocked

много кухо изказване, какво им е на подаръците? нищо не заслужаваш, честно ти казвам - хората са заделили средства.  Tired

готварска книга всяка една поне малко уважаваща себе си домакиня би приела с радост, а бейбифона е прекрасен подарък, който не е и евтин. къв ти е проблема, не мога да разбера?

извинете ме, но много се дразна на подобни теми, голямо дразнене, голямо чудо - що не се разведете като толкова не понасяте свекървите си, които даже и подаръци ви правят?


А и аз съм съгласна с това мнение. На мен никога по никакъв повод не ми е подарявала каквото и да било. Как може човек да иска да зарадва някой пък той толкова взискателен и недоволен от подаръка, че чак нарича подаръка абсурден. Ами и шоколад да ми подарят ще съм щастлива - човека докато е купувал този шоколад  е мислил за мен. Ужасссс

# 273
  • Мнения: 2 131
mile_vale, така е. Обаче тук имаше и фрапиращи случаи. Ако не се лъжа, дори беше споменато за употребявано бельо  Shocked Shocked Shocked

# 274
  • Мнения: 1 062
Е, то това за мен не е подарък  Tired , подигравка някаква. Аз имам предвид подарък който е купен за специално за теб - само погледни подаръците на авторката на темата - книга и бебефон. Съвсем не евтини подаръци, а и много полезни. Именно затова и цитирах, защото мен това ме възмущава. Може би е очаквала палат или най-новия модел спортен автомобил  Laughing. Ааа, не то пък ако  палата няма позлатени врати или пък колата не е с лети джанти тц... и това е абсурден подарък. А за тези подаръци които са извадени от скрина или това което ти казваш за бельото  ooooh! там не коментирам. Естествено ако ми подарят облизан шоколад ( употребяван  Laughing ) тогава и аз щях да пусна подобна тема, ама за тези подаръци които са подарили на авторката ..... нямам думи.

# 275
  • Мнения: 48 148
моята свеки дойде на рожден ден на детето/малкото/ на 03.01. и ми подари купа за моя имен ден/който беше на 01.01./, с думите"Не съм му купила нищо/на детето/, защото имате купища играчки"
А няколко дни преди това се беше похвалила, че са й подарили купа...
аз лично и без повод да отида на гости , където има детенце, купувам поне шоколад или нещо друго дребно, не че си нямат, ама все пак детенце е ooooh!не може да отидеш с празни ръце

# 276
  • София
  • Мнения: 1 402
моята свеки дойде на рожден ден на детето/малкото/ на 03.01. и ми подари купа за моя имен ден/който беше на 01.01./, с думите"Не съм му купила нищо/на детето/, защото имате купища играчки"
А няколко дни преди това се беше похвалила, че са й подарили купа...
аз лично и без повод да отида на гости , където има детенце, купувам поне шоколад или нещо друго дребно, не че си нямат, ама все пак детенце е ooooh!не може да отидеш с празни ръце

Това е просто потресаващо и двата случая, твоя подарък и липсата на такъв за детето ........ еййй нямам думи  #Cussing out аз като знам мойта как и светват очичките като види един бонбон ...а за рожденият и ден ...абе ...

# 277
  • Мнения: 577
  bouquet  Това с`` имате купища играчки"  и  ``не цени`` и ``не пази``----------Защо ми е толкова познато?  newsm78   

# 278
  • Мнения: 48 148
да уточня че ми подари нейния подарък за моя имен ден на рожденния ден на детето, на което пък не подари нищо

# 279
  • Мнения: 577
да уточня че ми подари нейния подарък за моя имен ден на рожденния ден на детето, на което пък не подари нищо
Светнах се аз и за това-----------------ами ти пък и я подари +1 носна кърпичка за 8 март!Обзалагам се,че ще я изненадаш    ura

# 280
  • Мнения: 750
Барборанова, за пореден път даваш много хубава идея   bouquet

 Joy Joy

# 281
  • Мнения: 2 099
Аз скоро имах РД и никой нищо не ми подари,нито тя нито мъж ми.За 4 години откак сме женени не съм видяла подарък от тях.На всичкото отгоре чух един коментар от мъж ми относно подаръците които тъщата правела на един негов братовчед,че такава тъща искал с подаръци от 300 лв...каза го на фона на това че неговите родители досега не са ми подарили абсолютно нищо!Много ми се скофти..Каквото и да си говорим,на всеки би му станало тъжно никой да не го зарадва с нищо на рожденния му ден нали?Защото даже и гаден и скапан подарък да ти направят все пак е подарък...

# 282
  • Мнения: 48 148
нели, а на детето ти и един бонбон да не подарят знаеш ли колко  е кофти Cry
ама то бабата и без това беше казала че ще си има други внучета, та и ние не я броим вече за баба...имаме си други

# 283
  • Мнения: 2 099
Мислиш ли ,че не знам колко е кофти?Много горчилка съм събрала вече..майната му ,на всеки му се връща!

# 284
Аз най-мразя като си чисти къщата от ненужни неща и ми ги подарява. За нова година - едни вазички и порцеланови сувенирчета, страшен кич, които си ги е взела от секцията - 100%. Когато се роди малката и подари цяла чанта с плюшени играчки - употребявани, леко мърляви. За коледа - още една чанта. Подари ми и една детска шластмасова чашка със следи от зъбки на друго дете - явно са й я дали. Отделно ни подарява комплекти чаршафи, одеяла и прочее, въпреки, че всеки път й казвам, че нямаме нужда от такива.
Също пантофи, чаши...все ненужни

Общи условия

Активация на акаунт