А зърнена закуска?

  • 1 388
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 222
И аз ги купувам от Фантастико.  Confused
За мен. Иво не отваря уста, поне да опита такова чудо.

# 16
  • Мнения: 4 621
Да, може. На тази възраст започнах да давам на Яна зърнени закуски и си ги хапваше с удоволствие Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, синът ми много обича сварени овесени ядки, смесени с плод. Добавям и малко АМ обикновено.

# 18
  • Мнения: 262
А как точно ги приготвяте? Аз веднъж правих и станаха като лепило за тапети. Sick

# 19
  • Мнения: 537
А как точно ги приготвяте? Аз веднъж правих и станаха като лепило за тапети. Sick

Правих овесени ядки няколко пъти ама последните два просто не поиска да яде и повече не съм правила. Ще пробвам сега накиснати в плодово пюре, явно са й много безвкусни. Приготввях ги като слагам вода да заври и после слагам овесените ядки, като омекнат хубаво, ги изчеждам от водата и разреждам с АМ, настъргвам ябълка или слагам пюре. Мисля, че може и сирене да се сложи, ще станат по вкусни  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
А как точно ги приготвяте? Аз веднъж правих и станаха като лепило за тапети. Sick

Ако имам време, кисна предварително ядките във вода, за да омекнат, ако ли не, направо ги варя. После ги слагам във блендера заедно с парченца плод и няколко лъжици АМ и пасирам. Добавям вода, ако е необходимо. Стават като каша.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Купувам фини овесени ядки. Заливам ги с горещо мляко и те стават като каша за 5-6 минути.

# 22
  • Мнения: 2 730
И аз да питам,след дни ставаме на 8м.,мога ли да ги давам или да изчакам до 9м.
Да разбирам ли ,че тези фини овесени ядки не се варят,а се дават направо

Общи условия

Активация на акаунт