С какво ще запомните изтичащата 2007 година?

  • 2 705
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Ще я запомня изминалата година с хубави и лоши неща.
Претърпях две неприятни операции, които се надявам няма да няма трети път. Но и ходихме с мъжа ми и сина ми на страхотна двуседмична екскурзия до Лондон от където имам само хубави спомени

# 16
  • Мнения: 11 607
С болести на близки за мен хора...... Като се започна от февруари...та чак до декември.....Нещата вече са горе-долу добре...Но общо взето една болна година си отива......

Благодаря на Бога за хубавите моменти в моя живот..... - приятелките ми родиха своите деца, други,които са се борили години със стерилитета - са бременни, в личен и професионален план - смятам,че имам развитие и естествено.......църковния ни брак 15г. след гражданския... - получи се невероятен купон! И естестевно - едни приятелства загубих, но.....получих и нови......


2007-а - с какво ще я запомним


Хроника на събитията на годината в България и по света и тяхното място в новините

# 17
  • Мнения: 1 418
С гадости.Тъпа година беше като цяло.
Единственото хубаво беше студиото,което
отворихме,и за което толкова мечтаех...

# 18
  • Мнения: 3 886
С гадости.Тъпа година беше като цяло.

и заради което не се натъжих са децата

# 19
  • София
  • Мнения: 2 132
Ох..ужасна година нямам търпение да свърши.Имам чувството,че след тази няма начин да дойде по-гадна, а и след лошото идва нещо хубаво  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 800
Ще запомня 2007 с раждането на сина ми (чакали сме този момент 5 години), с това, че мъжа ми най- накрая завърши образованието си, преместихме се в собствен дом и имахме незабравима ваканция в Германия и Австрия.

От друга страна  няма да забравя колко много мъка има по света -от децата в Могилино до всички други бедстващи и мизерстващи човешки същества.

Надявам следващата да е по- щастлива за всички нас! Hug

# 21
  • Мнения: 351
Ще я запомня с раждането на синчето ми! Grinning

# 22
  • Мнения: 2 149
С раждането на прекрасната ми дъщеичка Heart Eyes

# 23
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
С раждането на рожбата ми...
 Heart Eyes
Вили

# 24
Много късметлийска и успешна година.
В професионален план нещата се развиват повече от добре - и за мен, и за мъжа ми. Имаме много и верни приятели, купоните никога не са спирали. Роднините ми са здрави, брат ми и снаха ми станаха изключително популярни архитекти, няколко сгради вече построиха.
През 2008 ще си купим къща и се надявам те да ми направят проекта за вътрешното обзавеждане. Свеки ми беше на гости за 2 месеца,пътувахме доста, сега и моите родители ще ни посетят. Записах се пак да уча - нещо , което ми е интересно и ще ми позволи да напредна още в кариерата.
Ами това е - надявам се 2008 да е поне толкова добра, но пък винаги може и повече. Grinning

# 25
  • Мнения: 276
С раждането на втората ми рожба! Grinning

# 26
  • Мнения: 5 940
С това, че свързах жизнения си път и формално, и пред Бога с мъжа до мен, с раждането на сина ни, най-голямото щастие. Преди това с един огромен професионален успех. Това е най-красивата година за мен.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
  Гадна година. Няма и да се мъча да си я спомням. Дано следващата е по-добра.  Praynig

# 28
  • Мнения: 1 470
Първо пожелавам и на тези с лошите години,а и на тези с хубавите,новата да им донесе само положителни изживявания,и на 30декември 2008г.,да се надпреварваме с хубави спомени!!!

Аз иначе ще запомня тази година,преди всичко със собственният си устрем-не знам от къде се появи,но не мога да спра... Hug
Със подема в нашият малък семеен бизнес,след години упорит труд,вече се доказваме,и ни търсят защото наистинасме добри...
Със тегленето на пари,което за първи път ни се случва,и покрай това с купуването на новакола,за каквато винаги съм мечтала...
Със организирането на протесно шествие от мен самата,което смятах че е невъзможно,и дори не успях да реагирам както трябва...
Със това че се хванах да уча,макар и още да се чудя имаше ли смисъл точно аз?!
Със това че у дома си имам вече три момчета които лудеят,до миналата малкият беше бебче...
Със малките и по-големи успехи на моите деца...
И със това че във този форум намерих много нови приятели...
Със организирането на два празника за многодетни...
А лошото,макар не и лично,често ми помръчаваше настроението-Криско на Лилибон,децата в Могилино,но не само и там,учителската стачка,и липсата на нашата подкрепа,обърнатите автобуси,убитите деца...Това ме побърква,и ме докарва до истерия,особенно ако мъж ми изпреварва... SadЗа мен тази година беше много наситена от емоции,и трудно ще се отърся от тях...

# 29
  • Мнения: 28
Ще запомня 2007 г. само с хубави неща - сватбата ми, раждането на малкия ми син и започването на успешен бизнес от съпруга ми. Дано и 2008 е такава, ако не, поне да е по-хубава! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт