Препоръчайте ни съдомиялна

  • 7 607
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Миленика, мисля, че най-важото са разхода на вода, електричество и класа на миене. Трябва и кошницата да се маха, за да можеш да миеш по обемисти съдове. И да не е много шумна. Това се сещам засега

# 16
  • Видин
  • Мнения: 168
Ние си купихме Еlectrolux Intuition за Коледа .За 9 комплекта е ,клас АА,безшумна е ,има отложен старт и съм доволна  много .Яд ме е ,че в Техномаркета беше по евтина от Технополис. Другите уреди ги купихме от Техномаркет.

По-конкретно ако може модела Simple Smile В Техномаркет имаше много малък избор за средни миялни, вероятно са били изчерпани по празниците

инка62 - за 8-9 комплекта ми трябват, а тези са или за 4 или за 12  Simple Smile

Здравей ,модела е ESF 43010 и е с размери 60/40/85.Побира тавите ,които са си големички и съм доволна.Иначе като цена е взех на 609лв от Технополис ,а в Техномаркета беше 589лв #Cussing out

# 17
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Здравейте! И аз ще използвам темата, за да помоля за съвет. Поради липса на място в кухнята не мота да сложа съдомиялна широка 60 см и се спрях на тази
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010692
Въпросът ми е дали ще едостатъчно и каква е разликата в побирането на съдове в такава и в голяма? и изобщо удачен ли е изборът на марка, характеристики и т.н?
Благодаря!
И още нещо се сещам да питам - до колко метра могат да са отдалечени маркучите за вода и източване от мивката, че да знам как да й търся място в кухнята?

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 11:30 от doraan

# 18
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
И аз се записвам да следя темата (извинявам се на авторката, че не мога да й помогна Embarassed)

Аз ще търся за вграждане..., така казах да ми направят кухнята  - с шкаф за миялна за вграждане...Въпросът ми е - коя е по - удобна, тази която има малък панел над самия шкаф или изцяло скритата? Препръки за модел (нормална цена Simple Smile)?????

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
CANDY  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 567
Подкрепям MeaCulpa за Бош! Скъпи са, да, но си струват всеки лев.

# 21
  • Мнения: 32
От 3 месеца съм с Bosch - 45см. /втора употреба/ срещу скромните 200лв. - нищо друго не мога да кажа освен само суперлативи. Дай боже всекиму такова щастие.

# 22
  • София
  • Мнения: 276
И аз имам същата дилема като Джиджа, за съдомиялна 45см. (толкова място имам в кухнята) Thinking
Какво трябва да се гледа при закупуването на съдомиялна - програми, отложен старт, индикатор за сол, разположение на перки, кошници?
Понеже никога не съм ползвала такава машина, не съм наясно какви "екстри" трябва да притежава тя?

 
Миленика,
момичетата са го казали добре:
-Хубаво е да имаш 1/2 зареждане
-Икономична програма( ЕКО)
-кошниците да могат да се разместват(само горната) за по- обемни съдове
-Индикатор за сол, според мен не е кой знае, колко нужен, понеже за по-удобно се ползват таблетки 5 в 1 или 7 в 1  ...също мият страхотно
- да е енергоспестяващ клас ААА ( по-добре плати 50 лв. повече, но си заслужава инвестицията)
Това е общо взето най- важното, но тук из форумите също има много по тази тема.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 1 193
От 3 месеца съм с Bosch - 45см. /втора употреба/ срещу скромните 200лв. - нищо друго не мога да кажа освен само суперлативи. Дай боже всекиму такова щастие.
  Това са едни от най-добрите съдомиялни машини.Изключително здрави,мият страхотно и лесно се обслужват.Ремонта им не е безобразно скъп и не са набъкани с излишна електроника за измислени екстри и визия.

# 24
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен. Ние сме с ELECTROLUX  от 2 месеца , много е тиха, икономична - има програма за 30 минути - 23 л. вода.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашата е тази, много съм доволна - мие хубаво и е тиха:
http://bosch.expo2000.bg/category.php?cat=p1_c5&pid=10

Аз ще търся за вграждане..., така казах да ми направят кухнята  - с шкаф за миялна за вграждане...Въпросът ми е - коя е по - удобна, тази която има малък панел над самия шкаф или изцяло скритата?

Моята е с видим панел, но ако сега бих избирала съдомиялна бих избрала със скрит. Първо - не разваля вида на долния ред шкафове, второ - детето се заиграва с бутоните.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 100
Мерси за всички отговори. В крайна сметка си взехме голяма  Embarassed BEKO-тиха, 13л. вода, за втори път ще мием с нея. Първия път беше доста добре Simple Smile Ето я

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Честито, със здраве да си я ползвате! Hug

Общи условия

Активация на акаунт