LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 43

  • 28 253
  • 804
  •   1
Отговори
# 60
  • Nice / France
  • Мнения: 225
момичета дайте някой работещ код за безплатна доставка или заслужават ли си розвите чанти
ЧНГ И ОТ МЕН МОМИЧЕТА ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ И МНОГО УСПЕХИ ПРЕЗ НОВАТА 2008Г.



61402 код за безплатна доставка. Кодът работи, на 27.12 пуснах с него доста голяма поръчка и имах всякакви цени.
А за розовите чанти, като цяло не са лоши, но стават единствено за пътни.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 452
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!!! ДА Е УСПЕШНА, ЩАСТЛИВА И МИРНА ГОДИНА!!!!

Айде в новата година по-успешни поръчки и по-бързо да пристигат!!

# 62
  • някъде
  • Мнения: 979
Нека е честита новата година,момичета!Пожелавам си цяла година да споделяме сполучливи покупки! HugА да попитам,имаше едни бижута с черепи,някой може ли да пусне линк?Моят племенник си пожела такова,а аз не успях да купя и мисля да поръчам.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 562
Честита Нова година!
Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!


# 64
  • Мнения: 1 270
момичета дайте някой работещ код за безплатна доставка или заслужават ли си розвите чанти
на мен не ми харесаха Peace
моят мъж пак напълни кошницата с 25 артикула и за мен място няма  newsm78
ЧЕСТИТА НОВА 2008 и от мен
много здраве, късмет и пари

# 65
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Честита и от мен.Здраве,щастие и много успехи


Кога почват ГОЛЯМИТЕ намаления Party

# 66
# 67
  • Мнения: 8 470
Честита Нова година!  bouquet
Тъй като не съм чела подробно темите, а и са 42 на брой, още по-ужасяващо за мен, да питам нещо за размерите.
Два номера са по-малки дамските размери от българската или от европейската номерация?
Ако нося европейска номерация 42, кой номер от френската трябва да взема-40 ли?
За мъжките важи ли същото?
Мерси!  bouquet

# 68
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Емия, аз нося 42 по българската номерация, а си вземам 34 от Ларедут. Дано съм ти помогнала. Peace

# 69
  • Мнения: 5 790
Честита Нова година!  bouquet
Тъй като не съм чела подробно темите, а и са 42 на брой, още по-ужасяващо за мен, да питам нещо за размерите.
Два номера са по-малки дамските размери от българската или от европейската номерация?
Ако нося европейска номерация 42, кой номер от френската трябва да взема-40 ли?
За мъжките важи ли същото?
Мерси!  bouquet

38 трябва да си вземеш. Но най-добре се консултирай с таблицата с размерите, където е написано на кой номер колко см ханш, талия, гръдна обиколка и т.н отговарят. За мъжките не мага да ти кажа, че още не ми е пристигнала поръчката с дрехите за мъжо.

Емия, аз нося 42 по българската номерация, а си вземам 34 от Ларедут. Дано съм ти помогнала. Peace

Явно е относително всичко. Аз нося 42 панталони и от Ла Редут взимам 36. А за блузи и връхни дрехи - 38.

# 70
  • Мнения: 5 370
Честита Нова година!  bouquet
Тъй като не съм чела подробно темите, а и са 42 на брой, още по-ужасяващо за мен, да питам нещо за размерите.
Два номера са по-малки дамските размери от българската или от европейската номерация?
Ако нося европейска номерация 42, кой номер от френската трябва да взема-40 ли?
За мъжките важи ли същото?
Мерси!  bouquet
Емиа, аз нося Бг номерация 48. Вземам си по френската 44, понякога, ако преценя, и 46. Издънки нямам, ако изключим една парка, която поръчах 2 пъти, щото първата ми бе малка.....продадох я и взех втора.

# 71
  • Мнения: 8 470
Ейй,че сте бързии! Много ви благодаря! Heart Eyes  bouquet
Аз по българска съм 48,по европейска 42,но понякога 44,зависи от кройката.
Ако взема да позаслабна след Нова година ще видим,може да си върна предишните мерки. Ще меря и мисля!

# 72
  • на пистата
  • Мнения: 5 861
Честита Нова година!  bouquet
Тъй като не съм чела подробно темите, а и са 42 на брой, още по-ужасяващо за мен, да питам нещо за размерите.
Два номера са по-малки дамските размери от българската или от европейската номерация?
Ако нося европейска номерация 42, кой номер от френската трябва да взема-40 ли?
За мъжките важи ли същото?
Мерси!  bouquet
Емиа, аз нося Бг номерация 48. Вземам си по френската 44, понякога, ако преценя, и 46. Издънки нямам, ако изключим една парка, която поръчах 2 пъти, щото първата ми бе малка.....продадох я и взех втора.
странно newsm78и аз нося 48 а пък от редута си поръчвам 40 и ми е ок

# 73
  • Мнения: 5 370
Намейка, аз ако си взема 40 от Редута, сигурно ще трябва да обличам на Станислав куклата. Mr. Green
Не знам защо се получава така, честно. newsm78 Принципът е, че от френската номерация се вади 2 номера надолу. Но може да си зависи и от конструкцията на човека.

# 74
  • Мнения: 1 425
Честита нова година и от мен! Много здраве и късмет ви пожелавам и едно хубаво януарско намаление.
Имам оферта за това http://www.laredoute.fr/StaticPage/BlankContentPage.aspx?pagenam … 5325297RN85338532
Мога да пращам покани, ако някой го интересува да ми пише е-майл и трите имена на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт