LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 43

  • 28 279
  • 804
  •   1
Отговори
# 735
  • Враца
  • Мнения: 876
http://www.laredoute.fr/vente-ballerine-rocket-dog.aspx?producti … e&pagesize=16 - за мен, страшни са и направо ми лепнаха, номер по-голям поръчах1
и други неща вече  обсъждани
вместо оранжевите чанти - сокоизтисквачка, напълно ненужен ми уред newsm78
 Peace

ще пуснеш ли снимки на блеринките, че отдавна им се чудя и да кажеш каква материя са  Praynig

# 736
За маратонки нормалния номер ли се поръчва? newsm78

# 737
  • Burgas
  • Мнения: 201
51357 работи, дава подарък plaid, което трябва да е завивка или одеало
При мен не работи.
при мен стана но е одеало за пикник
и аз го получих определено е за пикник! а хавлииките комплект 22 бр. в розово ги получих за цената са идеални!сега ги чакам в синьо. тънички са но ти си пише:)))

# 738
  • Мнения: 2 697
ficelle - що за цвят е това на френски ? Rolling Eyes
Това не е цвят, Значи връвчица. Дай ми цял линк, моля, може и на ЛС.

Аз поръчвах една възглавница за под цвят ficelle - на картинката изглеждаше конопен цвят (мръсно бяло) Wink

# 739
  • Мнения: 5 370
ficelle - що за цвят е това на френски ? Rolling Eyes
Това не е цвят, Значи връвчица. Дай ми цял линк, моля, може и на ЛС.

Аз поръчвах една възглавница за под цвят ficelle - на картинката изглеждаше конопен цвят (мръсно бяло) Wink
Да, оправихме се, точно като цвят на кашон или връв, ама конопена, е.
Егати измислиците-премислиците. Цвят "връвчица". Mr. Green

# 740
  • Мнения: 2 085
За пердетата-кое беше дължина и кое ширина?

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
dely, може ли да ги щракнеш кърпите? И колко са тънки, да не са като онези от магазините за левче, които са прозрачни?

# 742
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Някой код да намаля новата колекция??? Crazy

# 743
  • Мнения: 2 085
Тези някой поръчвал ли ги е?

# 744
  • Враца
  • Мнения: 876
момичета извинявам се за късата памет която имам и не помня дали е обсъждано, но как мога да променя личните си данни в регистрацията - предимно адреса ме интересува (че при регистрацията съм изяла една буква на улицата и съм се пратила в Ангола или нещо подобно)...та въпроса ми е как да го променя или просто да внимавам всеки път при пускането на поръчката да сменя адреса за доставка и да пиша верния

# 745
  • София
  • Мнения: 4 578
А някой да знае къде да видя всичко от новата колекция? Нещо не мога да се оправя ooooh!

# 746
  • София
  • Мнения: 1 740
момичета извинявам се за късата памет която имам и не помня дали е обсъждано, но как мога да променя личните си данни в регистрацията - предимно адреса ме интересува (че при регистрацията съм изяла една буква на улицата и съм се пратила в Ангола или нещо подобно)...та въпроса ми е как да го променя или просто да внимавам всеки път при пускането на поръчката да сменя адреса за доставка и да пиша верния
Влизаш в Mon espace client, търсиш в ляво Je modifie mes coordonnées personnelles и там си промени адреса

# 747
  • Враца
  • Мнения: 876
благдаря ти много 450  newsm20 голяма да пораснеш

# 748
# 749
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
А някой да знае къде да видя всичко от новата колекция? Нещо не мога да се оправя ooooh!
Заповядай http://laredoute.fr/achat-la-nouvelle-collection--teasing.aspx?c … uvelle_collection

Общи условия

Активация на акаунт