ЗА ДЕТСКИЯ ФЕТИШ!

  • 4 305
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Няма такова нещо при нас. Заспива си с играчка, но не е точно определена, а любимата за момента.

# 16
  • Мнения: 22 908
Дани не е имал подоби вещи,които да търси.

# 17
  • Мнения: 7 474
Всяка нова играчка и е любима за определено време, после сменяме обекта  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 376
И моя син не заспива без една негова кърпичка-малка е и пак е като хавлиена,но по-тънка материя.Имаме около 10-тина броя,а и доста ги фубим,така че трбява винаги да съм заредена.
Когато се събуди нощем,не търси мен,а кърпичката  Crazy

Също и когато яде винаги кърпичката трябва да е в ръката му.А напоследък толкова се е влюбил в нея,че я разнася в устата си като кученце навсякъде,за да са му свободни двете ръце.

# 19
  • Мнения: X
 Няма си фетиш. Опитвала съм да и създам, но не става.
Даже умрях от чудене каква "любима" играчка да и дам да си носи, когато тръгваше на ясла.

# 20
  • Мнения: 126
Никога не е имал,но братовчед му дълго време мъкнеше една възглавница.

# 21
  • Мнения: 1 181
едно одеалце от моето време , т.е. одеалото е на 25 години  Simple Smile На нищо не прилича, като парцал е. Но без него не заспива.

# 22
  • Мнения: 2 309
Няма такъв фетиш, а много ми се е искало да има някаква вещ, която да я успокоява, когато мен ме няма. Докато я кърмех, фетишът беше сученето, после - никакъв. Но има друго нещо, почти всеки път като заспива иска да стиска нещо дребничко в ръце - пастели, чорапчета, салфетка, молив и пр. Ако ги изпусне в просъница, плаче.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Голямата ми дъщеря е на 10г., но когато беше на 6месеца и купихме едно малко динозавърче и от тогава спи само с него. Носи го на всякъде: на море, на лагер и др.
Малката няма никакъв фетиш. От време на време си взима някоя малка възглавничка, но това е всичко.

# 24
  • Мнения: 863
Фетиша на сина ми е косата ми  ooooh! Когато е нервен,когато е щастлив,когато му се спи,когато спи,когато ме изпраща нанякъде,абе изобщо непрекъснато,ръцете му са залепени за косата ми.Върти я,прави едни масур4ета, боцка се с нея...Когато спи нощем,ако сънува нещо и се пробуди,първо търси да пипне коси4ка ,лошото е ,4е много дърпа насън...от 9-10 месечен е така.Опитах се да прекратя тази практика,ама не ми се получи,реших ,че явно има нужда от това и се примирих  Tired Няма да ви  казвам на какво прилича косата ми от цялото това внимание  ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Моята дъщеря няма и не е имала фетиши.

# 26
  • Мнения: 3 268
За фетиш е силно да говоря,но дъщеря ми обожава играчките понита.Само с тях играе.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 515
Един стар и грозен котарак. Сега покрай новите играчки го беше забравила, но вчера пак се сети за него и си го взе да спи. Няма нищо против да го перем от време на време.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
първо беше бяло плюшено куче, сега е бяло мече . Но не е чак толкова привързана, може да заспи и без него, както и да излиза без него.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
От няколко месеца има една любима пижама. Не само, че държи да спи само с нея, но трябва на всяка цена да я облече още като се прибере от градина  ooooh! Когато я изцапа, бързам да я изпера и я суша на парното. Не знам какво ще правя, когато стане негодна за носене. Откъде ще намеря точно такава  Thinking Дано дотогава да израсте тази мания  Praynig

Иначе никога не се е привързвала към играчки. По едно време заспиваше с Франклин, но когато получи кукла Барби от Дядо Коледа, набързо го изхвърли от леглото си.

Общи условия

Активация на акаунт