Рено Меган ?

  • 5 395
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: SafeHeaven
Цитат на: pretty_witty
Не знам въпроса ми дали е тъп, но за мен Рено Меган е много тъпа кола.

Между РеноМеган и pretty_witty има един тъп, това със сигурност не е рИно. Ще проверя в Интернет да не греша и ще ви отговоря допълнително и със сигурност кой е тъпия.
...и до bubolina мисля че бъркаш реното с голфа или може би пешката с топа.

Не си купувайте РеноМеган да знаеш тъпа кола е. А пък за френските да не говорим. Всичките са дървета и е по-зле от автобус Мерцедес. Вземете си купете примерно Ауди от яйцата, доста по-широки са.

За качествата на Реното можете да попитате и Михаел Шумахер Laughing  Laughing
Еееееееее,добре че си ти ,да ми отвориш очите, Mr. Green за 16 години шофиране не съм виждала Рено,тъпа съм ,какво да ти кажа, а какво е пешка? Banghead

# 16
  • Мнения: 667
Цитат на: bubolina
а какво е пешка? Banghead

...пешка е едно такова с голяма и кръгла глава, понякога не идеална сфера, но винаги твърда...
не се използва орално

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: SafeHeaven
Цитат на: bubolina
а какво е пешка? Banghead

...пешка е едно такова с голяма и кръгла глава, понякога не идеална сфера, но винаги твърда...
не се използва орално
Ааааааааа,така ли?Аз пък си помислих,че мога да я ползвам орално Mr. Green ,мисля,че вече ти благодарих за отворените ми очи? #ShockedСигурна съм,че си се объркал нещо. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 5 647
Не знам въпроса ми дали е тъп, но за мен Рено Меган е много тъпа кола.

Че има ли хубава френска кола?newsm78

# 19
  • Мнения: 1 290
Карала съм Рено Меган - според мен е доста удобна и за семейна кола макар, че не беше комби.
Возеше прекрасно както повечето френски коли. Немските каруци не ги долюбвам - Лично мнение.
Сега карам Авенсис - преди само го бях чувала, но сега ще се подпиша и аз под това:
"Който се качи да покара японски автомобил - никога повече не слиза от тях"... - пак Лично мнение...

# 20
  • Мнения: 351
Абе верно че питате за Меган,ама аз да си дам мнението за Кангото.
Идеална комбинация от семеен,пъргав,товарен и ЕВТИН автомобил.
Незнам с какви кинти и каква работа разполагате,ама ако искате семеен автомобил,това е идеално.

А за френските автомобили-може да прегледате някоя статистика за продажбите им в България и после ще си говорим за качество съчетано с пари/щото за много пари всеки знае що да купи/.

Ще напиша една цифра за коментар , ако искате разбира се
                                         
                                            407

# 21
  • Мнения: 5 647
Абе верно че питате за Меган,ама аз да си дам мнението за Кангото.
Идеална комбинация от семеен,пъргав,товарен и ЕВТИН автомобил.
Незнам с какви кинти и каква работа разполагате,ама ако искате семеен автомобил,това е идеално.

А за френските автомобили-може да прегледате някоя статистика за продажбите им в България и после ще си говорим за качество съчетано с пари/щото за много пари всеки знае що да купи/.

Ще напиша една цифра за коментар , ако искате разбира се
                                         
                                            407

Не искам да споря с теб, но Пежото си е голямо дърво. Миналата година майка ми си купи 206, чисто нов. На 1000 км. вече беше в сервиз и до сега има няма 10 пъти е влизало. Това не е първият случай, просто не стават тези коли. Иначе на дизайн го докарват, най-вече 407.

# 22
.... би ли могло да събере багажа на 5-членно семейство без проблем?

не, до скоро се превозвахме точно с такова, малко ни е, тясно е за 5 човека - децата отзад само се бутат и пищят ..... иначе много върви, хубав е двигателя, комфортно е. но ако към багажа има и детска количка - ауууу, ужас е

от друга страна реното има скъпа подръжка. Ако се спрете на Рено Меган Комби е добре да е произведено във Франция. Годишната подръжка е няколко хилядарки в сервиза за кола след 2001 година

на лизинг Рено гранд Сценик е по-добър вариант - само да е достижимо финансово. Широко, комфортно

в случай че е финансово достижимо за 5 членно семейство е подходящ миниван

# 23
  • Мнения: 614
mnogo gre6i6 skypa,frenskite avtomobili sa edni ot nai-dobrite,kato sypostavi6 ka4estvo i cena. a megan e nai-dobroto na reno.po-princip sym prevyrjenik na pejo pyk i dyrjat po prodajbi 1 mqsto v bg Laughing

Общи условия

Активация на акаунт