Да посрещнем НГ -за нас ще е щастлива тя и през МАРТ ще ни донесе здравички деца

  • 10 191
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 107
моето мнение за стъклените шишета не е много добро защото аз ползвах такова... не е практично особено за разходките на вън.... може лесно да бъде счупено... и като знам децата как хвърлят.. аз се отказах от тези варианти....надявам се вече болежките ви да са спряли защото сега не им е време Hug Hug на празнуващите  весело прекарване  bouquet

# 256
  • София
  • Мнения: 3 123
за количките.Аз много харесвам Jane Nomad ,обаче ми е много скъпа-просто не мога да дам 1000 лв.За това се спрях на Чико,но пък да видим дали ще я намерим.
 - за козметиката - сигурно ще е Мустела или Клоран.За Бюбхен също имам добри отзиви,но в Белгия не се продава.
 -за шишетата - аз имам 2 Авент,1 Чико и 1 на д-р Браун - от бебеманията.Други за сега няма да купувам.

galinana ,много гадно,дано лошото е зад гърба ви и повече да не попадате на такива смотаняци.
 За тези болки-аз ги имам много често и за това вече съм свикнала с тях и не им обръщам внимание.

# 257
  • София
  • Мнения: 3 123
Мами, сега говорих с магазин Премаман намаленията важат само за дрешките Sad, а и в за промоцията пише до -70 % ...

хм ,много тъпо-българска му работа.Тук намаленията са на всичко и колички примерно от 600 евро,сега са намалени на 400.

# 258
  • Мнения: 8
Здравейте и от нас,
Честито на всички празнуващи   bouquet
Относно праха за пране - аз съм взела Сано да го изпробвам първо на нас. Препоръчаха ми Персил Сенситив. Твърдо съм против продуктите на Фикосота, така че Тео бебе отпада при мен. Аз също смятам да пера в пералня имаме програма за бебешки дрешки и се надявам всичко да е  ОК.
Относно пазаруването- в четвъртък през ноща сънувах, че раждам, а още нямам нищо купено, затова в събота хванах татето за ръчичка и се понесохме по магазините. Резултата - дрехите ще са ми Захи (заради закопчаването и материите), а всичко останало ще е от едно магазинче в Младост. Собствениците са много готини и ни обясниха всичко което ни интересуваше. В големите магазини няма кой дума да ти обели или ако откриеш някой той отива да пита друг и изчезва безследно. Капарирахме си леглото - Аделина стария модел, не лукс - то ми е високо. Оказа се че се очаква да спрат вноса на обикновената Аделина. Поръчахме и матраче на бебока - заради нестандартния размер срока за доставка е 30 дни. Вече съм спокойна, че ако бебо реши да излиза по-рано таткото знае кое откъде да го вземе, а и собственичката на магазина ще му съдейства за нещата които ги няма при нея. (Всъщност от там си купихме и количката декември месец).
Очаква се увеличение на цените на продуктите на Авент. - в същия този магазин беше и доставчика им за продукти на Авент, та информацията е от него.
Сега съм започнала да чета книжката на Д-р Спок, защото смятам че няма да имам време след като се роди бебо и там пишеше още в началото, че по принцип бебетата се раждат с обратно разбиране за ден и нощ. Когато майката е активна, т.е. през деня- те си кротуват, а са активни, когато майката е в покой и си почива. Ако това е вярно бебетата на Били и Дея, ще спят спокойно през ноща  Grinning. В същата книжка пише, че не трябва по време на нощните хранения да се разсънва бебето - да не му се говори много, да не се святкат лампи и без силни звуци, за да може после лесно да продължи съня си, а и за да се научи по лесно че като е тъмно не го забавляват и трябва да спи. Това е само теория - живот и здраве март месец ще разберем как е на практика.
Аз утре съм на ЖК, но вече съм и много бясна, защото до сега нито едно изследване не ми е пуснал, да не говорим за микробиология. Добре че ходя и на частно и там ми обясняват нещата. Защо въобще плащаме тези осигуровки????
Някой беше питал за втората ФМ - от д-р Марков знам че най-добре е да е в 28-ма г.с. Аз съм при него в петък от 18ч. Ако има някой час за тогава може да се видим.
За килограмите - аз съм +9 до тук, като само последния месец са +3
За козметика - Sebamed

Извинявам се за дългия пост, но сте подхванали много нови теми  Blush
Приятна вечер на всички и весело празнуване днес и утре на тези които имат поводи  Hug

# 259
polim ще ми дадеш ли телефона на Марков.И аз искам да си взема час за него.Пък може и да се видим ако се уредя с час:)

# 260
  • Мнения: 326
Polim, радвам се че писа, че доста време се губеше.  Hug Мерси за полезната информация. Имам чувството, че каквото си харесам му спират вноса - така беше с количката, сега с леглото...

Аз утре съм на очен лекар, че откакто съм бременна определено ми се е качил диоптъра /аз съм късогледа/. Да видим колко е станал.

# 261
  • Мнения: 8
Имам само мобилен - 0899130550

Относно киселините - аз от 2 седмици спя на 2 възглавници и определено поне през ноща не ме притесняват. Немога да кажа дали има връзка между двете  Blush

# 262
Здравеите и от нас. Отдавна не сме писали защото си бяхме на село и неможехме да доидем на гости на мама. Но утре сме на консултация и трябваше да си доидем. Утре ще пишем.
Относно покупките ние не сме копували абсолютно нищо. Но тази седмица ще измислим нещо за да понапазаруваме нещо.
За праха не съм решила какъ в да е но определено ще е в пералнята.
за килограмите +8кг от началото до сега.
За леглото таткото работи във  фирма за производство на мебели и сам ще го направи по наш вкус.
Ако има майки от Плевен  нека пишат за да се консултирам и с тях при кого ходят на консултации. Аз ходя при д-р Ставрева и съм много доволна.
Е извинявайте за многото писане но...
Лека нощ да спите в кош и да сънувате вашите сладки бебоци. preggo

# 263
  • Мнения: 1 446
Не бях ангажирана, бях БЕЗ КОМПЮТЪР!!!!

Честити добри новини на всички прегледани!

Аз по последна дата на цикъла, аз съм с термин ...... 24 февруари. И затова моят болничен ще ми го пускат на 10.01. А си имам съвсем редовен цикъл, ама на 33 дни, не на 28.

Освен това от тази седмица започвам с покупките: колички, легла, чаршафчета, че и някои дрешки, че само с 1 боди ще ни е трудно Simple Smile

mart2008, с Херка не сме се виждали, видяхме се с Миле Simple Smile
Andjela81, много се радвам, че най-накрая си си вкъщи и няма да те тормозят на работа! Време беше за почивка!
pepe_80, не знам цена за Торакса, ама в четвъртък ще питам и ще пиша

# 264
  • София...........
  • Мнения: 958
Мами, сега говорих с магазин Премаман намаленията важат само за дрешките Sad, а и в за промоцията пише до -70 % ...

хм ,много тъпо-българска му работа.Тук намаленията са на всичко и колички примерно от 600 евро,сега са намалени на 400.

Така ми отговориха по телефона :"естествено, че само на дрешките ...." , а аз тайно се надявах , че ще има и на количките и затова звъннах Sad

# 265
  • Мнения: 63
И аз съм се насочила към Тео бебе. Мисля да изпера всичко на пералня. То и без това вкъщи нищо не иска да съхне, само мухъл хващаме с това пране. Представям си, ако изпера на ръка ще съхне 2 седмици.
За шишета съм се насочила определено към НУК - заради формата на биберона най-вече. Имам 1, мисля да взема още 1 засега. Аз нямам програма за бебешки дрешки на пералнята  - някой може ли да ми каже каква е разликата?
Днес си взехме печката и аспиратора за кухнята и вече сме напълно оборудвани. Много съм щастлива - най-накрая му се вижда края на ремонта newsm44
Лека и спокойна нощ на всички. Аз пак така се наядох, че май няма да ми е много леко Sad

# 266
  • Мнения: 48
Хайде честит празник на всички и от нас  Hug

За омекотителя - някой питаше дали има специално за бебешки дрешки - има, но не помня на коя марка бяха  newsm78
За течния Ариел - който иска да поръчвам от тук да пише, за да знам приблизителна бройка, че в магазина не държат много бройки, а не знам собственика кога ще ходи за стока до Гърция.
За шишетата - аз имам две на Авент (от лекциите на 9 месеца) и едно стъклено на Нук. За сега мисля да не купувам повече, дано и да не се налага, надявам се да кърмя, а като го отбия вече ще се учим на чаша.
Пепе, честита кухня, много се радвам, че най - накрая приключихте с ремонта

# 267
  • Мнения: 3 621
Честит Ивановден на всички  newsm67
Добро утро на всички мами и бебчета
Аз и бебчо пожелаваме хубава седмица на всички , само добри новини от прегледите
Тези които са решили да щурмуват магазините , да се насладят максимално на пазаренето на сладурски бебешки неща
И много много да се пазите

П.П. Аз доколкото знам програмата за бебешки дрешки е малко по-кратка от другите и е на по-нисък градус , аз си мисля че и програмата за вълнени дрехи ще свърши работа

# 268
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро и Честит Иванов Ден!  bouquet
Лека и успешна седмица на всички Peace

Относно омекотител - САНО имат бебешки, но знам, че за бебетата не е добре да се ползва омекотител, както и ароматизирани прахове, защото може да се получи алергия.

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро и от нас!
Отбивам се,за да честитя Ивановден на всички празнуващи днес,в това число и на моя баща,който също е именник днес.Пожелавам на всички много здраве,дълъг живот,щастие и нека Йоан КРръстител ги закриля през цялата година!
Пепе,честито за завършването на ремонта в кухнята.Започвай да твориш чудеса за любимите хора,аз така направих и все още го правя разбира се.
Лек ден на всички и много ритничета от бебетата
!

Общи условия

Активация на акаунт