С КАКВО ЩЕ ЗАПОНМНИТЕ 2007

  • 3 669
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 476
Родих най-прекрасния син през 2007! Други събития също имаше, но просто бледнеят пред това!  Laughing

# 16
  • Мнения: 250
Разбира се с раждането на сина ми. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 940
Вече писах по тази тема в друт подфорум. Но все пак... С това, че обвързах жизненият си път с човека до мен и формално, и пред Бога. С раждането на сина ни, най-голямото щастие. Преди това с един огромен професионален успех. С многото добри приятели, с малкото не чак толкова добри.. С хилядите красиви мигове, но и с малкото тъжни. Една прекрасна година, най-красивата през живота ми.

# 18
  • Мнения: 1 183
Ами и аз разбира се  ще я запомня с раждането на дъщеря ми  Wink

# 19
  • Мнения: 4 546
с раждането на детето ми  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 88
За мен тя е най- щастливата година, защото се омъжих и родих едно прекрасно момиченце
 ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2008-МА И НЕКА ТЯ ДА БЪДЕ ПО-ДОБРА.
newsm03

От мен същото! Пожелавам го на всички, на които не им се е случвало! Това са най-прекрасните неща на света!  Hug

# 21
  • Мнения: 2 677
2007 я свързвам с професионалните си успехи.

# 22
  • Мнения: 2 100
В края на 2006 и началото на 2007 си казахме с мъжа ми, че 2007 трябва да е НАШАТА ГОДИНА! Пихме за това в навечерието на 2007-ма! Най-успешната ни година до сега! Забременях, повишиха ме в длъжност, омъжих се за най-прекрасния мъж Heart Eyes, роди ни се най-прекрасния син Heart Eyes...Дано от сега нататък все така хубаво да се подреждат нещата в живота ни и да го осмислят! Много здраве да си пожелаем през новата година и много щастливи моменти!

# 23
  • Мнения: 636
Станахме трима!

# 24
  • Мнения: 3 405
Роди се вторият ни син  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 486
Най-прекрасната в живота ми, имам съвършенна дъщеричка, която отцеля и за сега е здрава.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 613
С раждането на Мария

# 27
  • София
  • Мнения: 663
станахме четири членно семейство-с раждането на синът ни през априлfamily ; взех магистратура  smile3529 smile3523  umnikuu ; чукнах 1/4 век newsm38 
пожелавам на всички весело посрещане на 2008г.,  много здраве и каквото си пожелаете да се сбъдне, нека да е поне 3 пъти по успешна от 2007година  ura

# 28
  • Мнения: 11 004
С раждането на дъщеря ми!!! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 3 069
За съжаления тази година ще я запомня само с много разочарования от близки хора и загубата на дядо.Никак не ми е весело.И все пак има нещо което ме прави щастлива и това е всеки един миг прекаран с малкия ми син и мъжа до мен който ме обича безкрайно.

Общи условия

Активация на акаунт