Абсурди и куриози.

  • 18 790
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
В училище, имаме маркетинг, създаваме фирма и трябва да измислиме някакво рекламно изречение, като финал на презентацията. Учителката ни разказва история от предходна година, за да ни стимулира да работме... И така наши съученици създават  погребателна агенция, ама така и не им идва никакво изречение и накрая учителката стига до тяхната група (тя ни разделяше на групи по 4-5 човека) и вдига един от съучениците и той прави презентация на погребателната агенция и учителката на края го попитала "А какво рекламно изречение измислихте", а те така и нямали изречение готово и той изведнъж се изцепил "Погребателна Агенция "Ангел",като умрете, ни се обадете" hahaha

# 16
  • Мнения: 205
Ами в доста училища съм виждала същите "надгробни плочи" и на тях пише "Випуск 2007".Нелепо ми се струва

# 17
  • Мнения: 3 376
"Погребателна Агенция "Ангел",като умрете, ни се обадете" hahaha
Joy Joy hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 393
  Аз да внеса малко по-черна нотна,ама първо -ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!честита новата 2008-ма!!!
Та значи мин.година бях в болницата с преесклампия-прие ме доктор,който учтиво попитах колко ще струва и за кого,ама ме убеди,че нищо и на никого...На първа обща визитация зав.отделението влезе в стаята,попита кой ме изпраща и като разбра,че аз сама,по желание,се врътна и излезе Twisted EvilДобре бе,джанъм,мен и никой да не ме изпраща(държавна,мизерна болница),то другите 5 жени в стаята,всички с патологични бременностти ,са изпратени от някой-ама заради мен им се размина и преглед,и лечение,и евентуално изписване #2gunfire
  На следващата ме изритаха  Mr. Greenза Коледа и това беше моя подарък:)

# 19
  • София
  • Мнения: 2 896
в квартал Емил Марков в София има погребална агенция "Каризма"  ooooh! 

# 20
  • Мнения: 10
 Здравеите........

В Балчик спирката до гробиштата се казваше НОВ ЖИВОТ.....................

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Този уикенд бях на хижа в Айтошкия балкан и видях табела на къмпинг "Диви нощи"

# 22
  • Мнения: 742
всички спирки до гробища се казват "нов живот". А дома за изоставени деца се казва "Дом майка и дете".

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Преди няколко години, по стечение на обстоятелствата, попаднах, в началото на зимата, в едно малко френско курортно градче, на брега на Атлантическия океан.
"Главната" улица беше ок.3 километра, от които ок.500м в близост до плажа - дюкянчета и капанчета и нататък като се заредиха - агенции за недвижими имоти, магазини за щори, цветарски бутици, погребални агенции. Към 2км само такива табели, после имаше магазин за спортни стоки и хранителен магазин.
Вярно, че го водеха пенсионерски курорт, ама оставаш с впечатлението, че хората отиват там да си купят жилище, да му сложат щори, след което с чиста съвест могат да умрат...

# 24
  • Мнения: 1 400
Отивам преди има няма месец да си подновявам паспорта и какво се оказва - не може! Защото - на личната ми карта има отбелязан един адрес, но в базата данни е съвсем друг, а детето пък се води на трети Shocked, някъде там в комшулука ooooh!Да не говорим , че фактически живеем на съвсееем друг от всички посочени, но то това вече си е по моя вина. Не ми стана ясно как точно се е получило така, но ..... Tired
А за рекламите - те на това му казвам аз реклама Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 467
1. Преди няколко години се оказа, че съм "живяла" по адресна регистрация в Гълъбово около година. А кракът ми не е стъпвал там. Грешка на служителки разсеяни. Но аз ходих да подавам молби да им оправям грешката  ooooh!

2. Докато оправям тази грешка, се оказа, че чичо ми е син на баща ми (не брат), брат ми е брат на майка ми и аз имам дете (тогава нямах). Пълна каша.

3. Лекуваха две години дядо ми от карцином на белия дроб. Лекуващата лекарка беше много учудена, че още е жив. Дори в Бургас лежа в Онкологията, където уж правиха изследвания... Сменихме лекаря и се оказа, че е нямало никакъв карцином, а съвсем друга диагноза. За съжаление късно...

# 26
  • Мнения: 1 400
 Mr. GreenДълго време някои хора мислеха, че брат ми всъщност е баща на баща ми Rolling Eyes Защото всъщност на брат ми трите имена са досущ като на бащата баща ми - и собственно и бащино и фамилия. Та се бъркаха хората Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 176
В южният парк /София/ има негледана, опърпана и без нито едно цвете градина, която е подарена от Ейвън.
До болницата в Кърджали има магазин за погребални  ... ъм сувенири.

# 28
  • Мнения: 122
Когато станах на 16 и трябваше да си извадя паспорт отидох в общината, както му е редът.
При подаване на документите ме питат "Вие на кой ще вадите паспорт" и започват да ме оглеждат, като междувременно се появява един "милиционер" (така наричаха органите на власта тогава).
Оказа се, че не съм регистриран никъде, а ЕГН-то с което бях до този момент е било невалидно.
Казаха, че ще ми сменят ЕГН-то и евентуално ако няма свободно на рождената ми дата ще ми сменят и нея..... Е добре, че имаше та от тогава съм само с ново ЕГН..... Whistling

# 29
  • Мнения: 1 400
Когато станах на 16 и трябваше да си извадя паспорт отидох в общината, както му е редът.
При подаване на документите ме питат "Вие на кой ще вадите паспорт" и започват да ме оглеждат, като междувременно се появява един "милиционер" (така наричаха органите на власта тогава).
Оказа се, че не съм регистриран никъде, а ЕГН-то с което бях до този момент е било невалидно.
Казаха, че ще ми сменят ЕГН-то и евентуално ако няма свободно на рождената ми дата ще ми сменят и нея..... Е добре, че имаше та от тогава съм само с ново ЕГН..... Whistling
ooooh! ooooh! ooooh!Това е шега, нали? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт