Влияе ли настроението на майката по време на бременността?

  • 3 808
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хормони,силни емоции и честа смяна на настроенията.Вече съм почти към края на бременността,е уморих се ..... ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 886
Разбира се че да затова не напразно е казано че родилката трябва да е спокойна Peace

# 17
  • Мнения: 668
аз също съм от плевен.ми излизай и се забавляай докато можеш!!нормално е да си сменяш настроенията.просто кажи на твоето момче,че така ще си тия месеци и да не ти обръща много внимание на сълзте!!не му се карай много и той е притеснен като тебе!:)

# 18
  • Мнения: 274
През   първата    си   бременност   бях   много    нервна,   изплашена    от   това,   което    предстои,   плачех   често ....И  бебето   се   роди      нервно   и   плачещо. И   до   днес   си е  такава. По   време   на   втората    бременност   хич   не  ми   пукаше    вече, веднъж   не  съм    заплакала. Резултат -   едно   изключително     спокойно  детенце, не  може   да  се  разбере, че   гледаме   бебе.  Спи,   яде,   спи   яде   и   това  е... Нямам    представа    дали  в   това    има    някаква   закономерност  или   пък   си е    чисто    съвпадение, но    при  мен   този    модел     се    оказа   верен.
От   друга   страна, я   погледни колко    хора   има   навън,  следователно някой   ги е   родил, представяш    ли  си    колко     много   жени    са  били  бременни, следователно това   което   ти  се     случва   не е   толкова  изключително!  Шегичка!  Гледай    отгоре   на  нещата, карай  я   смело и  безотговорно!  И  леко   бременеене!

# 19
  • Мнения: 503
И аз се 4увствах така през първите 3 м и в 2те си бременности.
Освен това много ми се спеше и заспивах където се подпра.
Но това ще отмине в 4я месец.
Важно е бащата да прояви разбиране и да те подкрепя Wink
Леко бремеенеене Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 663
Да, нормално е бременните жени да се чувстават леко притеснени и да са по-емоционални.
Не бива обаче да се тревожиш и нервираш излишно,избягвай караниците и негативните емоции, защото се отразяват и на бебето ти.
Peace

# 21
  • Мнения: 50
Благодаря ви!Благодаря и на теб Mirenka за статията и хубавите думи.Ще се опитам да приемам по-леко нещата.Тази седмица ще си взема йога-нидра за бременни и да се надяваме че всичко ще е наред.Все пак друго си е като видиш мнението на някой минал вече по този път.  Rolling Eyes

# 22
И аз бях така. С първото ревях за цяло и нещяло.
Сега не рева, но толкова съм нервна и постоянно за нещо се тревожа, нещо ме притеснява и т. нат. Явно е нормално

Общи условия

Активация на акаунт