Ползвали ли сте капки против колики Colief?

  • 32 987
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 378
Аз си ги поръчах оня ден и дойдоха вчера за сега сам забелязала малко подобрение но от време на време пак проплаква,но е адски малко шишенцето 7мл.

# 16
  • Мнения: 502
Аз си ги поръчах оня ден и дойдоха вчера за сега сам забелязала малко подобрение но от време на време пак проплаква,но е адски малко шишенцето 7мл.

7 милилитра?! Е това вече е върха, за тази цена  7 мл... Освен това, май наистина капките са за тези, които немогат да разградят лактозата. Чудно ми е защо в посочения сайт не се обясняват тези неща....

# 17
  • Мнения: 378
Много са малко наистина за тази цена ще свършат за 5-6 дена,но днес от 2 месеца се събудихме без плач,явно има ефект  Peace

# 18
И аз ги полу4их вчера по куриер, пробваме ги от снощи, наистина бебо продължава да се напъва в съня си, даже снощи след второто хранене с тях плака доста, но като цяло днес ми се струва по-тих. Ще видим как ще потръгне, ако има ефект ще драсна тук. Но наистина не знам как ще се справяме, защото сме на смесено хранене и всеки път кърмя и давам шише, имаме АМ и изцедено мляко освен гърдите и всеки път е различно.....това просто ще ме разори, а и изисква адски внимателно планиране, че нали половин час преди хранене, изцедената кърма пък до 4 часа максимум ако искаме да е с 2 капки....Но ако това ще го облекчи ще гледаме да свикнем някак, защото бедното мъниче няма спокойствие иначе. Ако не подействат капките значи бебо просто е имал рефлукс примерно, а не колики...така си мисля аз.

# 19
Капките действат. Все още има малко колики, но в сравнение с преди е много спокоен бебо, а беше много зле, непрекъснато се събуждаше с рев и се гърчеше.  Препоръчвам ги.

# 20
  • Мнения: 502
Току що една приятелка ми каза, че при тях не действали изобщо. Явно си е до детето, както и при другите капки. Пожелавам ви при вас да действат. Лично аз няма да експериментирам с тях.

Общи условия

Активация на акаунт